Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחזיק מספר שנים רב בוולוו 240 שנת 1983. במשך השנים החלפתי למנוע 2300 ואת הגיר ל-4 הילוכים. ביולי האחרון הגיע תור הקרבורטור לשיפוץ, ובעקבות מומלצי פורום זה פניתי גם אני לצביקה בנתניה. מצאתי אדם אמין דייקן ומסודר שטרח ועמל על הקרבורטור שלי. מבחינת צריכת הבנזין השיפור כבר ניכר. צביקה דואג גם לעקוב ולהיות בקשר ואקפוץ אליו כשאוכל, לכמה כיוונים ותיאומים נוספים.

לבעלי הקרבורטורים, שמספרם הולך ופוחת - המלצה ללא הסתייגויות. רק תגיעו מוקדם בבוקר, שלא כמוני, ואפשרו לו לעבוד בשעות שאינן לוהטות!

ינון (יהל בן אור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המלצה על מוסך שמומחה בGM ונמצא בג'לג'וליה .

יש שם את עומר ואח שלו נור הם מומחים בצורה יוצאת דופן וזולים .

הטלפון של עומר -0505851523

חלק מחברי FS ומועדון ה5 מטפלים שם ואפשר להגיד שזה סוג של סדנא לאמרקאיות כי תמיד תראו שם רכב מעניין בפרוייקט.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין להמליץ על איציק מצברים

יש לי נסיון רע עם איציק מצברים, שנקרא גם ברנשטיין, דרך ההגנה , תל אביב.

ברנשטיין סיכם איתי מחיר למצבר "וורטה" עם אחריות 20 חודש. בפועל, ברנשטיין ניצל את חוסר הניסיון של הבן שלי שבא אליו עם הרכב, והרכיב לו מצבר אחר של 12 חודשי אחריות, עם קטבים במיקום לא מתאים כך שאחד מכבלי ההארקה לא חובר חזרה לאחר הרכבת המצבר. כתוצאה מכך צצו כל מיני בעיות חשמליות שונות.

טלפנתי למפיץ של "ורטה" לעזרה. למרות שברור שלא הייתה לו מחויבות אלי, הוא דיבר עם המרכיב ברנשטיין, חזר אלי ואמר לי שברנשטיין יחליף את המצבר באחר מתאים. ואכן המצבר הוחלף במתאים , וחבל שבהזדמנות זו ברנשטיין שוב קלקל ורצה עוד כסף מעל המסוכם. אבל סוף טוב הכל טוב , המצבר מתאים והבעיות החשמליות חלפו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה אותו איציק מצברים?

כי יש אחד בא.ת. ישן בראשל"צ, ברח' פיק"א שנותן גם שירות עד הבית (והמחירים שלו הם הכי זולים שהצלחתי למצוא כולל באינטרנט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה אותו איציק מצברים?

כי יש אחד בא.ת. ישן בראשל"צ, ברח' פיק"א שנותן גם שירות עד הבית (והמחירים שלו הם הכי זולים שהצלחתי למצוא כולל באינטרנט)

כן, כך כתוב באתר האינטרנט שלו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בעקבות המלצה שקראתי בפורום על כיוון פרונט במוסך הציר (פ"ת).

ניגשתי אליהם היום במטרה לבצע כיוון פרונט לאחר החלפת בלמ"ז חדשים.

צוות המוסך נהג כלפי באדיבות, וטיפול באוטו במקצועיות רבה לשביעות רצוני.

מצטרף להמלצה !

מוסך הציר , גזית 1 , סגולה , פתח-תקווה .

03-9309980

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אלעד זבריקו

עובד בגילה בירושלים, ליד הבית.

יש לו עסק ותעודת חשמלאי.

בחור משכמו ומעלה.

עבודה מעולה מעולה מעולה.

אין מילים בפי.

נקייה ויפה וממש לא גוזל כסף.

אפילו חיכה לי עד 19:00 בערב ועבד קרוב לשעה וחצי על הרכב.

יודע המון.

אני ממליץ ממש בחום.

0528823575

אלעד זבריקו. ותגידו לו שאלעד מאוויס שלח אותכם.

IMG_1060.jpg

IMG_1061.jpg

IMG_1062.jpg

IMG_1064.jpg

IMG_1065.jpg

IMG_1066.jpg

IMG_1067.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים!

אני אמליץ לכם על חשמלאי מגניב ומדליק, אומנם בגיל הוא ילד, אבל עובדים אצלו חבר"ה מצחיקים ומקצוענים, כייף לבוא לשם.

יש להם סבלנות רבה, מחירים הוגנים, ובכלל, מיקום פנטסטי.

