Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכון טסטים אמין בחיפה לביצוע טסט שנתי לרכב

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עברתי לרמת ישי.

מעבר לזה שפתוח מ7 עד 19.

הטסט שם נמדד בשניות...

קצת נסחפנו... אבל כן מסיימים שם ב 20 דקות בלי טרטורים אם מגיעים סמוך לשעת הפתיחה

כנ"ל בטסט באפק.

שני המכונים היחידים שעברתי בהם ואף פעם לא בלבלו בשכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אני בד"כ מבצע את הטסט ב"טסטקאר" בנשר - בין הכניסה למתחם גרינברג לבין צומת אלוני. ניתן לזיהוי לפי מכונית (נדמה לי איזה ג'אסטי עתיקה) שתלויה מעל החומה. עד כה לא עשו לי בעיות - וכל פסילה היתה מוצדקת (פעם נורות שרופות, פעם גרמושקה קרועה).

אבא שלי עושה טסט ב"בחן" מול משרד הרישוי במפרץ, מדווח על יחס מצויין מצד הבוחנים, ויש למכון זה יתרון - פתיחה מוקדמת מאד (דומני 5:45 בבוקר), כך שאתה יכול להשלים את הטסט לפני יציאה לעבודה.

שומר נפשו ירחק ממכון זה בצעתי טעות ופקידת הקבלה של המכון העצימה את הטעות במקום לידע אותי בטעות שבוצעה על ידי פשוט רמאות. איתן 0522796852

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור, אני קולט כאן כעס עצום על אותו מכון.

אין מכור רישוי שאינו סופג ריקושטים בפורום הזה. אבל הההודעות שלך סתמיות. אם אתה רוצה התייחסות קונקרטית בבקשה:

1. פתח שרשור חדש, אל תעיר שרשורים עתיקים.

2. פרט מה היתה הבעיה. "טעות של פקידה" זה מושג כללי שאין ללמוד ממנו דבר.

3. בהמשך לסעיף הקודם - אל תזרוק האשמות בעלמא, אל א כתוב רק דברים מבוססים, לפחות מנקודת המבט שלך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אני ממשיך בנשר, בטסט האחרון שלחו אותי לכיוון פרונט למרות שלא חשתי שום משיכה. יתכן שנפלתי באחוזים שמסדרים להם אחוזים.

הבנים שלי נוטים לטירת כרמל, עד כה בלי בעיות מיותרות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, נראה שעשו לך את מה שברווז סבל ממנו כבר תקופה. אין סיכוי שאני מתקרב לשם. מקווה שאחרי הפעם הם גם יאבדו אותך כלקוח. צריך להעניש ח*#&ות כאלו!

איציק, לנסוע חצי שעה לכיוון בשביל טסט מרגיש לי מוגזם.

ממתין לעוד תגובות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה קראתי אחוזים (מכלל הנבדקים) שמסדרים להם אחוזים (מההכנסות של מכון הפרונטים שנמצא לידם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רמת ישי זה כבר ממש לא קרוב לקריות. 30 ק"מ על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 16 שעות, sperial כתב:

בטסט האחרון שלחו אותי לכיוון פרונט למרות שלא חשתי שום משיכה.

כיוון פרונט לא תקין לא בהכרח גורם למשיכה. 

דבר כזה מתבטא בשחיקה לא אחידה של הצמיגים, כלומר בדיקה ויזואלית בלבד במעמד הטסט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהטסט (והטסטר) הוגן.

שלא כמו במקרים שהיו לי. 

אזכיר: בכל הפעמים הגעתי למכון פרונט (חושי למי שמכיר), עליתי על הליפט, שאלו אותי "מה אתה רוצה מהחיים שלנו? הכל פיקס. מי שלח אותך? אלו? זה בנוהל אצלהם" אחרי שהרכב עלה על הליפט, שילמתי 100 ש"ח וקיבלתי אישור תנועה לטסט חוזר. שגם הוא עולה אי אילו זוזים. וזמן. ועצבים.

• רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...