Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הגיע בדואר היום?

פוסטים מומלצים

יש לי רעיון לשרשור. אפשר לרכז במקום אחד כל הדגמים שמגעים עליכם בדואר.

אני אתחיל.

קיבלתי היום לאוסף מרצדס W211 בקנ"מ 1:43 בגירסת דילר אדישין.

תצליחו לזהות בדגם פרט מוזר?

merc1.jpg

merc2.jpg

merc4.jpg

merc5.jpg

merc6.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מה מיוחד בדילר אדישן?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. דילר אדישין נמכר בסוכנויות רכב, יש לו קופסא מיוחדת והוא אמור להיות מפורט ואיכותי במיוחד. מטרת הדגם היה לקדם מכירות של הרכב האמיתי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. יש פרט אחד בדגם הזה שלא תואם 100%, הדגם הגיע פגום מעט - עם סמל שבור וגם בתוך קופסא מצאתי חלק שהוא קונסולה המרכזית. אני הדבקתי סמל מדגם אחר (היה לי דגם זול של בוראגו בקנ"מ הזה), בגלל זה הסמל על מכסה מנוע שמן מידי ובלי כרום, בנוסף החזרתי למקום והדבקתי את הקונסולה המרכזית (וזה חזר להיות כמו שצריך).

בעיקרון זה דגם די נדיר ודילר אדישין נדיר עוד יותר. לא ידעתי שזה דילר אדישין עד שקיבלתי אותו, לא ידעתי גם על הפגמים - בתמונות הכל ניראה מושלם. אבל אני מרוצה, קיבלתי דגם מיוחד ותיקנתי בו את מה שהיה חסר. :)

אני מבסוט שלא הצלחתם לזהות שהסמל מוזר - עשיתי עבודה טובה.

נשארו לי עוד כמה דגמים כדי להשלים אוסף הרכבים שהיו לי (זה מה שאני אוסף, חוץ מסטייה אחת מנושא עם מספר דגמים 1:18 ). :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. דילר אדישין נמכר בסוכנויות רכב, יש לו קופסא מיוחדת והוא אמור להיות מפורט ואיכותי במיוחד. מטרת הדגם היה לקדם מכירות של הרכב האמיתי.

תודה!

גיליתי שיש לי 3 דגמי דילר אדישן עכשיו

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.8)

היום עד משהו הגיע בדואר והפעם אוקטביה סטיישין בקנ"מ 1/24.

הצבע שלה לא כל כך פוטוגני, אבל במציאות היא ניראית מפורטת להפליא. אין מצב להשיג בארץ דגם ברמת פירוט כזאת ב20 אירו. :)

הדגם בגירסת דיזל, ידני כמובן ועוד 4X4.

skoda1.jpg

skoda2.jpg

skoda3.jpg

skoda4.jpg

skoda5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

דגם יפה ולא סטנדרטי בכלל (למרות שהרכב נפוץ)

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. :-)

דווקא דגמים לרכבים סטנדרטיים למצוא הכי קשה כי כימעט לא ייצרים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת

שנים אני מחפש רנו 19 דור 2 סדאן

לא מזמן הצלחתי למצוא רנו סניק דור 2 סטנדרטי וגם זה של מג׳ורט

מאזדה 3 סדאן אין

פיג׳ו 206 יש רק בדגם xt או gti ואין xs

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פליימס, בד"כ קל יותר למצוא דגמים ספורטיביים.

אם אתה בסביבה, תקפיץ לי גליונות אוטו בבקשה.

בקשר לדגם של מאזדה 3 הגזמת. אני אוסר עליך באיסור חמור לרכוש, יש גבול.[אם תתעקש, אפשר לקחת דגם1.43 כזה בליסינג].

צביפר תתחדש, אני רואה שאתה ממשיך לבחון את הנושא של יחסי גרמניה- מזרח אירופה. הבעייה עם דגמים באיכות בינוני- סבירה בגודל הזה- במראה הצעצועי לעתים, במיוחד בג'אנטים ובמושבים. ב1.43 זה פחות בולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פליימס, בד"כ קל יותר למצוא דגמים ספורטיביים.

אם אתה בסביבה, תקפיץ לי גליונות אוטו בבקשה.

בקשר לדגם של מאזדה 3 הגזמת. אני אוסר עליך באיסור חמור לרכוש, יש גבול.[אם תתעקש, אפשר לקחת דגם1.43 כזה בליסינג].

אני יודע, זה די מעצבן.

בקשר לגיליונות, מישהו ביקש אותם, אם לא יצא לפועל אני אדבר איתך.

האמת יכול להיות פרויקט נחמד להדביק מדבקות של אלדן וחברת הייטק כלשהי על דגם של מאזדה 3

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

והנה עוד פרק בהיסטוריה מוטורית שלי יהיה מונצח בעזרת דגם (להזכירכם אני אוסף רק דגמים של רכבים שהיו לי וזה לא קל כי קשה למצוא דגמים של רכבים סטנדרטיים).

אומנם שלי הייתה GMC, אבל שברולט טאהו ויוקון זה בדיוק אותו רכב רק הסמלים שונים. אפילו הצבע של הרכב שלי היה זהה (נו טוב, אצלי היה דגם מפואר שני צבעים אבל לא נורא). לא רע לדגם ב70ש"ח, במיוחד בהחדשב בעובדה שאין אלטרנטיבות.

הדגם מפורט להפליא, כולל לוח שעונים, כל הידיות והתויות שאמורות להיות על הרכב. מרווח חלקים מאוד טוב.

yukon1.jpg

yukon2.jpg

yukon3.jpg

yukon4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...