Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני רוצה להמליץ על פנצ'ריה בראשון לציון בשם מרכז הצמיג ברחוב הרצל 34.

בעל המקום הוא אדם מבוגר ומאוד נחמד. המחירים הוגנים מאוד והוא אף עזר הרבה פעמים בחינם.

רואים שהאדם בא לעבוד ביושר ולעזור מהידע והמומחיות שלו.

ממליץ מאוד!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום מוכר לי ותמיד חלפתי על פניו ומעולם לא עצרתי.

עכשיו אין ספק שאתחיל להכניס אותו לשיקולים שלי שאחפש צמיגים חדשים או לתקן פנצ'ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

ברצוני לשבח ולהמליץ על בחור בשם ראובן (בעל המקום) בצמיגיית "דחף" שממוקמת בתחנת דור אלון מחוץ לנתב"ג, ליד צומת אל-על.

הכרתי אותו במקרה דרך חברה גדולה שעבדתי בה שהוא מספק לה שירותים, ומאז אני מגיע רק אליו לכל דבר שקשור לצמיגים ברכב הפרטי שלי.

הוא הגון, ממש "דור ישן" וגאה בזה, שולט בכל העובדים ומפקח עליהם חבל"ז. כל העובדים אדיבים ואיכותיים ונראה שהם מבסוטים מלעבוד אצל ראובן.

כל ביקור אצלו יכלול בדיקה אישית שלו של כל צמיגי הרכב ובדיקת לחץ אויר, עוד לפני שהוא שואל לפשר ביקורך.

המחירים שלו הוגנים ביותר והצמיגים שהוא מוכר חדשים וטריים ומעולם לא הייתה לי בעיה איתו.

איני מקושר אליו בשום צורה, והרווח היחיד שאני מקבל על הפוסט הזה הוא נטו הרגשה טובה וקארמה חיובית :)

תודה ובהצלחה ב21.12 :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי למוסך CMI והמוסך פשוט מצויין טופלתי ע"י אסי (הבעלים) שהוא באמת בחור נחמד מקצועי ואמין!

הוא טיפל בתקלה ולא ניסה לגנוב או לשקר כמו שניסו לעשות במוסך מורשה אחר (שלא אנקוב בשמו) שדרש על אותו תיקון עוד 50% יותר כסף!

מאז אותה תקלה חזרתי אל המוסך שוב לטיפול שוטף ואין מרוצה ממני! :-D

:-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופנתי"לגוגלי" ממוסך ציקי ב.מ.וו לפתור לי את הבעיה השלט-מפתח של הרכב שלי,זה היה אחרי שביקרתי פאר מנעולים הידוע,הרגשתי שאני נבלע בהמולה ובבאלגן שיש להם (פרנסה בשפע שיבושם להם :) ).

הפיתרון של הבעל הבית היה זריז ויקר,והוא נתן לי את הרושם ש"אין לא ממש זמן עכשיו",כן כן לא לא.שירות מקובל,אבל זה לא פתר לי את הבעיה.

נסעתי לגוגלי בגבעתיים גבול תל אביב רמת גן(אלוהים יודע מי מתחיל ומי נגמר איפה) מעבדה קטנה ואינטימית שם ישבתי בנינוחות(הבחורה בקבלה מיד הציעה לי קפה),דן שהוא הבעלים הנחמד מיד הסביר לי את הבעיה,ומה הוא הולך לעשות בעלות סימילית של 250 ש"ח (אצל פאר זה 600 לא כולל)

ולאחר 40-50 דקות השלט חזר לעבוד כמו חדש ואני יצאתי מרוצה משירות אדיב,מיקצועיות,,אווירה,ומחיר כמובן.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה נזקקתי פעמיים לשירותיו של מנעולן לרכב. בפעמיים אלה נסעתי למוסך סטופר בדרך חברון בבאר שבע (בדרך לביג).

בעל הבית מקצועי ביותר, אדיב, פתר לי בעיה של מנעול למכסה של הדלק שהטרידה אותי רבות (כשבפחחות הציעו לי להזמין חלק ב1200 שקלים!!).

השירות שניתן: התקנת מנעול למכסה של הדלק+מפתח חדש, מתן מפתח ספייר, תיקון דלת רופפת.

העלות: 120 שקלים בלבד ששולמו בכיף.

מאוד מאוד ממליץ, אני אישית אחזור אליו בכל בעיה!

בוריס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שכבר מוסך הבית זה רון. ובנוגע לאוהבי המהירות שביניכם..ואני בטוח שרובכם מכירים.. אז E&A בבני ברק שם באיזור הגעתי לשם לאחר ביקור אצל מתחרים.. ומייד הבנתי שהגעתי למקום הנכון...אחלה יחס אלי ואביחי אחלה אנשים שבעולם ותאמת שלפי מה שהבנתי ומהכרות ראשונה ככה יצא לי להבין שהם מאוד אמינים והוגנים במחירים... וכמובן שהאוטו שלי יצא כמו שאף פעם לא היה... לא הייתי מאמין שהיה אפשר להגיע לתוצאה כזאתי.. בהצלחה לכולם :) ושנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לפני שבועיים רכשתי איביזה קופרה 07 עם תוכנהשל APR .

