Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו יעודי לרכב- מועיל או סתם ביזבוז כסף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון קרנוורט תודה רבה על הקישור, למדתי ממנו הרבה, בשורה התחתונה אחרי קריאת כל התגובות שם (ובעיקר של הכימאי בהתחלה ושל מגוויר בסוף) התובנות העיקריות הן ששמפו כלים או שמפו לשיער לא מזיק לצבע הרכב (וגם בחו"ל יש אנשים שמסתפקים בזה). מה שכן הוא עלול לגרום לייבוש גומיות ובשימוש ממושך מסיר את הווקס של הרכב וכמובן ככל שהשמפו יקר יותר ואיכותי הוא מכיל רכיבים שעוזרים לשמור על הצבע.

מכאן כל אחד שיקח את זה לאן שהוא רוצה, אני באופן אישי השכלתי.

שמחתי לעזור שלומי :)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשאלת השאלה האם זה נכון גם הפוך?

כלומר, האם ניתן לחפוף עם שמפו גולד של מגוויירס את הקרקפת, וניתן ליישם גלייז על הבלורית למראה מלא ברק?

אחד הגדולים והטובים, תמורת סכום של 28 מיליון שקל או 56 מיליון (והמבין יבין) אני מבטיח לך שאני מוכן לנסות:lol:.

(גם את הגוף והאיבר האינטימי).

לנושא, לאחר מה שאני רואה על האוטו (קורולה 99) ולאחר שנשטף לאורך שנים ארוכות, אולי מאז שהוא נולד במכונות שטיפה וסבוני ידיים ויש לא מעט צבע מקולף, אני מציע לך לא לקחת סיכונים מיותרים וללכת על שמפו לרכב, ואת האמת זה לא ממש יקר.

כמו שהבנת, הנזק בדרך כלל לטווח הארוך.

מה שכן, לשמש יש גם השפעה רבה, אז אל תיתן לשמש עוד "עזרים" כדי להרוס את הצבע.

צינור מים מאוד עוזר ונותן חשק הרבה יותר לשמור באמת על הרכב, אבל מה לעשות שזה לא מוצר נגיש לכל אחד וגם אסור "יעני".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חצי שנה עם הONR שאני מאווד אוהב אותו , התגעגעתי לקצף !

אני מחפש שמפו שישומש על בסיס שבועי עם שיטת שתי דלאים.

האופציות : Meguairs ultimate car wash , CG honeyderew ,CG citrus , duragloss 901

אני חושב שהשמפו של מגווירס נותן תמורה הכי טובה בין מספר שטיפות לכסף.

אשמח לעוד הצעות והמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

te5amaha.jpgיש לי את 2 הCG שציינת, אתה מוזמן לבוא לקחת קצת מכול אחד ולנסות. (רק תתארגן על בקבוקון או משהו ;-) ) אגב ה״הונידו״ מומלץ יותר לשטיפה עם אקדח קצף.

(סליחה על החוסר בכוח לכתוב באנגלית על הבוקר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חצי שנה עם הONR שאני מאווד אוהב אותו , התגעגעתי לקצף !

אני מחפש שמפו שישומש על בסיס שבועי עם שיטת שתי דלאים.

האופציות : Meguairs ultimate car wash , CG honeyderew ,CG citrus , duragloss 901

אני חושב שהשמפו של מגווירס נותן תמורה הכי טובה בין מספר שטיפות לכסף.

אשמח לעוד הצעות והמלצות.

Meguairs ultimate car wash

שמפו טוב במחיר טוב. יש לי אותו ומדי פעם אני משתמש בו. לדעתי הוא מנקה ביעילות.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Meguairs ultimate car wash

שמפו טוב במחיר טוב. יש לי אותו ומדי פעם אני משתמש בו. לדעתי הוא מנקה ביעילות.

מתקן את עצמי

התכוונתי לMeguiar's Gold ולא Meguairs ultimate car wash

לדעתי הgold יותר טוב ובכלל הוא נחשב שמפו שעושה עבודה טובה ברחבי העולם.

שימו לב להבדלי המחירים בין הגולד לשני http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A4%D7%95-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91.html

האחד עולה 45 ש"ח והשני עולה 29 ש"ח. הגודל שלהם זהה. למה ששמפו ישן יותר יעלה הרבה יותר ממוצר חדש של אותה חברה ?

אולי כי הוא יעיל יותר בין היתר. אולי בגלל סיבות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...