Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הגיע בדואר היום?

פוסטים מומלצים

והנה התמונות המובטחות.

luaz4.jpgluaz3.jpgluaz2.jpgluaz1.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אני מתעצל לפתור שרשור תוצרת רוסיה, יש לי את אחיו הצעיר (UAZ 469) כבר ברשת, נשאר רק לפתו דיון ולכתוב

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. :-)

מסתבר שיש UAZ 469 אמיתית בארץ, נדמה לי היא אפילו למכירה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו היה מספיק הזוי לייבא אותה?

יצא לי לשבת על הבירכיים של אבא שלי ו"לנהוג" - לסובב את ההגה (אבא שלי היה אחראי על הדוושות) בגיל 12 בבולגריה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שטח מדהים - עמיד, אמין, פשוט ובעל עבירות יוצאת דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

הגיע הרכש החדש שלי. בדיוק כמו האמיתית, אפילו אותו צבע.

איכות הדגם לא מדהימה, על צבע יש לכלוך שלא ניתן להסרה, יציקות פלסטיק לא מושלמות. אבל דברים האלו ניראים לעין רק בצילום איפה הדגם נראה מוגדל.

אבל זה דגם שהייתי חייב שיהיה לי.

IMG_0679.JPGIMG_0680.JPGIMG_0681.JPGIMG_0682.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב! אני עוד מעט גם רוצה לקנות כזאת, אמא שלי אמורה לקבל אוקטביה בצבע בז'

הדגם של Abrex?

קנית באיביי? מה המחיר שלו?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, קניתי באיביי, הדגם של ABREX. מחיר כולל משלוח כ33$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע תוך 19 יום מגרמניה. זה המוכר: http://www.ebay.com/usr/volvomax?_trksid=p2060778.m2749.l2754

כרגע ניראה שאוקטביה כמו שלי אזלה לו מהמלאי, רכשתי את האחרונה. האריזה הייתה פשוט מדהימה בקופסא גדולה עם חומר רך שניראה כמו במבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל מחפש דגמי 1:24 ולכן שואל על מוכרים אמינים.

אגב, 19 יום מגרמניה זה לא הרבה?

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לקראת חג המולד/סילבסטר/שנה חדשה יש עומס סאירופה וארה"ב, בדרך כלל מדיע משם תוך שבוע.

לABREX יש דגמים 1:24 של שקודה. לא יודע אם יש את האוקטביה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...