Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו יעודי לרכב- מועיל או סתם ביזבוז כסף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דילול זה לא הפרמטר היחידי בבחירת שמפו, מנסיון הוואלט פרו מנקה פחות טוב מההאנידו.

יש לי כמעט גלון שלם זרוק פה בבית של הוואלט פרו.

ההאנידו זה באמת השמפו בין הטובים שהשתמשתי בו מבחינת ניקיון, שאני אסיים את הגלון הזה ארכוש את ההיפר ווש של מג'ווירס התרשמתי ממנו לטובה מאוד מבחינת יכולות ניקוי.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: מה הדילול שלכם של האנידו בגלוריה? בהנחה שמישהו משתמש בהאנידו וגלוריה יחדיו.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכר כמות אני בא לקחת כשיגיע ;)

לצערי הרב פסלו את המשלוח. היתה לי הרגשה שהמשלוח יצאה זול מידי:

We're writing to inform you that your order 202-0637391-7813929 from Detailed Clean has been cancelled

by the seller with the following reason: -

The seller is unable to deliver your order to the delivery address provided .

דילול זה לא הפרמטר היחידי בבחירת שמפו, מנסיון הוואלט פרו מנקה פחות טוב מההאנידו.

יש לי כמעט גלון שלם זרוק פה בבית של הוואלט פרו.

ההאנידו זה באמת השמפו בין הטובים שהשתמשתי בו מבחינת ניקיון, שאני אסיים את הגלון הזה ארכוש את ההיפר ווש של מג'ווירס התרשמתי ממנו לטובה מאוד מבחינת יכולות ניקוי.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

אני ניסיתי לרכוש את Bilt Hamber Auto Foam לא את ה-ValetPro. דווקא עליו ספרתי הכי הרבה המלצות ב-DetailingWorld. אחריו יש את Envy ו- CarChem. גם ValetPro Advanced Auto Foam ממוקם בחמישית המומלצים ביותר יחד עם CG Honeydew. לגבי Meguiars Hyper Wash התעניינתי בו מאוד בעיקר בגלל זמינותו בארץ, אבל מצאתי ממש מעט פידבקים. גם בתערוכת אוטומוטור נציג שלהם הסביר שהוא אכן נותן יותר קצף מאחרים, אבל לא ממש מיועד לשטיפה עם מקציף.

אגב, גם אם הגלון הזרוק שלך הוא לא מסדרת Advanced, אני מוכן לקנות אותו ממך...

עריכה אחרונה על ידי Dada

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי עצות בשרשור על לשטוף את האוטו היום, אבל אני כותב גם כאן כדי להיות בטוח איתכם.

חברים, היום ביליתי במתחם ועל הדרך קפצתי לאוטו דיפו שנהיה להם המון מבחר בסניף הקרוב אליי של דברים וגם הנחות עד ה1.5 לפי מה שאני יודע.

בכל מקרה, קניתי את השמפו הזה סוף סוף דופון ב40 שקל במבצע!

attachment.php?attachmentid=458432&d=1461931786&thumb=1

עכשיו כתוב שלכל 30 מ"ל צריך להוסיף 4 ליטר מים. מיותר לציין ולהגיד לכם שאין לי שום שמץ איך למדוד את זה ויש לי דליים פשוטים של בית בבית. מכיוון שהשמפו כנראה איכותי ואני לא רוצה להרוס את הצבע שגם ככה גמור בחלק מהמקומות או לא להצליח לשטוף כמו שצריך ולהעיף את הסבון רציתי להתייעץ איתכם.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לחנות שמספקת ציוד למספרות וכו', יש להם כוסות מדידה, עולה גרוש וחצי.

או שתבדוק בבית עם יש כוסית מדידה של סירופ כלשהו (לשיעול למשל).

השמפו לא יהרוס את הצבע גם אם תחרוג מהדילול המומלץ, זה שמפו שמתאים לשטיפת רכב, לא ריצפז.

מנסיון עם השמפו הנ"ל, 30 מ"ל יספיקו לחלוטין על דלי של 7-8 ליטרים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא לדעתך? שווה היה לקנות אותו ? התלבטתי עם עוד משהו אבל בגלל שאני מחכה למשכורת ויתרתי על כמה דברים אחרים אז הלכתי עליו כי גם ככה השמפו של האמריקן איגל עומד להיגמר והוא לא להיט וגם אני מניח שהשמפואים של דופון האלו יעלו ללא מבצע בבסביבות ה60-70 שקל.

עריכה:

מצאתי לי כמו שאמרת פקק כזה, של עד 15 מ"ל. מילוי הפקק פעמיים מביא ל30 מ"ל בחישוב של גאון אז הסתדרתי בעיקרון. מקווה שהשבוע יהיה עם פחות אובך ממה שצפוי...

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני שהוא עולה 134 שקל הגלון של ההאנידיו?,בקבוק פה בארץ של חצי ליטר עולה 100

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...