Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את הרכב החדש, קיה ריו 2013 ידנית

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, רכב יפה ונראה טוב על הכביש, אם בקיה יהיו קצת חכמים ויוציאו גרסה קרבית עם היופי שלה וקצת התאמה בקוסמטיקה, יכול לצאת רכב מאוד מגניב!

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עדכון: הרכב עבר 10K קילומטרים, אין שום תקלות או בעיות, הרכב הכי משעמם מבחינת אחזקה שהיה לי אי פעם.

צריכת הדלק עומדת על 6.4 ל100 קילומטר: מתרגם למתקשים - 1/15.5 בערך, מספיק טוב בשבילי, ובאמת שאני לא נוסע כמו זקנה, נוסע במהירות סבירה לתנועה.

יכול לציין שהגיר מרגיש נעים יותר, הילוכים עוברים בצורה חלקה ורכה יותר.

בנוסף הקלאצ' התרכך מעט ויותר נעים.

אין הוספות שמן או נוזל קירור, הכול עומד יציב לחלוטין על המקסימום.

הדבר היחיד שטיפה מפריע לי זה המחוג דלק, גורם לך להרגיש כאילו המכל נגמר ממש מהר, אבל בפועל הוא יורד מהר, וברגע שמגיעים לשליש האחרון המחוג פשוט נעצר פתאום.

ב15K או שנה, מה שיבוא קודם הוא נכנס לטיפול ראשון :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מחכה לסיכום השנה שלך ועלות הטיפול,לא סוד שאני מאוד אוהב את הריו,כשיש הזדמנות אני קופץ בעכו לסוכנות לשבת בה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום שנה אמור להיות באפריל, לא רחוק, בכול מקרה מקווה שלא יהיו שינויים מלבד תוספת עלות הטיפול.

אישית אני מאוד אוהב את הרכב ומאוד מרוצה מהבחירה, מרווח, חסכוני ומרגיש מאוד מוצק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מחכה לסיכום השנה שלך ועלות הטיפול,לא סוד שאני מאוד אוהב את הריו,כשיש הזדמנות אני קופץ בעכו לסוכנות לשבת בה.

יש לי גם קיה ריו ידנית 2012, עשיתי טיפול ראשון באוקטובר - יצא 395 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יושב באחת כזו מדי יום כבר חודש, נהגתי עליה כבר כ-2000 ק"מ וממש לא מבין ממה ההתלהבות.

הריו השכורה שאני נוהג עליה היא 1.4 סדאן אוטומטית מודל 2013. עברתי אליה מפורטה 2013, העולה עליה בכל פרמטר, עד כדי כך שהיא מרגישה מכונית בכירה ממנה בשתי קבוצות ולא באחת.

תנוחת הנהיגה בריו לא מבריקה ומזכירה איטלקיות של פעם, על אף שפע הכוונונים(ברכיים כפופות, זרועות מתוחות). המושב סביר ונוחות הנסיעה לא משהו(למותר לציין שהפורטה עושה עבודה מצויינת בכל התחומים האלו).

ההגה החשמלי שייך ל-2008(לא הפיז'ו, השנתון) מבחינת איכותו הדינמית ובתמרוני חניה אינטנסיביים המנוע שלו מתחמם במהירות וההגברה נעלמת. למנוע הספק נאה של 109 כ"ס אלא שמומנט רזה וגיר עם חורים בין ההילוכים תורמים לביצועים סבירים במישור ופחות מזה בסביבה הררית.

יתרון אחד אי אפשר לקחת לריו; צריכת הדלק שלה חסכונית מאוד. בפורטה גירדתי מלמטה ממוצע מכובד של 11 ק"מ לליטר בנהיגה לא חסכונית בעליל, בריו - באותם תנאים - אני יושב על 12 פלוס.

