Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר למגבות פרמיום Uber

שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לשלם עם PAYPAL ?

האמת שמיהרתי בזמן התשלום ושלמתי באשראי רגיל של ויזה ולכן אני לא בטוח ואני גם לא זוכר

פשוט תעשה רכישה ותגיע לשלב התשלום ותראה..

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין באתר אפשרות לשלם בפייפאל

צודק, בדיוק שני מכרים שלי עשו הזמנה והם אמרו לי במפורש שלא ניתן לשלם בפייפאל. אבל אפשר לשלם באשראי רגיל..

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בהרשמה

4 מגבות משלוח - £16.00 סה"כ £49.89

3 מגבות משלוח - £15.00 סה"כ £40.42

2 מגבות משלוח - £12.00 סה"כ £28.95

תרגום לשקלים בלינק הבא 'לינק'

המחיר לשתי מגבות למשל יוצא לי 20 אירו, ולפי מה שאתה אומר משלוח זה 12 אירו, סה"כ 32 אירו אחרי קופון, איך הצלחת להגיע ל 28.95 אירו לשתי מגבות?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לשתי מגבות למשל יוצא לי 20 אירו, ולפי מה שאתה אומר משלוח זה 12 אירו, סה"כ 32 אירו אחרי קופון, איך הצלחת להגיע ל 28.95 אירו לשתי מגבות?

dprt תנסה לקרוא את התגובות הקודמות שלי, הסברתי את עצמי היטב מספר רב של פעמים כמו כן הוספתי צילומי מסך, תרגום לשקלים,דולרים ומה שרק תרצה.

ההליך לא כלכך מסובך.. ואני חוזר ואומר מדובר בפאונד לא ביורו ולא באירו, זה לא אותו המטבע, הוא לא מייצג מדינות זהות וערכם לא זהה.

מוסיף לך תמונה של המחיר הסופי עבור 2 מגבות.

עריכה: אני חושב שאני יודע מדוע המחיר שלך נראה שונה. זה בטח בגלל שלא המשכת בתהליך ההזמנה ולא בחרת את הכתובת שלך, לאחר שתעשה זאת ירד מע"מ נוסף שלא רלוונטי לישראל ואז המחיר יעמוד על 28.95 פאונד

בהצלחה ))

Untitled.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין את המגבת הזאת אבל יש לי שאלה, איך מנקים אותה בסוף ? בכול זאת זה מגבת יחסית גדולה ועבה, זה אפשרי לסחוט אותה ?, יש מישהו שמשתמש בה ויכול לשפוך אור על העניין ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין את המגבת הזאת אבל יש לי שאלה, איך מנקים אותה בסוף ? בכול זאת זה מגבת יחסית גדולה ועבה, זה אפשרי לסחוט אותה ?, יש מישהו שמשתמש בה ויכול לשפוך אור על העניין ?

אני מתכוון לנקות אותה כפי שתמיד ניקיתי את כל האחרות, לא מבין מה ההבדל?

לרוב לא מומלץ לסחוט מיקרופייבר

זה התהליך שלי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3843027#post3843027

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. איך אתה מנקה את כל האחרות ? אני פשוט שוטף במים וסוחט וזהו אבל זה לא נקי אחרי.

ב. למה לא מומלץ לסחוט מירופייבר ? הכוונה היא לסחוט כדי להוציא את כל המים שנוגבו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. איך אתה מנקה את כל האחרות ? אני פשוט שוטף במים וסוחט וזהו אבל זה לא נקי אחרי.

ב. למה לא מומלץ לסחוט מירופייבר ? הכוונה היא לסחוט כדי להוציא את כל המים שנוגבו.

הוספתי לך לינק שמתאר את תהליך הניקוי שעובד טוב עבורי.

שמעתי בכמה מקומות שסחיטה מרובה מזיקה למיקרופייבר, אני מניח שכאשר סוחטים בלי להפעיל יותר מיד לחץ לא יקרה דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמנו שתי יחידות

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך העניין של ההזמנות אמור לצאת בסוף לפועל?

TAMIR FR ו-LIRAN 22 - כולנו מראשל"צ וסה"כ יש לנו 4 מגבות בהזמנה - רוצים לקדם את זה?

קדימה, גם ככה 5 ZUZUT מתעלם ממני, יותר מכוסית בחוף הים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...