Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הגיע בדואר היום?

פוסטים מומלצים

היה קיים רכב אמיתי, מאוד נדיר ונבנה במיוחד עבור שירות טלויזיה.

UAZ_PRTS_2.JPG

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הדגם. הדגם נראה טוב

לפי הבנתי זה 1:43 של דאגוסטיני?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אכן, זה הדגם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את ה"UAZיק" בצבע בז' מהילדות :)

ייתכן מאוד שהUAZיק השני שלך גם נאמן למקור, מכיוון שהוא עדיין מיוצר, סביר להניח שOMON (יחידה משטרטית מיוחדת) משתמשים בו כאשר צריך להגיע למקומות בהם דרושה עבירות. אין כרגע ברוסיה מיניבוס זול אחד בעל עבירות כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכוונה שלי היא לא לדוגמת צביעה שאין לי מושג האם קיימת במציאות, אבל נניח.

הכוונה שלי לפרטים כמו רוחב סרנים - בדגם בצבע בז' רואים שהגלגלים קצת "בפנים" כמו ברכב המקורי ולא כמו בדגם השני.

צורה וגודל של פניס איתות - שוב, בבז' הם יותר דומים למקור.

צורת מראות.

צירים בולטים של הדלתות - קיימים במקור ובדגם בז', לא קיימים בדגם השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, דגם הבז' יותר מפורט מבחינה הזאת. גם אצלי בדגם הפירוט ניראה נאמן למקור, כולל סרנים ותחתית הרכב המפורטת (דרייבשפט שהולך לסרן הקדמי יוצא מהצד הנכון בטרנספר). אפילו הציר הקדמי שאמור להיות בולט יותר, לא חסכו על הגלגלים מסוגים שונים :).

דגם שלי ודגם הבז' שלך - הם מאותה משפחת הדגמים אני מניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, הUAZ המוצלח יותר מיוצר ע"י DeAgostini והשני יצרן עלום שם כלשהו נכון?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

לא אוסף דגמים באופן כללי אבל הייתי כמה פעמים ברוסיה והקטע הנוסטלגי מתחיל לעבוד, אז קניתי כמה...

זה היה דגם של פעם, Madi in USSR ברמת פירוט גבוהה. שימו לב למאוורר מנוע, למנוע יחד עם הגיר ועוד.

קניתי אותו לפני איזה 8-10 שנים באחת הנסיעות. התפרק ככה כשנגעתי בו...

[ATTACH]458276[/ATTACH]

ועוד, אלו כבר סיניים, הירוק DeAgostini.

[ATTACH]458277[/ATTACH]

uploadfromtaptalk1461828379422.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים שיוצרו בבריה"מ עם חלקים נפתחים רבים יחסית לקנ"מ ויש להם הפתעות עם ירידה לפרטים לפעמים אבל הם לא עמידים בכלל. דגם של GAZ 24 אצלי פשוט התייבש ונפלו לו הדלתות למרות האיחסון בתוך וטרינה מוצלת

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היו דגמים כאלה. היו דגמים עם פרטים מדהימים, כמו דגם GAZ 24. אבל היו גם דגמים פחות מפורטים כמו הדגמים של VAZ וכד'. דווקא פחות מפורטים היו עמידים ושרדו את השנים של משחק כאשר הייתי ילד.

הדגמים המפורטים אפילו לא היו ברמת פירוט של הדגמים המערביים, למרות שלרוב לא נפתח אצלם שום דבר. למשל יש לי דגם של במוו 730 E32 בקנ"מ 1/43 ונפתח אצלו מכסה מנוע. רמת פירוט מנוע יחסית לקנ"מ פשוט מדהימה. יש גם אפשרות להשיג דגמים 1/43 שהכל נפתח - יש חברות שעדין מיצרות. לרוב זה די יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים מגניבים ביותר.:mm_yeah:

דגם מאוד מפורט לוולגה וז'יגולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

multicar 25 זה היה בזמנו משאית קטנה תוצרת גרמניה בחלק שנשלט על ידי ברה"מ. מדובר במיקרו משאית, שעשויה כמו משאית אמיתית, גודלה היה קטן מאוד. רכבים האלו שימשו שירותים מוניציפליים בתור מטאטא כביש, שירותי אינסטלציה ועוד'. ברכב היה מנוע דיזל בהספק של כ45 סוסים, אורכה היה בסביבות מעט פחות מ4מטר (תלוי עם איזה ציוד היא באה). החברה עדיין קיימת וממשיכה לייצר משאיות הקטנות עבור השירותים המוניציפליים.

multicar_1.JPGmulticar_2.JPGmulticar_3.JPGmulticar_11.JPG

עריכה אחרונה על ידי In Flames

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם מאוד חמוד! על איזה שנה מדובר בדגם הספציפי?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...