Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר למגבות פרמיום Uber

שימו לב! השרשור הזה בן 3636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין פה במה לטפל , מכיוון שמדובר בהרבה אנשים הכי יעיל זה להתחלק לקבוצות. כל קבוצה יכולה להזמין 4 מגבות לכל היותר (מעבר לזה זה הופך להיות לא משתלם וגם מהווה סיכון למכס).

הגיוני שהחלוקה תעשה על פי אזורי מגורים.

יש לך רעיונות נוספים? אילו בעיות אתה צופה?

אני צופה שלא יהיו להם כל כך הרבה מגבות :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה עולה 1?

תקרא את ההודעה הראשונה של השרשור הזה

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב בהמשך שינסו לעשות עוד הנחה

לרגע זה אלו הם המחירים לאחר 7.5% הנחה ודמי המשלוח נכללים.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7.5% זאת ההנחה הרגילה של החנות לDETAILING WORLD.

תפעיל לחץ.

אמת זאת ההנחה הרגילה...

אתה יותר ממוזמן לנסות ליצור איתם קשר ובמידה ותזכה למענה (לוקח זמן) לבקש הנחה נוספת, מבטיח לך שזה לא יהיה קל (דברתי עם כמה עובדים) אבל אולי תצליח וכולנו נרוויח עוד כמה לירות.

מכיוון שיש פוטנציאל אדיר בכח הקנייה שלנו אני כן חושב שלאחר הקנייה הזו (במידה והכל יעבור ללא תקלות) נעשה מסמך כזה באופן קבוע ונהייה יותר מאורגנים ומדי שבועיים/חודש נבחר פריט כזה או אחר ששווה לנו להזמין כקבוצה.

ההזמנה הזו היא רק חימום ראשוני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן בעד. רק שים לב שרכישות מרוכזות אולי ייתנו הנחה של כמה שקלים נוספים

אבל יפגעו בסופו של דבר ביבואנים שיש לנו כאן. (במוצרים שקיימים ביבוא סדיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני חולק עלייך לגבי ה"כמה שקלים בלבד" עשיתי מספיק הזמנות לעצמי מארה"ב/ארופה גם של מוצרי דיטיילינג וגם של מוצרים אחרים ובכל קניה כזאת אני חוסך לא מעט כסף לעומת רכישה של מוצרים זהים או דומים בארץ.

לפעמים אני מעדיף לחכות, או לשגע את חברי שטסים אבל לבסוף אני משלם פחות וזה מה שחשוב לי.

ושוב אני לא מדבר על שקלים בודדים. עבור שקלים בודדים זה באמת לא משתלם.

מכיוון שאני מייצג את עצמי כצרכן אני דואג לעצמי. שהיבואנים ידאגו לעצמם ובאמת שהם אחרוני האנשים שצריך לדאוג להם...

או שהם יגרמו אולי להוזלת מחירים...

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה מדובר במוצר שלא מיובא לארץ.

בכל מקרה,מי שרוצה להישאר תחרותי,שיוריד את המחיר,בין אם הוא בארץ או בחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני חולק עלייך לגבי ה"כמה שקלים בלבד" עשיתי מספיק הזמנות לעצמי מארה"ב/ארופה גם של מוצרי דיטיילינג וגם של מוצרים אחרים ובכל קניה כזאת אני חוסך לא מעט כסף לעומת רכישה של מוצרים זהים או דומים בארץ.

לפעמים אני מעדיף לחכות, או לשגע את חברי שטסים אבל לבסוף אני משלם פחות וזה מה שחשוב לי.

ושוב אני לא מדבר על שקלים בודדים. עבור שקלים בודדים זה באמת לא משתלם.

מכיוון שאני מייצג את עצמי כצרכן אני דואג לעצמי. שהיבואנים ידאגו לעצמם ובאמת שהם אחרוני האנשים שצריך לדאוג להם...

:mm_yeah:

הראיה שלי מעט שונה. גם אני מזמין מוצרים מחו"ל וחוסך לא מעט כסף -למשל פלסטלינה עולה 5$ 10$

כאן יותר מכפול-בוודאי שארכוש משם.אם יש מוצרים שההפרש אינו גדול,או לא משמעותי-ארכוש מכאן.

בגדול אין בעיה לרכוש מוצרי דיטיילינג ולחסוך כמה שקלים-אין הרבה נפילות ברכישה כזו (יודעים בדיוק מה מתאים)

יש מוצרים שניסיתי לחסוך ברכישה (למשל נעליים) וגיליתי שהם לא מתאימות (אין אותם בארץ לבדיקה) לכן המשלוח חזרה להחלפה

רק ייקר לי את הרכישת.

כמובן כשמדובר על המטלית הנ"ל,אני בעד, לכן אני משתתף ברכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בינתיים ממשיך להזמין מחו"ל חוץ מגלונים שבשל עלויות המשלוח לא היה כלכלי לקנות ועם כניסת מגווירס לארץ סוף סוף זה במחיר סביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראיה שלי מעט שונה. גם אני מזמין מוצרים מחו"ל וחוסך לא מעט כסף -למשל פלסטלינה עולה 5$ 10$

כאן יותר מכפול-בוודאי שארכוש משם. יחד עם זה יש מוצרים שההפרש אינו גדול,או לא משמעותי-לכן ארכוש מכאן. מסכים

בגדול אין בעיה לרכוש מוצרי דיטיילינג ולחסוך כמה שקלים-אין הרבה נפילות ברכישה כזו (יודעים בדיוק מה מתאים)

יש מוצרים שניסיתי לחסוך ברכישה (למשל נעליים) וגיליתי שהם לא מתאימות (אין אותם בארץ לבדיקה) לכן המשלוח חזרה להחלפה

רק ייקר לי את הרכישת. מסכים

כמובן שמדובר על המטלית הנ"ל,שאני בעד, לכן אני משתתף ברכישה.

