Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את הרכב החדש, קיה ריו 2013 ידנית

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי, הגיע זמן העדכון.

אז ביום חמישי הייתי בטיפול 30 אלף, הרכב על 29 אלף קילומטר, אבל החלטתי להקדים, לא יהיה לי זמן להגיע לטיפול בדיוק בזמן, אלא באיחור קל, ואני פדנט שרוט, אז אין מצב שזה יקרה :wink:

אז ככה, נעשה טיפול 30 אלף קילומטר, שמן, פילטר שמן, הבורג הזה של הקרטר, שמן ברקס, ביקשתי שגם יחליפו את הפילטר אוויר של המנוע, שמשום מה לא מחליפים בטיפול הזה, והאוטו כבר 30 אלף קילומטר עם שנתיים וותק כמעט, החלטתי שאני מחליף בכל זאת.

פורקו הגלגלים והברקסים נבדקו, הכל כמו חדש לפי מילותיו של המוסך.

צריכת הדלק נשארה כשהייתה, בסביבות 15.5-16 ק"מ לליטר בצורת הנסיעה שלי ובתוואי הדרך.

במהלך השנה הזאת הוספתי מערכת מולטימדיה מקורית ("תואמת מקור" :roll:) שקיה מתקינים ברכבים שלהם פה בארץ, זה כולל ניווט, מצלמת רוורס, וכ'ו...

מלבד זה, 0 תקלות מוחלט, בכל תקין ועובד.

היום החלטתי לפנק את הרכב בטיפול דיטיילינג מלא חיצוני ופנימי, לאחר שנתיים הסלון הבהיר היה נראה כבר אפור (הסנדלר הולך יחף אהמ אהמ)

חיצונית לא עשיתי פוליש, למרות שצריך כבר. פלסטילינה, גלייז, ואוטם. הרכב מבריק ונראה כחדש.

אני עדיין חושב שהרכב הזה היה בחירה חכמה במיוחד, מרווח, חסכוני, אישית לי הוא נוח מאוד.

החסרונות שלו מבחינתי הם: רועש קצת בכבישים מהירים במהירויות גבוהות - הבידוד לוקה בחסר. מעט מעט חלש לי לפעמים - למרות שאני מסתדר והכוח מספיק לי.

נכון לעכשיו יש משהו חדש על הפרק, לאבא שלי יש פאביה 2009, טורבו דיזל 1900 ידנית.

לפני יומיים שאל אותי על שדרוג לכוח שהוא שוקל לעשות, אולי צ'יפ או משהו, אפילו פתחתי דיון בשיפורים. עכשיו הוא החליט שאולי הוא יחליף את הרכב, ואני שוקל לעשות את המעבר הזה, למרות שאני יורד בשנתון.

הרכב היה מאוד טוב, חסכוני (דיזל) מאוד חזק, יש שוק שיפורים, והוא אמין מאוד. אני שוקל אם המעבר שווה את זה, בעיקרון הפאביה אין כלום, אפילו לא שליטה מההגה, שזה קצת מעצבן לחזור אחורה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה, נראה שעשית אחלה עסקה.

לגבי הפאביה אם רעשי הנסיעה בריו מפריעים לך, אז אני מאמין שבפאביה יהיה רועש יותר ( דיזל ).

אני לא הייתי עושה את ההחלפה \ שינמוך מטעמי נוחות והרגל.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אוקי חברים, עדכון אחרון לפוסט הזה.

הרכב נמכר היום, לאחר תקופה מאוד קצרה של פרסום, במחיר שהוסכם על שני הצדדים. (ולמרות שלאחר שסגרנו בטלפון קיבלתי טלפון אחר שהציע יותר, לא הפרתי את ה"מילה")

האמת, אני באמת מצטער שמכרתי אותו, וזה לא כמו להגיד לפני המכירה "נמכר בצער", אני באמת מצטער שהייתי צריך למכור את הריו שלי.

רכב מצוין, חסכוני, אמין, מרווח, יפה. פשוט רכב טוב, לא הכי משוכלל, לא הכי מהיר, לא הכי חסכוני. ממוצע לגמרי אבל עושה את העבודה, ועל הדרך מאובזר טוב.

במעמד זה אני רוצה להגיד, שמכרתי לא מעט רכבים בחיי, אבל כזאת מכירה קלה וכיפית לא הייתה לי מעולם.

הרכב נמכר לחבר פורום (שיבחר אם להזדהות), בצורה פשוטה, קלילה ומהירה, פשוט כיף. והכי חשוב באמון מלא של שני הצדדים.

אז למי שמחפש רכב טוב אמין ולא יקר, אמליץ לרכוש, רכב מעולה לטעמי ואני מקווה שהרוכש יהנה ממנו בדיוק כמוני.

נפגש בפוסט הבא על הרכב ה"חדש" (שהוא בעצם ישן יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגשה מצויינת :)

אגב, אבא שלי עכשיו עם פלואנס טורבו דיזל ידני, גם שם לא חסר כוח בכלל.

