Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לחנויות אמינות בדרכי הראשונה בתחום האודיו לרכב

roy28
שימו לב! השרשור הזה בן 7182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מאד רוצה לשפר את איכות האודיו ברכב.

ההבנה שלי בתחום היא מינימלית מאד, ואין לי מושג מה אני צריך בשביל לשפר את האיכות.

כמובן שגם אין בכוונתי להשקיע כבר על ההתחלה סכום גדול של כסף, ולקנות את כל המכשירים השונים שקיימים.

הייתי רוצה שתעזרו לי ותייעצו לי, איזה חנויות אמינות ואיכותיות אתם מכירים, ששם יוכלו לעזור לי והלגיד לי מה יהיה הכי טוב בשבילי. אני חושש שינצלו לרעה את חוסר ההבנה שלי בנושא וידחפו לי סתם דברים שאני לא צריך במחירים גבוהים. אני צריך מישהו אמין שיעזור לי בדרכי הראשונה בתחום הזה!

אשמח מאד לשם או כתובת של חנויות כאלה, שאתם מכירים ויודעים כאמינות.

תודה רבה, רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב ששתי הדרכים הכי טובות בשביל מצב כמו של שלך:

1) להתיעץ כאן בפורום (בשביל זה אנחנו כאן) לשאול שאלות , לשאול מה הכי כדאי בסכום מסוים וכ"ו.

2) בקשר למוצרים מסוימים הכי כדאי לקנות דרך האינטרנט יוצא הרבה יותר זול, אתה יכול לבדוק אם המוצר מתאים לך לפי הדרישות ובקשר לרמקולים הכי כדאי זה ללכת למפגשים ולחנויות ולשמוע יש רמקולים שמעולים לאחד ולשני הם נישמעים גרוע.

והכי חשוב לפני הקנייה לאחר שהחלטה על מבנה המערכת זה ללכת לעוד חנויות ולקבל הצעת מחיר אולי יצא יותר זול/או יקר ולבסוף להתייעץ איתנו וכול אחד יתן את חוות הדעת שלו ואת המלצתו ואולי רעיון למשהוא אחר יותר טוב או יותר מתאים.

ללכת לשאול מה החנות הכי טובה משם לקנות על עיוור ניראה לי רעיוון לא משהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ?

אם מאזור חיפה, לא יודע על איזה מקום להמליץ לך אבל - אל תתקרב לאילן כלבו לרכב.

מצטרף להמלצה של אריק על סאונד אפ.איקס מפתח תקוה.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לקרוא פה את ה-FAQ.. תתחיל להתעניין במוצרים בחנויות באינטרנט.. תחזור לפה לבדוק בהיסטורי על דיעות על אותם מוצרים.. תלך אולי למפגשי חובבי סאונד.. תתייעץ... רק ככה אפשר באמת לגשת לנושא בצורה חכמה ותבונתית.

אפילו בעל המקצוע הכי ישר ואמין בעולם לא יוכל להחליט בשבילך מה הכי טוב ומה הכי משתלם בשבילך.

ואני מוסיף להמלצה על סאונד FX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששתי הדרכים הכי טובות בשביל מצב כמו של שלך:

1) להתיעץ כאן בפורום (בשביל זה אנחנו כאן) לשאול שאלות , לשאול מה הכי כדאי בסכום מסוים וכ"ו.

לא עשיתי את זה מכיוון שאני פוחד שאנשים סתם יציעו הצעות...

בכל מיקרה נראה לי אני אפרט עוד על המצב, יש לנו פיזו 307. באוטו יש מערכת רדיו- דיסק שבאה עם האוטו ו6 רמקולים. הדבר היחיד שאני לא הולך להחליף זה את המערכת עצמה, וזה משתי סיבות:

1. המערכת הנוכחית מספיק טובה בשבילי. אינני צריך או רוצה לשמוע MP3, או לראות אנימציות ושאר הפונקציות הלא נחוצות האלה, מבחינתי...

2. האוטו לא רק ברשותי אלא גם ברשות אמא שלי, שהיא אישה פולניה שנוח לה עם המערכת הנוכחית ולא רוצה שאני אחליף אותה. :).

על כל השאר הדברים אני אשמח מאד אם תמליצו לי, מה יהיה טוב להתחלה. אני לא רוצה להשקיע יותר מידי כסף ומאמץ בכל זאת, זאת רק ההתחלה ואני מאמין שזה עוד יתפתח.