נזכרתי בפוסט טוב של רן מבלוג הריצה ציידת..

והוא רלוונטי לסוגייה

http://zayedet.com/2012/07/15/%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%A0%D7%91%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A6%D7%A8%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%AA-%D7%A0/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון 20/04/2013 11:30am

מכיוון שאני מקבל הרבה פניות בפרטי ופתאום כולם בלחץ לקבל את המגבת שלהם ובנוסף יש כמה אנשים שמרגישים בנח לבוא אלי בטענות כאלו ואחרות הרשו לי להבהיר כמה נקודות.

- אני עושה את מה שאני עושה כי אני מאמין "בכח הקבוצה" ואני מאמין בצרכנות נבונה. האמת היא שלא עשיתי יותר מדי, בסה"כ איתרתי מוצר איכותי שמחירו הופך להיות אטרקטיבי מאוד במידה ומזמינים כמה פריטים ממנו (אזי מחיר המשלוח מתקזז), כמו כן המחיר באמת טוב ביחס למחירים המקומיים של מוצרים דומים (אין הרבה אבל מה שיש יקר למדי).

- אני לא יבואן, מתווך, מפיק אירועים במקצועי ולמרות הרצון הטוב להשיג הנחה משמעותית מהחנות הזו הדבר לא צלח, קבלו את זה בהבנה, גם ללא הנחה רצינית מחיר של 69 ש"ח כולל משלוח עבור מגבת פרימיום (מבוסס על המון תגובות של חובבי ומקצועני דיטיילינג בפורומים השונים) הוא מחיר טוב, ככה אני חושב.

- המלצה: תנצלו את המסמך המקוון שהעלתי (לינק) ותוודאו שהפרטים שם מעודכנים על מנת שיהיה קל ליצור קשר אחד עם השני, תתחילו לחפש אנשים בקרבתכם שיחברו אליכם למשלוח משותף, כבר אמרתי זאת ואני אחזור, הכי יעיל (חסכוני) זה להזמין 4 מגבות למשלוח.

אז תמצאו את"יוסי" שגר לידכם ורוצה מגבת אחת ואת "דני" שגר לידכם ורוצה 2 מגבות וביחד אתכם יש לכם 4 מגבות.

תחליטו על אמצעי נח להעברת הכספים (אני ממליץ על Paypal, למשל מישהו אחד משלם על החבילה והאחרים מעבירים לו את הסכום לחשבון Paypal או העברה בנקאית שזה מאוד מקובל או כל דרך אחרת שתבחרו).

- הוספתי לשונית חדשה שנקראת "פנוי להזמנה- צרו קשר בפורום" כרגע היא ברירת מחדל עבור כולם, ברגע שתפסתם כמה חברה להזמנה והזמנתם את החבילה בבקשה תשנו את הסטטוס ל"תפוס- לא ליצור קשר" על מנת שאנשים לא יחפשו אתכם לשווא.

-אני חושב שעשינו דבר יפה בניסיון הזה לרכוש כקבוצה ואני מקווה שאכן כולם ימצאו שותפים להזמנה (אני בכל מקרה אזמין 2 או יותר ומי שיתקע שידבר איתי ואני אמכור לו בכיף במחיר הרגיל), כמו כן אני חושב ששווה להמשיך במסורת הזו בעתיד ואף למנף את זה לטובתנו בצורה יותר רצינית.

- השתדלו שהתגובות בשרשור הזה יהיו ענייניות לנושא שעבורו הפוסט נפתח.

- דבר אחרון שנזכרתי בו הרגע, כאשר מזמינים חבילה של 4 מגבות המחיר הסופי לאחר הזנת קוד הנחה של 7.5%

(אחד מאלה DWX|FACEBOOK75|I4D123456) המחיר יעמוד על £49.89 =277 ש"ח ( 69 ש"ח עבור יחי'),

ב$ זה יוצא 76.3 בערך, כידוע מעל 75$ המכס רשאי לקחת מיסים על פי החוק.

אז ראשית הרשו לי להרגיע ולומר שהסבירות שמישהו כאן ישלם מכס על 4 מגבות שעלותן 76$ שואף לאפס במלוא מובן המילה.

הזמנתי המון חבילות בעבר שהמחיר הסופי עמד על קצת יותר מ75$ ומעולם לא שלמתי מכס.

בכל מקרה בתום ההזמנה בסעיף של ההערות תבקשו שעל התווית הסופית ישימו מדבקה של 75$ בגלל תקנות המכס במדינה, מניסיוני יש המון אתרים שעושים זאת.

- ועוד דבר, דואר ישראל שינו 70%-80% מהמיקודים בארץ, כנסו ללינק הבא של הדואר

http://www.israelpost.co.il/zipcode.nsf/demozip ותוודאו מה המיקוד החדש שלכם, ואת המיקוד החדש תכניסו לפרטי ההזמנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...