אבל ה1.9TDI זה משהו רציני, על אוטו קטן כמו הפאביה זה בכלל תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן אני רואה שעבדת משמרת לילה.

שלום לכולם!

אני הרוכש של הרכב, לא עבורי אלא בשביל אחי שביקש ממני "רכב רק מהפורום הזה שלך של המשוגעים".

כפי שנאמר בהודעת המכירה, הרכב כמעט במצב תצוגה.

באמת עלי לציין שהיה מדובר בהליך רכישה נעים ולא מסוייט כמו לא מעט סיפורי זוועה כאן.

מתן הגיע, סיפר והדריך הכל בנוגע לרכב, ענה גם אח"כ טלפונית, והכל היה באווירה של אמון מלא.

ככה זה כשאתה רוכש רכב מחבר פורום עם 2700 הודעות, שעדכן על תהליך הרכישה שלו וכל טיפול שבא אחריו.

אמרתי למתן שהפביה עוברת אלי אח"כ 8)

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי דיי נעול לגבי הרכב הנ"ל, אך קיבלתי אולטימטום מבת זוגתי ש"הפעם קונים רכב חדש".

נסיונות להסביר לגבי הפורום והאנשים הפעילים בו לא עזרו. אני בטוח שתהנה מהרכב, נראה שמתן דאג לו כמו שצריך.

בסופו של דבר הוזמנה אתמול ריו ידנית, 2015 מהסוכנות.

בקשה קטנה לי אלייך, יש אפשרות שתצלם לי את הקונסולה המרכזית בין המושבים? איפה שאמורה להיות משענת היד? הדגם הידני מגיע ללא משענת היד וזה מאוד מציק לי. בזמן שאני מחכה לרכב, אני רוצה לחפש משענת יד שתתאים לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי הרכב נקנה עבור אחי, והוא גר במרחק של כשעה נסיעה ממני, כך שאני בעצמי לא אוכל לצלם בתקופה הקרובה.

אוכל לבקש ממנו, אם אקבל אשלח לך בכיף.

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן אני רואה שעבדת משמרת לילה.

שלום לכולם!

אני הרוכש של הרכב, לא עבורי אלא בשביל אחי שביקש ממני "רכב רק מהפורום הזה שלך של המשוגעים".

כפי שנאמר בהודעת המכירה, הרכב כמעט במצב תצוגה.

באמת עלי לציין שהיה מדובר בהליך רכישה נעים ולא מסוייט כמו לא מעט סיפורי זוועה כאן.

מתן הגיע, סיפר והדריך הכל בנוגע לרכב, ענה גם אח"כ טלפונית, והכל היה באווירה של אמון מלא.

ככה זה כשאתה רוכש רכב מחבר פורום עם 2700 הודעות, שעדכן על תהליך הרכישה שלו וכל טיפול שבא אחריו.

אמרתי למתן שהפביה עוברת אלי אח"כ 8)

כן, באמת עבדתי לילה ;)

שמחתי מאוד למכור לחבר פורום אחר ולא לסתם מישהו מיד 2.

אם יש עוד שאלות, אז אני זמין, בכיף.

אוראל - קודם כמה שיפצורים קטנים שמציקים לי בפאביה, דטיילינג יסודי במיוחד כולל פנים וחוץ, ואז תוכנה חמודה, למרות שהרכב יותר ממספק את העבודה גם עם ההספק הסטנדרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן פרטים לגבי ה-TDI... :twisted:

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שקיבלתי הוא פאביה 1.9TDI ידנית 2009.

הרכב היה של אבא שלי, עבר 188 אלף קילומטר, ומהיום וחצי שאני נוהג עליו, הוא לא מרגיש כמו רכב עם כמעט 200 אלף קילומטר, נוסע כמו שד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי דיי נעול לגבי הרכב הנ"ל, אך קיבלתי אולטימטום מבת זוגתי ש"הפעם קונים רכב חדש".

נסיונות להסביר לגבי הפורום והאנשים הפעילים בו לא עזרו. אני בטוח שתהנה מהרכב, נראה שמתן דאג לו כמו שצריך.

בסופו של דבר הוזמנה אתמול ריו ידנית, 2015 מהסוכנות.

בקשה קטנה לי אלייך, יש אפשרות שתצלם לי את הקונסולה המרכזית בין המושבים? איפה שאמורה להיות משענת היד? הדגם הידני מגיע ללא משענת היד וזה מאוד מציק לי. בזמן שאני מחכה לרכב, אני רוצה לחפש משענת יד שתתאים לרכב.

חבל שקיה מתקמצנים עם הדברים האלה. ב 1.4 סדאן הידנית יש כמעט הכל כולל משענת יד מקורית....ואת הרכב הזה הם החליטו שלא מביאים .מזל שהספקתי לקנות (לפני שנה בדיוק)

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...