אשמח להמלצות אמיתיות ולא סתם אנשים שזורקים כל מיני דברים.

כמובן שאשמח לעוד שמות וכתובות של חנויות באיזור המרכז.

נ.ב.

מישהו יכול להביא כתובת של סאונד אף איקס?

תודה, רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם כך, זה נשמע שההתחלה הכי טובה עבורך תהיה במגבר 4 ערוצים טוב, עם סט של

קומפוננט טוב.

4 ערוצים בשביל שתהיה לך אפשרות לשדרוג עתידי (כי תצטרך 2 רק לקומפוננט)

עלות של כ- 1500 ש"ח ומעלה, תלוי איפה ומה תקנה.

תן עוד פרטים של תקציב ומה אתה רוצה... (?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מחנות אחת שחבר המליץ לי עליה.

בעל החנות ישר קפץ למיטב המכשירים ולסוגים האיכותיים יותר (לפחות לדבריו)

הוא הציע לי סט קומפוננט ב750 ש"ח, מגבר ב2000 ש"ח, רמקוליים אחוריים ב600 ש"ח וסאב.

אמרתי לו שזה קצת יותר מידי בשבילי, והוא אמר שאם אני רוצה אני יכול לוותר על הרמקולים האחרואים.

דבר ראשון, מה אתם אומרים על ההצעה? על המחירים בעיקר?

דבר שני, בשיחה עם עוד כמה אנשים יודעי דבר (חלקם פחות חלקם יותר), עלו לי כמה שאלות שאשמח אם תענו לי עליהן.

אם אני שם סט קומפוננט איכותי וגם רמקולים אחוריים טובים, האם יהיה שיפור כלשהו? (בלי מגבר וסאב כמובן).

ואם אני משאיר את הרמקולים המקוריים ושם רק מגבר, האם יהיה שיפור כלשהו?

ואיך אני יכול להתפטר מהסאב?

תודה, רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אחרי כמה בירורים. ההצעה הטובה ביותר שהועלתה לי הוא קומפיננט של morel מדגם pulse 6. במחיר 550-600 ש"ח

ורמקולים אחוריים של pioneer 330W במחיר של 350-400 ש"ח.

בתור התחלה זה נראה לי לא רע.

מגבר אני עדיין לא אשים מכיוון שיש בעיה עם הרדיו דיסק של פיזו וצריך ללכת לחברה בכדי שיסדרו יציאות.

מה אתם אומרים? איך זה בתור התחלה? איך המחירים? (לא כולל התקנה), תודה! רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונספט ההכרחי למערכת סאונד טובה הוא-קומפוננט(קדמי!!!שלא יהיו טעויות)מגבר ארבעה ערוצים וסאב.מנסיון שלי שמשתמשים באלמנטים איכותיים עם כיוון נכון(במיוחד פזות)התוצאה לעולם לא מאכזבת.גם אם מספר בעלי חנויות הרשימו אותך תברר בנוסף איזה גיבוי יש להם לסחורה שהם מציעים.בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונספט ההכרחי למערכת סאונד טובה הוא-קומפוננט(קדמי!!!שלא יהיו טעויות)מגבר ארבעה ערוצים וסאב.מנסיון שלי שמשתמשים באלמנטים איכותיים עם כיוון נכון(במיוחד פזות)התוצאה לעולם לא מאכזבת.גם אם מספר בעלי חנויות הרשימו אותך תברר בנוסף איזה גיבוי יש להם לסחורה שהם מציעים.בהצלחה.
למה הכוונה במיוחד פזות?

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, אם ההספק של המערכת שלי הוא 4X40W

למה לי לקנות רמקולים של 330W הרי ההספק של המערכת הוא 40W? לא יספיקו רמקולים 100W (סתם דוגמא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההספק של המערכת הוא לא 40 ואט. הוא בסביבות ה-20 ואט (rms), אולי קצת פחות, וכמובן שהרמקולים הם 60-80 ואט (rms), לא יודע בדיוק, ככה שברור שאתה מנצל פה שליש ואולי אף רבע מיכולת של הרמקול, לא תנצל את האיכות שלו כי אתה לא "פותח" אותו עם הספק כזה.

מה שכן, אם תקנה את המפרט שכתבת, בעתיד כאשר ואם תוסיף מגבר, הרמקולים יהיו מעולים בשבילך.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...