ניגשתי לE&A בבני ברק על מנת לשפר את הרכב ,בפורק חיצוני ,אלי התותח המליץ לבצע ניקוי בית מצערת להחליף פלאגים ולעבור לפילטר פתוח ,הקשבתי לו ובהחלט היה שינוי בסאונד וההרגשה הכללית הייתה יותר כייפית.

אלי עוד המליץ להחליף את הצינור אינלט המקורי בכזה מסיליקון , מכיוון שלא היה במלאי צינור כזה אלי אמר שברגע שיהיה הוא יתקשר,לפני כשבוע קיבלתי הודעה מאלי שיש לו במלאי אינלט משומש במצב חדש ובמחיר משתלם , כמובן נסעתי שוב התקנו את האינלט .

אלי המליץ לי לנסות ללא התחייבות את הצ'יפ שהם מוכרים מתוצרת אפסולוט שאם לא ימצא חן בעיני מכל סיבה שהיא הוא התחייב להחזיר את כספי בחזרה .

הסכמתי ואביחי התחיל בהתקנת התוכנה , לקח את האוטו לסיבוב לאחר חצי שעה האוטו חזר במילה אחת - שד!

התגובה הייתה חדה מאוד הגדישה עלתה ל1.5 באר והאוטו נשמע ,מרגיש ונוסע מעולה , כל נגיעה בדוושה נהייתה חוויה אחרת,הצ'יפ של אפסולוט אכן חד ואגרסיבי יותר .

שורה תחתונה , תודה לאלי,אביחי וליאור נהנתי מאוד מהחוויה והכי חשוב קיבלתי תמורה מעולה לכסף .

אתם סדנת שיפורים ברמה שלא תבייש סדנא בחו"ל, המקצוענות ,הידע ,היושר וההכוונה תוך כדי גילוי סבלנות ומענה לאין סוף שאלות והיחס החברי אכן עושים את ההבדל

אתם תותחים !

אני לא בא לפתוח פה מלחמה למי יש צ'יפ טוב יותר ס"הכ רציתי לפרגן ולהסביר את החוויה האישית שלי מהשירות והמוצרים שרכשתיכי באמת באמת מגיע להם

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי היום ל״בית המצבר לרכב״ שנמצא בשד׳ ההסתדרות (ככל הנראה מס׳ 104) - פניה אחת לפני הפניה לבתי הזיקוק מכיוון חיפה לקר׳ אתא.

את פניי קיבל עובד שעשה רושם של בחור חרוץ ומקצועי. מראש רציתי להחליף מצבר ולכן לא הייתי מעוניין בשום בדיקה כדי לנסות ״להחיות אותו״, לפיכך ביקשתי להחליף למצבר טיפולה 55A שעולה 370₪ כולל מע״מ והרכבה(!)

כמובן שגם אחריות לשנה. העובד סיפר כי מדובר במצבר מצוין ואיכותי, והמליץ עליו בחום ולא ניסה לרגע ״לדחוף״ לעסקה מצבר יקר יותר או עבודה שלא צריך. תוך כדי ההחלפה שם לב העובד כי התופסים שחובקים את קטבי המצבר מעט חלודים ונוקשים והחליף אותם מיד בחדשים ונוצצים, תוך שהוא מסדר מחדש את הכבלים שהיו מעט מפוזרים, ומיד אמר שלא יחייב אותי שקל יותר ממחיר המצבר.

כל העבודה על הרכב בוצעה בעדינות מירבית - לא דפק בפראות על שום דבר כמו שבעלי מקצוע רבים עושים.

העבודה כולל הטיפול המסור ובדיקת הטעינה לאחר מכן, ארכו פחות מ-20 דק. מומלץ ביותר.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ביבנה. אין בין אדם יותר הוגן מהבעלים של מוסך הדר ביבנה. אני חושב שאחנו צריכים לפתוח אשכול של מוסכניקים שהיה לכם חוות דעת חיובית. בכל עיר.

שיהיה שנה טוב חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה, אני מכיר אדם אחד שהוא כנראה הגון אף יותר. יחיאל קדוש, הבעייה שהוא בטבריה ולא יוצא משם. האיש לוקח על עבודה בדיוק כמה שצריך . לא שקל יותר, לא שקל פחות ולכן הוא הכי הוגן. עבודתו לתפארת והוא גם עושה מעשים טובים ותורם בסתר.

בעצם, עכשיו אני נזכר בשמעון התרסי, איש צפת שעזר לי בעבר בפרויקט חשוב ללא תמורה, רק עבור תרומה.

אז, צר לי שאני מסתייג, עברתי על הודעותיך האחרות והאינפורמטיביות בפורום ואני מסכים עם כל מילה שם, ההקפדה ניכרת.

אבל כאן אולי טעית, אם רק היית מכיר את יחיאל קדוש, תבורכנה ידיו.

תודה גם לשמעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...