Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקוני צבע נקודתיים

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

לחבר יש שריטה רצינית בכנף, לא ארוכה מאוד, אבל דיי עמוקה.

האם ניתן לצבוע בעזרת המכחולים האלה שמוכרים באוטודיפו? אני יודע שיש מקומות אחרים בתל אביב - טופ קולור וכאלה, אבל רחוק לנו.

האם ניתן לצבוע את השריטה עם מכחול כזה ואז לטשטש עם פוליש?

השריטה לא ארוכה, משהו כמו 10-15 סנטימטר על הכנף השמאלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, הנה תמונה.

השאלה שלי אם זה התהליך, לצבוע במכחול ואז לעשות פוליש?

אם כן איזה פוליש מומלץ?

זה: http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-Chemical-Guys-V32-Compound-118ml.html

או זה: http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-Chemical-Guys-V34-Cut-Polish-118ml.html

יש לי בקבוק גדול של הV36 בבית, http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-Chemical-Guys-V36-Cut-Polish.html

ד"א - אם צריך פוליש אז הוא יבוצע ידני, אין לי מכונה

2013-05-09 10.04.30.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הייתי מנסה פוליש לפני צביעה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה להוריד את זה בפוליש, אין ספק, אבל לפי מה שראיתי זה חדר את השכבת צבע החיצונית במעט.

העט הזה שמעלים שריטות לא יעזור? סתם ככה נזכרתי שיש דבר כזה. במקום הצבע עם המכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר כזה יכול לעזור..

http://www.autogeekonline.net/forum/how-articles/43535-key-repair-step-step-procedure.html

דיי פשוט ואני בטוח שאתה מסוגל להתמודד עם זה.

דיטיילר בנשמה...

מוכן לעזור בכל שאלה, בעיה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוש לא יעיל במיוחד. (מניסיוני)

דבר ראשון אתה חייב לישר את הפח.( ניתן לבד או על ידי פחח)

במבט כללי השריטה ניתנת לתיקון די בקלות-תיקנתי לא פעם שריטות עמוקות יותר,נכון לא מושלם כמו תיקון פחחות צבע מלא.

צריך צבע תואם לפי מספר. תעבור עם מכחול או קיסם שיניים ממש בעדינות ויד מאוד יציבה על השריטה עם מעט צבע (הרבה צבע גורם לנזילות)

המתן כמה שעות או יום נוסף,שוב מילוי המקום באותו תהליך -לאחר המתנה לייבוש עשה פוליש מקומי בהפעלת מעט לחץ על מקום הצביעה

עד להחלקת האיזור.סיים בווקס/אוטם צבע וסגרת עניין.

יש אפשרות להדביק סלוטייפ מסביב בדיוק בשריטה ועל ידי כך הצביעה/מילוי הצבע קלה ומדויקת יותר. חסרונות,צריך שריטה ישרה

בשביל ליישם זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב - תודה על התגובה.

מחר אנחנו ניישר את הפח.

האם אתה מכיר מניסיונך את הבקבוקונים הקטנים עם המכחול שנמכרים באוטו דיפו? אני שואל כי זה המקום היחיד שראיתי כאלה ושאני יודע שהוא קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לצבע? אם כן,הם מכרו את זה לפני כ 20 שנה ובשלב מסויים הפסיקו ושוב זה חזר.

אני אישית מעדיף לרכוש צבע תואם מצבעי שאני מכיר. פחות אהבתי את הבקבוקים המוכנים- סמיכים מידי

ולא תמיד תואמים את הצבע. (אבל זה היה לפני שנים רבות,מה שיש להם עכשיו לא מכיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...