Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את הרכב החדש, קיה ריו 2013 ידנית

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוראל - נצלם בקרוב ;)

לא אני לא מבאר שבע.

ד״א אמרו לי לפני שקניתי שהמערכת ממש גרועה וככה גם היה ברכב מבחן, אולי שיפרו משהו מ2012 ל2013 כי היא דיי סבירה, לא להיט אבל נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל - נצלם בקרוב ;)

לא אני לא מבאר שבע.

ד״א אמרו לי לפני שקניתי שהמערכת ממש גרועה וככה גם היה ברכב מבחן, אולי שיפרו משהו מ2012 ל2013 כי היא דיי סבירה, לא להיט אבל נורמלי.

המערכת לא גרועה, אבל גם לא וואוו, הכל עניין של כיוון הסאונד.. חוץ מזה, עכשיו כשהרכב שלך הכל הופך להיות בסדר.

אגב לגבי מה שרשמת בפתיחת השרשור לגבי הילוך 4 ו 5, זה ישתנה עם הזמן - הרכב שלי מאיץ גם ב 5, ו 4 אפשר עוד לנסוע בעליות קשות יחסית..

קיבלת מגיני רוח במתנה?

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיני רוח, קודנית, חיישני רוורס, ומרימי שמשות -מתנה, אבל זה לא חוכמה כי קניתי מהסוכנות שדוד שלי עובד בה אז קיבלתי הנחה משמעותית בנוסף למתנות.

בקשר למערכת - באמת שאני זוכר שברכב מבחן היא הייתה גרועה בהרבה, בלי להיות משוחד.

ובנוגע להילוכים - אם אתה אומר אני מקבל :) נמתין שנעבור קצת קילומטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש בשנה האחרונה התחלתי להתאהב בקיה וממה שראיתי הריו באמת נראה מרשימה ומרגישה ברמה טובה מאוד .שיהיה המון הצלחה איתה :)

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על האיחולים והברכות.

אני מרוצה מהבחירה שלי, הרכב מרגיש מצויין.

המזגן מעולה.

האבזור טוב, השליטה מההגה עובדת מאוד נוח עם הUSB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על האיחולים והברכות.

אני מרוצה מהבחירה שלי, הרכב מרגיש מצויין.

המזגן מעולה.

האבזור טוב, השליטה מההגה עובדת מאוד נוח עם הUSB

תבדוק לי בבקשה אם הכפתור שנמצא על ההגה בצד ימין מבצע סריקה בין התחנות, או שהוא מדלג בין ששת התחנות השמורות בזיכרון.

אצלי הוא מחליף בין התחנות השמורות -לא הצלחתי לשנות לאופציה השניה.

עריכה : אני יודע שע"י החזרת הלחצן לשניה גורמת לסריקה בין תחנות הרדיו. מה שנסיתי לעשות (ולא הצלחתי) זה להפוך את התפקוד שלו - בלחיצה אחת שיבצע סריקה, ובהחזקה ממושכת שיחליף בין התחנות השמורות.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! באמת צבע פנים הזה נראה יותר טוב, בשחור הרכב מדכא מאוד. יש דיבורית בלוטות' ברכב?

באיזור המחירים של ריו אני מצפה להגעה של קליאו סטיישן, אם באמת תעלה 82K כמו שמישהו כתב פה בפורום, יכולה להיות אופציה מצויינת למשפחות צעירות ובפער ענק ממחירי הקרטל. בכלל לדעתי גם הסופר מיני הרגילות ולא סטיישן כמו הריו זה תחליף מצויין למשפחתחות הרגילות של הקרטל. אולי אם מישהו יתאמץ וישווה אותם למשפחתיות של לפני 10-15 שנים, נראה שהגודל לא שונה בהרבה. למשל, איך היא בהשוואה למאזדה שלך מ-2003?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...