Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

אני חייב לציין שהשרשור הזה ממש מסוכן, כבר חודשיים שלא קניתי שעון, ואני מוצא את עצמי עובר מפה לאיביי, עכשיו אני מחפש איזה Bullhead משנות ה70.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריס וורד מייצרים שעונים טובים, זהו מיקרוברנד אנגלי שמייצר את המנגנונים בסדנא שרכש בשוייץ. השען הראשי שלהם נחשב מוכשר. תשכח משמירת ערך למכירה אחכ כמשומש.

יש להם באתר מבצעים, כולל קופונים של 100 פאונד, ומכירות עונתיות.

לעניין הבולובה, הוא נחשב the other moonwatch ביחס לאומגה ספידמסטר המפורסם. אם אין לי ברירה ואני חייב לבחור ביונו לבין הסרטינה, הייתי בוחר בו.

״אין ברירה״ זה ביטוי חזק מידי.

לא נעול עדיין, אבל מאוד מתחבר למראה שלמהבלובה ולהיסטוריה שלו (שציינת).

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אמזון מתאים ל50 מטר, אבל אתה צודק - לא מתאים למקלחת.

בכל מקרה פחות מפריע לי + אני לא חושב ברצועות העור היתה שורדת את המים.

• Water Resistant To 50m: In General, Withstands Splashes or Brief Immersion In Water, but not Suitable for Swimming or Bathing

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אין ברירה" עבורי אישית, כי אני במקום אחר מבחינת התחביב, לא אומר חלילה שהשעון לא טוב למחירו, להיפך.

בנצי, בעיני לסרטינה אין קשר כלשהו לפלגוס, אבל אם כבר אולי תסתכל על הטודור סטייל הכחול אם אתה מחפש משהו בסגנון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי זה דיל ברייקר. אני משתמש בשעון שלי ברצועת עור, ואני לא מתקלח או נכנס למים איתו. אבל לא בא לי לאכול סרט כל פעם שהוא נרטב האם זה יכוסה תחת אחריות או לא. אם קורה לי שאני צריך להכנס (מסיבה כלשהיא) למים או שפשוט שכחתי להוריד אותו זה נראה לי חיוני להיות עמיד למים.

לפי אמזון מתאים ל50 מטר, אבל אתה צודק - לא מתאים למקלחת.

בכל מקרה פחות מפריע לי + אני לא חושב ברצועות העור היתה שורדת את המים.

• Water Resistant To 50m: In General, Withstands Splashes or Brief Immersion In Water, but not Suitable for Swimming or Bathing

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי שעון המוגדר פחות מ-100 מ' פסול. אחרי ששעון של אשתי שהוגדר 50 מ' התקלקל אחרי מקלחת אחת אני מקפיד על הגדרת ה-100 מ'. הגדרת העמידות למים לפי מטרים, כאשר כל קשר לעמידות האמיתית מקרי בהחלט, היא שערוריה, אבל צריך להתרגל לשיטת הסימון הזו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועת עור ומים לא הולכים ביחד, אלא אם זו רצועה מיוחדת לשימוש רטוב כמו הירש מרינר או הירש פרפורמנס.

לעניין מקלחת, יש לזכור שלא רק מדובר בחדירת מים, אלא בנזקים שעלולים להיגרם מסבון, חום ואדים.

אני לא נכנס עם שעון למקלחת אלא אם זה באורחן ואני עם הג'ישוק, גם לא עם שעון עם עמידות של 500 מטר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף טופיק באוף טופיק - איך נעשים ״אחראי פורנו״ ? אני מעוניין להצטרף :)

רצועת עור ומים לא הולכים ביחד, אלא אם זו רצועה מיוחדת לשימוש רטוב כמו הירש מרינר או הירש פרפורמנס.

לעניין מקלחת, יש לזכור שלא רק מדובר בחדירת מים, אלא בנזקים שעלולים להיגרם מסבון, חום ואדים.

אני לא נכנס עם שעון למקלחת אלא אם זה באורחן ואני עם הג'ישוק, גם לא עם שעון עם עמידות של 500 מטר.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי השעון יורד מבעד כשאני מגיע הביתה.

אני מתקלח עם הטלפון אבל לא עם השעון.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=נהג מתחיל;5973986.

בפעם האחרונה שכתבתי בנחרצות לא להיכנס עם שעון למים קיבלתי התראה ׳ממנהל שמבין׳ על יעוץ

לא מבוסס...

במיוחד שעוני יוקרה בהם הנזק הכלכלי אדיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עקרונית. צריך לזכור ששיטת סיווג העמידות במים מבלבלת מאד (לא, עמידות של 50 מטר לא אומרת שניתן לצלול עם השעון לעומק 50 מטר). פירטתי בזמנו.

בפעם האחרונה שכתבתי בנחרצות לא להיכנס עם שעון למים קיבלתי התראה ׳ממנהל שמבין׳ על יעוץ

לא מבוסס...

במיוחד שעוני יוקרה בהם הנזק הכלכלי אדיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...