Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס לחברת "פז"

roi
שימו לב! השרשור הזה בן 7128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכשיר שאתה מדבר עליו הוא ה ATP שהוצג בכתבה ע"י הדוברת והמומחה לאיכות הסביבה של פז..

נו יופי, מכשיר מאד חכם, הוא מודד את קיבול המיכל בתחנות.

אם הקיבל של המיכל סתם לצורך הדוגמה 10000 ליטר.

ובפועל לפי מדידת המשאבות נצרך 9800, חברת פז מגיעה למסכנה שיש דליפה, ושחלחלו להם 200 ליטר לאדמה ויותר מאוחר למי התהום שרובינו שותים ומשתמשים בהם.

מכשיר מדהים נכון?

מה היעילות של המכשיר הזה? רק לגבי העתיד, זאת אומרת מתאריך ההתקנה של המכשיר קדימה.

מה לגבי העבר?

את זה חברת פז לא מוכנה לגלות ולחשוף כי הם יודעים שהתקנת מכשיר המודד את כמות האדי דלק שיש באדמה (ששמו פיאזומטר) תגרום להם להוציא מליוני שקלים בודדים אולי רק בהתקנה, אך ברגע שיתגלו הממצאים הנוראים של הדליפות חברת פז תצטרף להשקיע עוד כמה עשרות מליונים רק על תיקון הדליפות.

ועוד לא דיברנו על טיהור מה שכבר זוהם...

להזכירכם מצאו מתחת לתחנה בגלילות שכבה של 46 ס"מ של דלק, זה משהו בסדר גודל מטורף, ושום ATP לא היה עוזר לגלות את זה, רק קידוח, וזאת ע"י התראה של פיאזומטר שחייב להיות מותקן בתחנה, ואצל פז הוא לא מותקן.

לצורך הדיוק המכשיר שנמצא בשימוש פז נקרא "וידר-רוט" לידיעתך הוא לא מפגר שעושה רק חישובי פלוס ומינוס!!!

אתה מוזמן אליי לתחנה ולהתרשם איך הוא עובד.

וחוץ מזה אני איתך במאת האחוזים,כל תחנה מזהמת צריכה להסגר לאלתר עד תיקון הנדרש!!!

גורג

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שראיתי את כל מה שכתבו ופשוט נמאס לי להגיב על שטויות שאנשים כותבים!!!

אבל ביקשת אז אתייחס:

א.מי החליט/בדק/יכול להראות תוצאות שבפז הדלק פחות טוב או יותר טוב מחברות אחרות?

אני יענה:אף אחד!!!

אני שב ואומר , הדלק יוצא מאותו מסוף לכל החברות!!!

וכן , זה כולל דרגון(חרטא) ו-99 של סונול(גם כן חרטא).

באופן חד משמעי הדלק יוצא באותה איכות לכל התחנות דלק בארץ!

לידיעת כולם:כל ה"הדיוטות" שזה אומר רוב האוכלוסיה,חושבים בעקבות בולדוג וכ"ו שפז מזהמים ולא מוכנים לעשות שום דבר כדי לתקן.

אז...המצב הוא לא כזה.

אני לא אאריך אך אומר שברוב תחנות פז מותקן בכל המיכלים מכשיר אשר מתריע על דליפה,מים,כמות קטנה מדי או גדולה מדי,מכשיר זה הוא מכשיר שונה מהמכשיר שהמשרד לאיכות הסביבה היה רוצה שיתקינו אך בעיקרון עושה את אותה עבודה.

עקב כך שפז היא חברת הדלק הגדולה והחזקה בארץ , הם החליטו שלא יאמרו להם איזה מכשיר ניטור לשים והלכו לבית משפט על נושא זה(זה לא אומר שהם לא רוצים לשים שום מכשיר אלא סוג אחר של מכשיר)כמובן שכל חברות הדלק האחרות מתחבאות מתחת לסינר של פז ומחכות לתוצאות המשפט המתנהל בימים אלה.

בתחנה שלי במשך השנתיים האחרונות יש בערך פעם בחודש בדיקות של מינהל הדלק ותמיד אבל תמיד התוצאות מצויינות,מה שאי אפשר לומר על התחנות של דלק,דור(2 תחנות) וסונול בסביבתי שלא יצאו נקיות בבדיקות הנ"ל!!!

2 דברים אחרונים:

כבר אמרתי פעם ואומר שוב,בלי קשר לחברה המתפעלת נסו לתדלק בתחנה קבועה ומוכרת לכם וכמו כן ובלי לעשות הכללות נסו למצוא תחנה שהיא לא בבעלות פרטית כך ששם אין אינטרס ויכולת לקומבינציות שונות ומשונות על גב הצרכנים.

למען ההגינות אציין שאני מנהל תחנת דלק של חברת פז ואני יודע על מה אני מדבר בניגוד לכמה אנשים כאן שמדברים מתוך תחושות ושמועות.

בנוסף אציין שאין לי אינטרס לטובת פז עקב כך שאני לא שכיר שלהם אלא עצמאי שעובד בחוזה מולם כך שכל מה שנאמר כאן הוא אובייקטיבי ואינפורמטיבי.

בברכה

גורג

אני יכול רק להגיד שאחרי הרבה מאוד תדלוקים בתחנה שמנהל הנ"ל - אין לי תלונות 8)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שראיתי את כל מה שכתבו ופשוט נמאס לי להגיב על שטויות שאנשים כותבים!!!

