Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו יעודי לרכב- מועיל או סתם ביזבוז כסף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שמפו לרכב חייב להיות כזה שרמת החומציות שלו היא ניטרלית (היינו pH 7 - כמו של מים לשתייה)

הדבר הכרחי מכיוון שרמת חומציות שונה עלולה להזיק לצבע הרכב ושכבת הלכה והווקס.

בנוסף, החומר חייב להכיל חומרים ייעודיים ופורמולציה ייחודית לשמירה על ברק הרכב ובריאות הצבע לאורך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר הרבה המלצות רכשתי את citrus wash and gloss אבל גיליתי באתר שלהם שהשמפו הזה לא ph balanced.. למיטב הבנתי אסור להשתמש בחומר שאינו ph balance על צבע הרכב לא?? או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בו בדילול גבוהה מאוד, קח בחשבון אם אתה לא מדלל כמו שצריך הוא יוריד לך את כל ההגנות(ווקס אוטם וBSD)

מידע איזה דילול מומלץ עלמנת לא לפגוע בהגנות אתה יכול לראות בדביק של שמפו לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה לכתוב שאסור להשתמש בו על הצבע זו שטות לחלוטין.

מדללים אותו 1:4000 כיוון שהוא מרוכז ושומני מאוד, מספיק ולפי היצרן 30 מ"ל לדלי של 19 ליטר (או 5 גלון) בשביל שהוא יעשה את העבודה.

לפגוע בצבע הוא בהחלט לא, להוריד לך את הווקס הוא יוכל בדילול גבוה, לדוגמא 30 מ"ל לגלון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמפו CITRUS הוא כן pH Balanced.

השמפו סיטרוס בטוח על כול הצבעים והמינים.

שמפו סיטרוס יכול להיות גם שמפו עדין בשטיפה שבועית וגם לשטיפה אגרסיבית להסרת ווקס\ אוטם.

מניסיוני לשטיפה שבועית, מספיק לשים בתוך דלי 15 ליטר מים + 6 מ"ל שמפו סיטרוס.

בקבוק כזה יחזיק לך לנצח. אני השתמשתי בו כשנתיים (לא הצלחתי לגמור אותו).

השמפו הזה מכיל ברק גבוהה.

מחירו זול.

מה עוד אפשר לבקש? יש בו הכול, אפשר לשחק עם הדילול בהתאם למטרת השטיפה.

תתחיל להנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה ONR הירוק נחמד, הוא מכיל קמצוץ ווקס ככל הנראה שהברק בא משם.

הסיטרוס אצלי בערך שנה ויותר, השתמשתי בו 3 פעמים להסרת ווקס (כלומר 180 מ"ל ב 3 שטיפות) מלבד הפעמים לשטיפה רגילה ועדיין יש בו חצי בקבוק.

חסכוני ויעיל מאוד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה.

אני משתמש כבר שנים עם שמפו של אמריקן איגל שמשום מה עדיין לא נגמר לי.

רציתי לדעת, יש מצב שהדרעק הזה פוגע לי בצבע הרכב? שמתי לב שנהיו יותר קילופים במכסה תא מטען ואני לא יודע אם לייחס את זה לשמפו או להתפוצצות הצבע של הרכב. לדעתכם שמפו יכול לגרום לדברים האלו? מה גם שהוא מבריק את הרכב בדיוק לכמה שעות.

לפחות כתוב עליו MADE IN ITALY.

אקפוץ בהזדמנות לאוטו דיפו ואראה איזה שמפו נורמלי יש להם, אחפש את הדופון שהמלצתם בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, המלצה שלי אם אתה רוצה לחסוך קנה את אחד השמפואים של כימיקל גייז מר פינק או סיטרוס עלותם 50 שקל בערך והם יספיקו לך להרבה זמן כי שמים רק כמות מאוד קטנה בדלי הם מאוד מרוכזים

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...