Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לחנויות אמינות בדרכי הראשונה בתחום האודיו לרכב

roy28
שימו לב! השרשור הזה בן 7206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן, אתה צודק ברעיון שלך

נתחיל מזה שנתון ה 40W, זה נתון מקס

רוב המערכות נותנות משהו כמו 18-22 (בערך) וואט RMS.

הבעיה פה עם הרעיון הזה, שבדרך כלל רמקולים עם הספק נמוך, מהסדרות הללו, נשמעים רע, לפחות זה הניסיון שלי.

אך מבחינת ניצול הגברה, אתה צודק 100% אם אין בכוונתך לשדרג בעתיד, רמקול של 30-40 וואט יספיק לך.

aviram- איכות הרמקול לא מתבטאת בעוצמה של ההגברה..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שלא. רשמתי שלא תנצל את האיכות. איכות של רמקולים עוצמתים של 80 ואט, מורגשת יותר כאשר אתה פותח את הרמקול ובאמת מספק לו 80 ואט. כאשר תספק לו פחות מ-20 ואט, הרמקול יכול להיות איכותי, אבל לא תנצל את האיכות שלו כמו שצריך. ברור שהרמקול ישאר איכותי, אבל עם הגברה מתאימה הוא ישמע הרבה יותר טוב.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיו דיסק המקורי ב 307 הוא מתוצרת Clarion והוא מספק עוצמה של כ 8WRMS X 4.

אם המחשבה היא לשים רמקולים מאוד פשוטים אני מאוד לא ממליץ כי הרמקולים המקוריים לא רעים בפני עצמם בהשוואה נגיד לפיוניר פשוטים. פשוט תוסיף מקדימה זוג טוויטרים איכותיים (לא ב 10 ש"ח) במיקום המקורי אם אין לך כבר כאלה (תלוי ברמת הגימור של הרכב) והתוצאה תהיה סבירה.

אם אתה מעוניין בשידרוג משמעותי למערכת מאוד מומלץ להחליף מקדימה לקומפוננט איכותי ומאחור להוסיף סאב בהגברה של 4 ערוצים.

לרדיו דיסק אין יציאות למגברים ועל כן יש צורך להשתמש במנחת. מאוד מאוד חשוב שהמנחת יהיה איכותי ומתוצרת ידועה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי מה שהבנתי... בינתיים אם אני לא הולך על האופציה של הגברה,אין לי מה לקנות רמקולים אחוריים ובטח לא של 330W הרי אני לא אנצל איזה רבע מהם. אני מבין נכון?

לרדיו דיסק אין יציאות למגברים ועל כן יש צורך להשתמש במנחת. מאוד מאוד חשוב שהמנחת יהיה איכותי ומתוצרת ידועה.

בקשר להגברה אמרו יל באמת שאם אני רוצה לשים מגבר אז אני צריך ללכת למוסך של פיזו והם צריכים לעשות לי יציאות RCA. האם זה בכלל נכון מה שאני אומר שאני סתם מערבב בין כל מיני מושגים ששמעתי? ואם כן, אשמח מאד לשמע ממישהו שהתנסה בתהליך, מה הוא כולל? עלויות? וכו'.

תודה, רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח ? ב XSI המעגל הוא של CLARION

פוקו, אצלכם עובדים על כמה רכבים שונים בכל יום. אני עובד על אותו הרכב כבר חצי שנה :lol::|:?:cry:

סמוך עליי זה VDO. לפחות ככה אצלי בXS. בכל מקרה זה לא קריטי.

לא נראה לי שהמוסך יעשה לך יציאות, אולי במעבדה. תחליף את המכשיר לאלפיין ותוכל לקנות מתאם לשלט הגה וגם לתצוגה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרויות הם או :

1) להתקין מנחת שמתלבש בצורה חיצונית לרדיו דיסק על חוטי הרמקולים וממיר את היציאות ל RCA

2) לשלוח את המכשיר למעבדה (לא מוסך פג'ו) שיציאו יציאות RCA

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לא להתערב אבל.....

מוסך פיג'ו יכול להוציא לך יציאות למשאבת ברקס ולא יציאות למגבר (מה הקשר בין המוסך לבין מערכות לרכב????).

מגברים שתומכים בכניסה מוגברת בדר"כ לא איכותיים(ההנחתה לא איכותית)-נכון שזו הדרך הזולה אבל לא בהכרח הטובה!

הכתובת של SOUND FX היא ז'בוטינסקי 105 פ"ת.

עופר

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kicker- מנחת כמו שיש על הרוקפורד פאנץ לדוגמא,הסדרות הנמוכות, לאיזה עלות מנחת היית משווה אותו ?

לאחד של 50 שקל ? או אחד של 200 שקל?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אומר שמחיר הוא לא מדד לאיכות אבל במקרה הזה הוא משתווה למנחת מרמה גבוהה (הרבה יותר מ-200 ש"ח).

אם כבר אתה מדבר על סכומים כאלה כבר עדיף שתשלח את המכשיר למעבדה להוצאת יציאות למגבר

או לסירוגין להשתמש במנחת איכותי כי רכיב אחד קטן יכול "לדפוק" את כל הסאונד ברכב שלא נדבר על תופעות לוואי לסאונד הנובעות מרכיבים באיכות ירודה .

עופר.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...