Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...

מתלבט בין שני שעונים: Certina ו- Bulova

הבולובה ספציפית את דגם ה lunar

https://www.amazon.com/Bulova-Lunar-Pilot-Chronograph-96B251/dp/B01AJE2WAW/ref=sr_1_1?crid=3LTELQEF0IZ8A&keywords=bulova+lunar&qid=1579809936&sprefix=Bulova+l%2Caps%2C276&sr=8-1

לגבי הסרטינה - מספר דגמים (כולם קווארץ) המוביל כרגע :

https://www.goodtime.co.il/items/1590203-Certina-C001-417-16-057-00

על פניו נראה שהבולובה עם מנגנון עדיף וגם המראה שלו יותר עושה לי את זה. החסרון שלו הוא הגודל (45 ממ) והעובדה שלא מצאתי אותו בארץ + אנונימית מסוימת.

איך המותגים מבחינת אמינות? (אני מודע לכך שבולובה נקנו על ידי סיטיזן, האם זו ערובה לאמינות גדולה על פני מנגנוני ה eta של סרטינה?)

מקומות מועדפים לרכישה ( איך ענק השעונים וגודטיים?)

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי כבר 3 פעמים סוללה בסרטינה DS Podium, פעם ראשונה תחת אחריות (במשרדים שלהם בת"א), בפעמיים הבאות באתי והחליפו לי ללא תשלום בלי שאבקש ואחרי שהאחריות כבר פגה (אבל בלי אטימה).

קניתי אותו מענק השעונים לפני משהו כמו 8 שנים, לא ממש הייתי צריך מהם שירות כלשהו אבל הרכישה עצמה הייתה סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט בין שני שעונים: Certina ו- Bulova

הבולובה ספציפית את דגם ה lunar

https://www.amazon.com/Bulova-Lunar-Pilot-Chronograph-96B251/dp/B01AJE2WAW/ref=sr_1_1?crid=3LTELQEF0IZ8A&keywords=bulova+lunar&qid=1579809936&sprefix=Bulova+l%2Caps%2C276&sr=8-1

לגבי הסרטינה - מספר דגמים (כולם קווארץ) המוביל כרגע :

https://www.goodtime.co.il/items/1590203-Certina-C001-417-16-057-00

על פניו נראה שהבולובה עם מנגנון עדיף וגם המראה שלו יותר עושה לי את זה. החסרון שלו הוא הגודל (45 ממ) והעובדה שלא מצאתי אותו בארץ + אנונימית מסוימת.

איך המותגים מבחינת אמינות? (אני מודע לכך שבולובה נקנו על ידי סיטיזן, האם זו ערובה לאמינות גדולה על פני מנגנוני ה eta של סרטינה?)

מקומות מועדפים לרכישה ( איך ענק השעונים וגודטיים?)

בעיניי הבולואה ניראה טוב יותר. הסרטינה ניראה כמו חיקוי של עצמו.

אבל זה כמובן ענין של טעם 8)

כבר המלצתי כאן בעבר: רוצו על תמונות בגוגל. אל תסמכו על תמונות של אמזון וכו', שהרבה פעמים לא עושות צדק עם השעון שאתם בודקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי הבולואה ניראה טוב יותר. הסרטינה ניראה כמו חיקוי של עצמו.

אבל זה כמובן ענין של טעם 8)

כבר המלצתי כאן בעבר: רוצו על תמונות בגוגל. אל תסמכו על תמונות של אמזון וכו', שהרבה פעמים לא עושות צדק עם השעון שאתם בודקים.

עשיתי את זה + יוטיוב.

העובדה שלא ניתן לראות אותו בארץ ולמדוד אותו היא בהחלט חיסרון

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ועדכון קצר להודעה הזו -

אז רצועת החוליות הגיעה, וזה נראה כך :

IMG_20200124_203422.jpg

לדעתי מוצלח יותר מהעור ובטח ובטח נוח יותר.

ולגבי דיוק - בעקרון השעון בפגור קל. אחרי חודשיים שהוא אצלי הוא בפגור של כמעט דקה. יחד עם זאת ההתנהגות לא אחידה. בימים בהם השעון על היד - הוא אפילו ממהר מעט. בסוף השבוע, כשהוא נח בצד - הוא מפגר.

נראה לי שאצליח לחיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה חזרתי לענוד את הסיטיזן שלי. לאחרונה החלפתי לו זכוכית. יש לי את השעון כמעט עשר שנים ובחיים לא היה צריך החלפת סוללה. את הזכוכית שברתי בטיול בתאילנד.

הרולקס חזר לכספת לבנתיים.

8560269a57ebb537b3a6567a1ac3b841.jpg

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה דיוק לא קונה שעון אוטומטי.

והרצועה יפה מאוד, אני לא אוהב רצועות עור, תמיד מחליף למתכת.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

רק לאחרונה התחלתי להעריך רצועות מעור. רצועת עור טובה מרגישה מאוד טבעית על היד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריס וורד מייצרים שעונים טובים, זהו מיקרוברנד אנגלי שמייצר את המנגנונים בסדנא שרכש בשוייץ. השען הראשי שלהם נחשב מוכשר. תשכח משמירת ערך למכירה אחכ כמשומש.

יש להם באתר מבצעים, כולל קופונים של 100 פאונד, ומכירות עונתיות.

לעניין הבולובה, הוא נחשב the other moonwatch ביחס לאומגה ספידמסטר המפורסם. אם אין לי ברירה ואני חייב לבחור ביונו לבין הסרטינה, הייתי בוחר בו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר C60 Trident GMT 600 ?

40 מ"מ זה הכי מומלץ לפי הבנתי

ניתן לרכוש רק באתר

במחיר הסופי זה שעון שמשתלם לקנייה?

[ATTACH=CONFIG]527001[/ATTACH]

נראה די רטרו, מזכיר את "שעוני הצלילה" שהיו באופנה כאשר חגגתי בר מצווה. והמחוג הנוסף (לצורך GMT) היה לי בשעון האוטומטי הראשון שלי, שנתיים - שלוש יותר מאוחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה רטרו בדגם הזה, אם כבר אז זה שאני מצרף נראה ממש וינטאג'

אהבתי את הכחול, מזכיר לי קצת את הטודור פלגוס 1a191cdce03fd972a29b0a922af491b7.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...