Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

כשעניתי ל"אמזון חזרו לשלוח לארץ? " ב "מזמן" לא התכוונתי דווקא לאמזון יפן.

מאז הקורונה קניתי אצלם ב :

ארה'ב (מספר מוצרים), צרפת, גרמניה, ויפן (השעון).

לא יודע לגבי המבחר של אמזון יפן במוצרים אחרים, אבל לפחות לגבי שעוני סיטיזן - המבחר שלהם גדול בהרבה מכל חנות אחרת שראיתי (לאו דווקא אמזון) מחוץ ליפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא הסיטיזן שחיפשתי לקנות, לא היה באמזון אף אף מוכר ששולח לארץ את הדגם ההוא. (לפני שכולם הפסיקו לשלוח לארץ). בסוף מצאתי אחד באיביי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.1.2021 בשעה 01:57, bv12 כתב:

רוכש מ-JOMASHOP לא מעט.

בגדול כמו אמאזון , משלוח רגיל 13$ , במידה והמוצר/ים מעל 75$ מציעים משלוח רגיל או כולל מיסים (לבחירתך).

שירות הלקוחות (לרוב) טוב.

מעבר לכך המבחר ענק והמחירים זולים בעשרות אחוזים מהמחירים בארץ.

סה"כ ממליץ.

כלומר, בדומה לאמאזון המחיר שרואים הוא סופי עד הבית, בלי תקיעות במכס, עמלות והפתעות אחרות?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באמזון זה לא תמיד ככה. קרה לי כבר שנדרשתי לשלם עמלת משהו לdhl כתנאי להפצת החבילה (במקרה הזה, גם שעון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגיע הזמן לתת כאן איזה טילטול, בשרשור הזה.
היצור המהודר והמדהים הזה הגיע לפני כשבועיים, עבור קצינה לוחמת ביחידת מודיעין מסווגת.

התמונות מתוך האינטרנט.

הגברת הצעירה הצליחה לרצוח סייקו G-Shock לאחר כמעט שנתיים ופנתה אליי (כ"מומחה" השעונים במשפחה) למציאת פתרון.
הדרישות: אמינות ועמידות יוצאי דופן כנגד טלטלות ומכות. עמידות במים (של לפחות הגדרת 100 מ'). כך לפי הסדר הזה, כאשר הדרישה הנוספת הראשית או המישנית, תלוי, היא הרצון כבר לעבור לשעון מהודר יותר מהקסיו המכוער. בעוד מספר שנים, כאשר תעזוב את תפקידי הלחימה/שדה ותשתבץ לה בתפקידים משרדיים יותר, היא כבר תירצה גם משהו יפה על היד.
הבחירה שלי הייתה Victorinox I.N.O.X .V בכחול, שהוא הדגם המיועד לנשים. למרות היותו דגם "נשים" ב- 37 מ"מ, החשש היה שעדיין יהיה מסורבל מדי (היא גבוהה ורזה). למזלנו החששות התבדו. כרגע עונדת אותו עם המגן שצורף באריזה. הוא נותן הגנה נוספת ליצור הזה.

השעון מדהים, לא פחות. בנוי היטב וזועק איכות מכל פינה. המיבנה מסיבי כמו טנק והרשת וגם יוטיוב מלאים בסיפורי הלל על המבחנים והעינויים שהשעון עבר בהצלחה. יש לו מנגנון קווארץ רונדה 715 אמיתי, לא הגירסה הסינית, מצופה זהב עם 5 אבנים.

בדרכה אלינו הרצועה שבתמונה. רצועת מיתר הצניחה לא נוחה לה כל כך. צוברת ליכלוך.

Victorinox-INOX-V-Women-Wristwatch-37mm.jpg

bracelet.jpeg

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שעון יפה, חבל שאין תאריכון.

להרוס ג'י שוק זה הישג גדול בפני עצמו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Legend כתב:

כבר לא מקבלים שעון אנלוגי מטעם היחידה ביחידות המיוחדות?

הצבא התייעל,ואסור לתרום ישירות ליחידות יותר,כל תרומה עוברת דרך גוף צהלי כללי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הצבא לא מספק לחיילים ביחידות מיוחדות שעונים מטעמו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה מצער לפני כחודש עם הזמנה של Ulysse Nardin chronometer, סוף סוף מצאתי שעון שהפיל אותי, האשה קפצה והחליטה שהיא קונה לי אותו במתנה, אחרי שבוצע תשלום ובזמן ההמתנה לפרטי משלוח, הודיעו שהשעון נמכר למישהו אחר...
הציעו לנו לחכות ושהם יאתרו אחד חדש, אבל ממש אהבתי את המספר הסידורי של השעון ששילמנו עליו (שנת הלידה).
ביטלנו והכסף הוחזר למחרת.

ואז במשך חודש בערך אני מחפש ומחפש משהו מעניין, מפה לשם ביום שבת קניתי Piaget משומש משנת 85 (יש לי חיבה לשעונים ישנים ורציתי שעון נוסף בגילי) וביום ראשון הוזמן אומגה ספידמאסטר חדש במהדורה מוגבלת שמיוצר בשיתוף פעולה עם עמותה מבורכת, ככה שבכל רכישה של שעון אומגה מעבירים סכום מסויים, עוזר להרגשה הטובה כשמוציאים סכום של משפחתית משומשת על שעון.

אעדכן עם תמונות כשיגיעו השעונים :)

טל"ח

• רעיון טוב! 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן טעיתי, מדובר על קסיו ולא סייקו G Shock כפי שרשמתי בטעות בהתחלה.
למרות שלשעון אין טבעת שנתות לזמן שהייה במים, כתר הכיול מתברג והעמידות היא בהגדרת 200 מ'.
לטענת היצרן, חלק מהמבחנים שהוא עבר הם שני מחזורי 90 מעלות במכונת כביסה ללא שום נזק. הגברת שמחה על כך כי היא מתקלחת עם השעון ולא רצתה לגרום לו עיבוי פנימי.

חיסרון התאריכון הוא אכן מינוס קטן, אבל לא מספיק בכדי לשלול אותו. מדובר ביצירה באמת מיוחדת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שחרר איזו תמונה של השעון "על אמת".

לפעמים תמונות קטלוג לא עושות חסד עם המוצר ובמציאות הוא נראה הרבה יותר טוב.

אני חושב שהשרשור הזה איבד את המומנטום כשעידכנו את הפורום ורוב האנשים שהשתתפו בו הפסיקו לקבל התראות על הודעות חדשות.

ובהמשך להודעה שלי מ2013 פה עם הג'י שוק, בשיעמום של הסגר האחרון נזכרתי בו וקניתי לו כיסוי וכפתור תאורה חדשים. הוספתי לו גם מתאמים לרצועת נאטו כי רצועות הגומי המקוריות של קסיו מחורבנות.

IMG_20210218_212550.jpg

IMG_20210317_093508.jpg

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...