יתרון אחר הוא העיצוב המצודד, אך יתרון זה שייך רק לגרסת ההצ'באק, המזכירה את הסיאט לאון המקורית וגם מעט מן האלפאסוד המנוחה. ממש לא ברור לי, אגב, מדוע מיובא השילוב של 1.4 וגיר ידני רק בגרסת הסדאן :roll:.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד רציתי את ה1.4 עם הגיר הידני, הוא גם מגיע עם גיר 6 הילוכים, אבל לא הסכימו להביא בעיצוב 5 דלתות, וה4 דלתות מכוער להפליא.

אישית אני מסכים עם התלונה על שדה הראיה המעט לוקה בחסר, אין על זה עוררין למרות שכבר התרגלתי לזה ואני חי עם זה.

אני מסכים גם שכמובן הרכב אינו מושלם, אישית התנוחת נהיגה מאוד נוחה לי, הרכב אכן מעט נוקשה ובכביש משובש הוא לא מזהיר.

בכללי אבל אני עדיין בטוח שעשיתי החלטה נכונה עם הרכב, בדקתי בזמנו לפני כשנה כמה רכבים, התלבטתי בין הריו לסוויפט שכלל וכלל לא אהבתי, מרגישה מיושנת עד כדי גיחוך, לא מאובזרת בכלום בערך, ומרחב פנים ותא מטען עלובים במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון אחר הוא העיצוב המצודד, אך יתרון זה שייך רק לגרסת ההצ'באק, המזכירה את הסיאט לאון המקורית וגם מעט מן האלפאסוד המנוחה.

ואני כבר חשבתי שאני שיכור.

כשראיתי את התמונות הראשונות של הריו מאחורה המחשבה הראשונה היתה אלפאסוד וסיאט לאון.

שאפו גדול למעצבים האלמונים (...) של הריו על העובדה היפה על התחת שלה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני כבר חשבתי שאני שיכור.

כשראיתי את התמונות הראשונות של הריו מאחורה המחשבה הראשונה היתה אלפאסוד וסיאט לאון.

שאפו גדול למעצבים האלמונים (...) של הריו על העובדה היפה על התחת שלה.

גרמנית מקדימה, ספרדיה מאחורה, צ'כית במפעל וקוראנית במותג. :lol:

(גילו נאות: הריו שלי ספציפית היא תוצרת קוראה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו אבולוציה של דגם, מהאלפא דרך הלאון עד הריו.

alfasud%20ti%20105%20pk-back.jpg

2012-Kia-Rio-11.jpg

Seat-Leon_Cupra_R-2003-1600-10.jpg

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב, אז סיכומון של שנה (כמעט)

עשיתי טיפול, הקדמתי אותו קצת כי ידעתי מראש שלא יהיה לי זמן לבצע אותו בתאריך הנדרש.

עוד לא הגעתי לקילומטראג' הנדרש לטיפול שהוא 15 אלף קילומטר או שנה, כרגע הרכב עומד על 12600 ק"מ.

מה יש לספר, צריכת הדלק נשארה שהייתה, ממוצע של 1 ל15-16 לליטר, כמובן בתוואי הנסיעות שלי, יש אחרים שאני יודע שבוודאות מגיעים לצריכה טובה יותר.

אמינות - מופתית, עברה שנה ולא היה שום כלום.

כל השאר פירטתי כבר בעבר, מרוצה מהרכישה.

את הטיפול בצעתי במוסך קיה אשקלון, טיפול 15 אלף קילומטר ראשון שבעצם לא כולל כלום חוץ משמן ופילטר שמן ובדיקה כללית של הכל.

שנזכה לשנה הבאה ללא תקלות וללא בעיות אלא רק טיפולים שוטפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עלות הטיפול?

אם אפשר פירוט מחיר של חלקי חילוף ועבודה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצלם את טופס הטיפול ואעלה מחר, בשמחה.

בקשר למחיר ששילמתי אני מרגיש לא נעים לרשום, דוד שלי מנהל המוסך שם וקיבלתי הנחה משמעותית מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...