Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

בתאריך 23.2.2020 בשעה 21:28, SlowRide כתב:

ראיתי את הדבר המדהים https://wtauthor.com/watch-store/motorsport-watch/הזה ורציתי לשאול איך אפשר לדעת שמדובר במוצר איכותי שלא ילך קיבינימט אחרי שנה ואין מי שיתקן כי מדובר בעבודת יד ולך תדע מאיפה להביא חלקים ואם החנות הזו תתקיים בעוד שנה.

מדפדף בשרשור

והייתי חייב להקפיץ לך

האתר כבר לא קיים...

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח שקיים, רק הכתובת לא מעודכנת. תראה את ההודעה שלי מלפני יומיים.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2021 בשעה 12:07, בנצי כתב:

אלגנטי, תתחדש. 

תודה אבל העפתי אותו באותו היום, זה היה רפליקה ולא התלהבתי מהאיכות בכלל ביחס לרולקס שלי. אם התכוונת לפורשה אז היא כבר חצי שנה בערך אצלי :) יש ימים שבערב אני יוצא לגראג׳ רק כדי להציץ לראות אותה :)

בתאריך 27.10.2021 בשעה 13:49, garicho כתב:

לפני כמה ימים הוזמן רולקס בAD. זמן אספקה 12 חודשים לdatejust פשוט. המצב פשוט לא נורמלי.

אין ״זמן אספקה״ ברולקס, זה סתם הערכה גסה. הייתי כבר ב-2 AD וביקשתי שיתקשרו אלי לא משנה איזה sports model יש להם. נראה לי שבשתי המקומות הם צחקו עלי בלב. 

יש מצב שבסוף פשוט אקנה Speedmaster, אני מת על העיצוב שלו.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

תלוי איזה. יש להם דגמים שנראים כמו צעצועי בלינג לראפרים ודגמים שנראים לא רע. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, mrmiki1234 כתב:

מה דעתכם על שעוני INVICTA?

הם לא כאלה גרועים אם מבינים מה קונים. הומאג׳ לחברות אחרות עם תנועה זולה. עד סביבות 400 ש״ח הם בסדר גמור, מעבר לזה כבר עדיף ללכת על חברה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה לשעון היברידי זול, פחות מתחבר ליצרניות סיניות.

עד 500 שקלים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, mrmiki1234 כתב:

האם יש אפשרות לחפש שעונים על פי גודל השעון? למשל 43-44 מ'מ ולא קטגוריה רחבה של 40-44 ?

תכנס לjumashop. אפשר למיין שם הכל. אבל, גודל לא אומר הרבה. השאלה האמיתי היא איך השעון יושב על היד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...