המקום מנוהל ע"י דוד, אבל בנו מחזיק לו את המקום ופשוט כייף לבוא לשם.

המקום נקרא אור וקור ונמצא בפאתי באר שבע, ממש ממול לשוק הבדואי.

מספר הטלפון של המקום הוא 086-232-556 והעסק עצמו נמצא ברחוב המלאכה 28.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך דוד וצביקה - חשמל ומיזוג רכב, יוספטל 1 לוד - ליד תחנת הרכבת, 08-9250685

לפני מספר שנים בעקבות מזגן שהפסיק לקרר הגעתי למוסך דוד וצביקה בהמלצת חברה שלי (היום אשתי), עשו כמה בדיקות מהירות, ומייד עלו שהבעייה בפיוז, החליפו אותו, וסירבו לקבל תשלום ... " עזוב, מה אני אקח ממך בשביל 2 דקות עבודה ..." מאז כבר מספר שנים אני מגיע עם תקלות חשמל אליהם והם לא מאכזבים.

יחס טוב, הוגנים מאד ואמינים, מקצועיים, ולוקחים מחירים הוגנים.

ממליץ בכל לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אדגיש שאיני בעל עסק או אינטרס כלשהו.

ראיתי שחוקי הפורום אוסרים על פרסומות מוסוגים שונים, אך מכיוון שזו הסיבה היחידה שנרשמתי אכתוב את מה שרציתי ואקווה שהמנהלים יקבלו זאת בעין יפה.

לפני 3 ימים התקלקל לי ההגה החשמלי בפיאט פונטו שלי.

מיותר להגיד שדי התבאסתי רצח, משום שאותו דבר קרה לי לפני שנה וחצי, אז התיקון לקח מספר ימים וגם עלה לא מעט כסף.

התחלתי לחפש באינטרנט על הבעיה והבנתי שזו בעיה נפוצה של הפונטו בשנים האלה (סביבות 2002).

בפורום פה עלה השם של עופר קצב כמישהו שמתמחה בבעיות מסוג זה.

לאחר ביקור קצר אצלו אתמול, היחס הבאמת יוצא דופן שקיבלתי (הוא הגיע במיוחד ל"מוסך" שלו מכיוון שאמרתי שאני מעוניין להגיע) והמחיר המצוין, לא יכולתי שלא לכתוב עליו המלצה מאוד מאוד חמה.

אני חושב שבעיקר מכיוון שזו אחת הפעמים היחידות שהייתי ב"מוסך" (המרכאות הן משום שזה לא בדיוק מוסך) וקיבלתי את ההרגשה שהאדם שנותן לי שירות באמת כן ואמיתי איתי (בתור אחד שאין לו ידע מעבר לידע המינימלי בתיקון כלי רכב).

הבנתי ממנו שהוא מתעסק בעיקר במזגנים ובמנועים חשמליים של הגה, אבל גם במחשבי רכב ורכיבים חשמליים אחרים. אינו מתעסק כלל במכניקה.

לאחר כחצי שעה כבר הייתי בדרכי הביתה.

אין ספק שמעתה והלאה במידה ותהיה לי בעיה חשמלית ברכב אתקשר אליו לראות אם יש לו פיתרון.

מקווה שלא חרגתי יותר מדי מחוקי הפורום, ובהזדמנות הזו אציין שגם אני שמעתי עליו כאן, אז גם לחברי הפורום מגיעה תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה התיעצויות עם חברים ולאחר שקיבלתי המלצות חמות על המקום (E&A) החלטתי להתקין ברכבי (גולף GTI) פורק לחץ חדש.

לאחר התכתבויות עם אלי בה"פ (שהיה סבלני לכל השאלות שלי וענה במלוא הרצינות) ולאחר שיחת טלפון קצרה עם אביחי הגעתי בהתרעה של חצי שעה לסדנה, באותו הרגע אביחי התחיל לעבוד על הרכב ותוך מספר דקות התחדשתי לי בפורק חדש.

הרכב נשמע ונוסע מצויין!

תודה רבה לאלי ואביחי על השירות, הרווחתם לכם עוד קליינט :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מעניין אותי לדעת, חוץ מצליל בעת העברת הילוכים, הפורק מוסיף משהו לרכב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה רק רציתי להגיד תודה לE&A על היחס המפנק,

הגעתי היום ב10 דקות שמו לי צ'יפ הביאו לי נסיון (עם הגרסה האמיתית ולא אחת שעפה לך אחרי שעתיים) ובעוד 5 דקות שמו לי גם פילטר, (רק אציין שניסיתי כבר לשים צ'יפ במקום אחר ולא זכיתי ליחס מקצועי כמו ב E&A)

תודה רבה

איביזה TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...