אבל ביקשת אז אתייחס:

א.מי החליט/בדק/יכול להראות תוצאות שבפז הדלק פחות טוב או יותר טוב מחברות אחרות?

אני יענה:אף אחד!!!

אני שב ואומר , הדלק יוצא מאותו מסוף לכל החברות!!!

וכן , זה כולל דרגון(חרטא) ו-99 של סונול(גם כן חרטא).

באופן חד משמעי הדלק יוצא באותה איכות לכל התחנות דלק בארץ!

לידיעת כולם:כל ה"הדיוטות" שזה אומר רוב האוכלוסיה,חושבים בעקבות בולדוג וכ"ו שפז מזהמים ולא מוכנים לעשות שום דבר כדי לתקן.

אז...המצב הוא לא כזה.

אני לא אאריך אך אומר שברוב תחנות פז מותקן בכל המיכלים מכשיר אשר מתריע על דליפה,מים,כמות קטנה מדי או גדולה מדי,מכשיר זה הוא מכשיר שונה מהמכשיר שהמשרד לאיכות הסביבה היה רוצה שיתקינו אך בעיקרון עושה את אותה עבודה.

עקב כך שפז היא חברת הדלק הגדולה והחזקה בארץ , הם החליטו שלא יאמרו להם איזה מכשיר ניטור לשים והלכו לבית משפט על נושא זה(זה לא אומר שהם לא רוצים לשים שום מכשיר אלא סוג אחר של מכשיר)כמובן שכל חברות הדלק האחרות מתחבאות מתחת לסינר של פז ומחכות לתוצאות המשפט המתנהל בימים אלה.

בתחנה שלי במשך השנתיים האחרונות יש בערך פעם בחודש בדיקות של מינהל הדלק ותמיד אבל תמיד התוצאות מצויינות,מה שאי אפשר לומר על התחנות של דלק,דור(2 תחנות) וסונול בסביבתי שלא יצאו נקיות בבדיקות הנ"ל!!!

2 דברים אחרונים:

כבר אמרתי פעם ואומר שוב,בלי קשר לחברה המתפעלת נסו לתדלק בתחנה קבועה ומוכרת לכם וכמו כן ובלי לעשות הכללות נסו למצוא תחנה שהיא לא בבעלות פרטית כך ששם אין אינטרס ויכולת לקומבינציות שונות ומשונות על גב הצרכנים.

למען ההגינות אציין שאני מנהל תחנת דלק של חברת פז ואני יודע על מה אני מדבר בניגוד לכמה אנשים כאן שמדברים מתוך תחושות ושמועות.

בנוסף אציין שאין לי אינטרס לטובת פז עקב כך שאני לא שכיר שלהם אלא עצמאי שעובד בחוזה מולם כך שכל מה שנאמר כאן הוא אובייקטיבי ואינפורמטיבי.

בברכה

גורג

אתה מדבר על תחנות הדלק, שאחת נמצאת במסובים והשניה באזור התעשיה ביהוד לכיוון פ"ת?

אני מתדלק שם לעיתים רחוקות, מאיפה אתה יודע מה איכות הדלק שלהם?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחיל בצרכן.

צריך להחרים תחנות כאלו, לא לתת להם קנס לסגור אותם !

אי אפשר להכליל את כל פז כי הרי כמו שכבר שמענו כל תחנה מנוהלת ע"י אדם אחר.

אדון ג'ורג' יכול מאוד להיות שאתה צדיק בסדום, זאת אומרת שאתה נמצא בחברה ענקית של מושחתים וגנבים ואתה קניין יחידי שעושה את עבודתו נאמנה.

גם אם הייתי הכי רוצה להאמין לך בעולם עדיין יש לך את הקטע הסובייקטיבי - התחנה שלך !

אני רק רוצה שתדע שאין לי שום ספק שאתה מנהל שם תחנה לעניין, אבל דעותיך על המיכשור ועל דרך הניהול של "פז" מושפעות מהיותך חלק מהחברה ומהשם שלה.

אני כמעט כל יום אצלך עם דלקן אחר, אני אוכל בקבבים ביהוד :wink: אז אני עובר ומשתדל לתדלק אצלך.

סחטיין על השיפוץ.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחיל בצרכן.

צריך להחרים תחנות כאלו, לא לתת להם קנס לסגור אותם !

אי אפשר להכליל את כל פז כי הרי כמו שכבר שמענו כל תחנה מנוהלת ע"י אדם אחר.

אדון ג'ורג' יכול מאוד להיות שאתה צדיק בסדום, זאת אומרת שאתה נמצא בחברה ענקית של מושחתים וגנבים ואתה קניין יחידי שעושה את עבודתו נאמנה.

גם אם הייתי הכי רוצה להאמין לך בעולם עדיין יש לך את הקטע הסובייקטיבי - התחנה שלך !

אני רק רוצה שתדע שאין לי שום ספק שאתה מנהל שם תחנה לעניין, אבל דעותיך על המיכשור ועל דרך הניהול של "פז" מושפעות מהיותך חלק מהחברה ומהשם שלה.

אני כמעט כל יום אצלך עם דלקן אחר, אני אוכל בקבבים ביהוד :wink: אז אני עובר ומשתדל לתדלק אצלך.

סחטיין על השיפוץ.

דניאל.[/quoteתודה לך ולכל שאר החברים על הפידבקים:-)

אתה אוכל אצל שוקי העיוור?:-D

גורג

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש.. ריספקט ליהוד - עיר על המפה :wink:

גם אני אוכל כל יום ביהוד.. בבית :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...