Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הגיע בדואר היום?

פוסטים מומלצים

אני מאמין שעם יד עדינה וסכין סקלפל תוכל להסיר את עודף היציקה מהפנס האחורי מבלי להזיק ייתר על המידה.

חו"מ - דגם יפה.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. :-) חשבתי על אפשרות הזאת, הדגם נמצא כל הזמן בקופסא ולא ממש רואים את זה, רק בצילום זה בולט.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הגיע תוך 19 יום מגרמניה. זה המוכר: http://www.ebay.com/usr/volvomax?_trksid=p2060778.m2749.l2754

כרגע ניראה שאוקטביה כמו שלי אזלה לו מהמלאי, רכשתי את האחרונה. האריזה הייתה פשוט מדהימה בקופסא גדולה עם חומר רך שניראה כמו במבה.

למען חיפוש עתידי- גם לי יש נסיון חיובי עם המוכר הזה.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה שלי הגיעה ביבוא אישי מצ׳כיה77ad9e0be5e4447a925502b7e8e75255.jpge7bb47ddff0ec0aefa30d48c01b41a20.jpg

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! דגם יפה מאוד. צבע מתאים מאוד ומדגיש את הקוים של העיצוב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

רק יש חלק מבאס, החליפו לאמא שלי את צבע הרכב לכחול אחרי שהתאמתי דגם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תצטרך לקנות עוד אחד ;) רק נשאר להחליט אמיתית או דגם :D

כמה שאני יודע לABREX צבע כחול עבה יותר וממלא את קוי מתאר, כמו עם צבע לבן יצא שהרכב מאבד מהעיצוב. הצבע שבחרת ממש טוב. לא נורא אם הצבע שונה. גם אצלי חלק מדגמים לא בצבע כמו שהיה לי את הרכב המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הצבע שאנחנו אמורים לקבל

http://www.carmodel.com/abrex/ab026kd/1-43/skoda/octavia-iii-2013/67598

אבל הבז' יותר יפה לדגם לא?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע יפה מאוד לרכב, אבל עבור דגם זה צבע יותר מידי עבה והוא מסתיר הרבה פרטים.

הצבע של הדגם שלך ניראה ממש טוב ומחמיא לעיצוב של הדגם. אצלי לבן וזה לא ממש מחמיא, אבל כמו האמיתית :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק ההתלבטות שלי

אחכה שאמא שלי תקבל את הרכב כבד ואז אחליט

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

היום הגיע דגם חדש. :) הפעם זה רכב נכים סובייטי.

בברה"מ המפלגה הקומוניסטית דאגה לכל השכבות בעם, כולל הנכים הרבים אחרי מלחמת העולם השניה. הם החליטו להקל על הסבל של הנכים ולפתח עבורם רכב ייחודי ומיוחד.

ב"חו"ל" היה מושג PERSONAL LUXURY CAR, זה בדרך כלל היה קופה גדול ומפואר, נוח וחזק. הסובייטים רצו לעשות משהו דומה עבור גיבורי העם וגם הלכו בבחירת מרכב קופה.

עבור הדגם הנוכחי שמוצג כאן התצורה שלו היא קופה (לאומת קבריולט בדגם הקודם) בדיוק כמו במערב ברכבי PERSONAL LUXURY CAR.

במרצדס בחרו לעשות רכב הנעה אחורית כפי שרוב הרכבים בקטגוריה ומנוע קדמי שזו התצורה המסורתית. אבל בברה"מ כניראה לאור ההצלחה הרבה של פורשה במערב חשבו שמנוע אחורי יהיה עדיף ובחרו את תצורה בדומה לזופורוז'ץ.

רכב מיוחד חייב מנוע מיוחד. בחלקו האחורי של הרכב מותקן מנוע עוצמתי של איז' הפיק 18 כ"ס. זה מנוע 2 פעימות, הסאלון לא הרמטי והגזים חודרים לסאלון (המהנדסים תכננו כניראה דרך לקצר את הסבל). נפח מנוע היה 346 סמ"ק, וצריכת הדלק הייתה 7 ליטר ל100ק"מ עבור רכב ששוקל פחות מ500ק"ג, נתון כזה מקבלים בדרך כלל עם רכב ששוקל כפליים לפחות. כל השליטה של הרכב הייתה ידנית עם ידיות מיוחדות מסביב להגה. את הרכבים חילקו לנכים בחינם, אבל מי שהיה לו קצת כסף העדיף לקנות זפורוז'ץ שהיה במחיר מוזל או משהו אחר שיותר מזכיר רכב אמיתי.

מה שמצחיק, הדגם הקודם היה עשוי על שלדת צינורות מחומרים מאוד יקרים, כך שעלות ייצור הייתה יותר גדולה ממוסקביץ' (רכב אמיתי עם 4 דלתות). אבל למרות מחיר הייצור הגבוה המפלגה בכל זאת רצתה להעניק רכב מיוחד לנכים.:shock:

szd1.jpgszd2.jpgszd3.jpgszd4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות משופרות לאור יום :)

קנה מידה 1:43

בקלית ימנית שיצאה החוצה זה אומנם פגם בדגם, אבל זה גם ממחיש בצורה מאוד מהימנה את איכות הייצור של המקור. :lol:

szd1m.jpgszd2m.jpgszd3m.jpg

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...