Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה בקיץ: פורמולה 1 בירושלים (צילומים מהארוע מעמוד 5 בשרשור)

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאטלים עבדו כמו נינג'ות. יחסית היה ארגון ממש טוב, חוץ מזה שנתקעתי איזה חצי שעה בחלק הפנימי של המסלול, ונוצר שם פקק קטן של אנשים.

סך הכל אירוע מאוד נחמד, מייצר עוד מודעות לתרבות מוטורית בישראל. בתכלס בכיף היה אפשר לארגן בתוואי הזה תחרות קרטינג של ממש. מקווה שלפחות זה יקרה מתישהו..

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה אדיר!

מזג האויר לא התעלל בנו, הצפיפות במרבית הזמן כמעט ולא הורגשה, מערך ההסעות ממגרשי החניה לאירוע היה יעיל והמכוניות נתנו שואו מרגש.

VIVA ITALIA!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירוע מוכיח כמה צמאים כאן לקצת מוטוריקה. אתמול ההערכות היו 100k איש, והיום היו הערכות של 180k איש.

זו נחשבת כמות עצומה גם במונחים בינלאומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכללה ניצחה את הפורמולה =\

לפחות להנות מהתמונות והסירטונים!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בירושלים והיה מדהים. המון אנשים והכול זרם יפה. מאוד אהבתי את הסדר. הגעתי עם דגל הענק שלי ראיתי מכמות הגדולה של אנשים שבאו וביקשו להתצטלם איתו וכמובן באהבה נתתי לכולם להתצטלם איתו כי הוא היה היחיד. ופה אני חושב שהיה חסר את כל הדגלים או לפחות היו מוכרים ואז זה היה מקשט את המקום. מאוד אהבתי את הפעלולן שעשה דברים מדהימים ולסיכום היה מאוד נחמד והלוואי היו עוד ארועים מוטוריים כי זה רק מקדם גם את ישראל וגם את הספורט המוטורי. מצ"ב כמה תמונות כי צילמתי עם הטלפון ואני מאמין שחברים יעלו תמונות באיכות יותר טובה

uploadfromtaptalk1371223997351.jpg

uploadfromtaptalk1371224016468.jpg

uploadfromtaptalk1371224036217.jpg

uploadfromtaptalk1371224073591.jpg

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאטלים עבדו כמו נינג'ות. יחסית היה ארגון ממש טוב, חוץ מזה שנתקעתי איזה חצי שעה בחלק הפנימי של המסלול, ונוצר שם פקק קטן של אנשים.

סך הכל אירוע מאוד נחמד, מייצר עוד מודעות לתרבות מוטורית בישראל. בתכלס בכיף היה אפשר לארגן בתוואי הזה תחרות קרטינג של ממש. מקווה שלפחות זה יקרה מתישהו..

אני שמח לשמוע לגבי השאטלים, אני מבין שאתה מרוצה!

השאלה היא אם לא היה צפוף בשאטל כמו דולמושים שראיתי בטורקיה או בקאהיר, ושאלה נוספת היא אם כל מי שרצה לעלות לשאטל הצליח לעלות בזמן סביר.

לגבי כניסה ויציאה מהחלק הפנימי - אין כל כך ברירה. או שפותחים את המעברים במקומות ספציפיים לזמן ממושך (כ-10 דקות) או שאף אחד לא עובר לאורך כל האירוע (כולל שוטרים חצופים). הבעיה היא שהכניסה והיציאה היחידים לחלק הפנימי היו מגשר שנמצא "מאחורי המסלול" ולא השכילו לבנות גשר נוסף לצורך האירוע. בעצם אולי טוב שלא בנו גשר נוסף לצורך האירוע, אנחנו לא חזקים בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי עם דגל הענק שלי ראיתי מכמות הגדולה של אנשים שבאו וביקשו להתצטלם איתו וכמובן באהבה נתתי לכולם להתצטלם איתו כי הוא היה היחיד.

אז זה היית אתה? רציתי להודות לך שבאת עם הדגל - שימשת לנו כנקודת ציון בולטת בשטח :-)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה היית אתה? רציתי להודות לך שבאת עם הדגל - שימשת לנו כנקודת ציון בולטת בשטח :-)

:-) אני שמח גם. ככה כל החברים שלי הגיעו גם.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כיף חיים!! בתור ירושלמי לא היתה לי בעיה למצוא חניה במרחק שלוש דקות הליכה.

תמונה של הDTM.

עריכה- וגם סרטון קצר של -פורמולה 1

gmo0tnzydzez.jpg

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירוע וחוויה פשוט מדהימה! F1 עשתה צלחת ממש מול הפנים שלי ! :shock::-o:loco: קשה לתאר במילים את הרגע הזה..

מי שעמד בעליה של המלך דוד הרוויח את המקום הכי טוב במסלול. :-D

כל הכבוד לניר ברקת שארגן אירוע מעולה שכזה, כן ירבו עוד כאלה.

אגב, מה הסיכויים שירושלים תצטרף בשנים הקרובות לסבב בתור מירוץ רחובות כמו מונקו?

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואשתי היינו היום בטריבונה בגן הפעמון

האירוע היה מצוין. ב"בימות" לא היו הכי מקצועיים דווקא זה התחיל מזה שכיוונו אותנו לחניון בנייני האומה שמשם לא הה שאטלים ובטלפון השני כיוונו אותנו לחניון הלאום משם היה שאטלים מאוד יעילים לא חיכינו אפילו דקה תמיד היה שם אוטובוס.

זה המשיך עם זה שהכרטיסים בקופות לא היו מסודרים ונרשמו על שם המשפחה הקודם של אשתי (נשואים שנה עוד מעט).

האירוע עצמו התחיל באיחור אבל היה באמת מדהים וגם אשתי נדבקה בחיידק המוטורי ונהנתה מאוד.

קניתי (עוד) חולצה של פרארי ומחזיק מפתחות.

צילמנו המון תמונות.

היה מקסים בעיניי שהיו הרבה ילדים קטנים גם וגם הם נהנו, ושמצאו לנכון לעשות מתחם מיוחד לנכים כמעט על המסלול קרוב יותר מאשר המתחמים בתשלום.

גם ההתנהגות של האנשים הייתה מצוינת, לא היה הישראלי המכוער לפחות בטריבונות.

בדרך חזרה היה גם שאטלים שעמדו ויצאו תוך שתי דקות בחזרה לחניון הלאום. לא היה דחוס בשאטלים והיו בהם פחות אנשים מקו עירוני ממוצע.

עוד דבר שקצת הפריע זה מיקום יציאת השאטלים שהיה קצת מרוחק.

מצד שני גם ה"שיהוקים" האלה הם מחלות ילדות ועדיין לא הפחיתו מההנאה הצרופה של האירוע הזה.

ראינו גם את השידור בערוץ הספורט וזה לא דומה ללהיות שם. החוויה אחרת לחלוטין ועוצמתית פי כמה וכמה, זה אפילו לא באותה סקאלה.

לניר ברקת יש עוד שני מעריצים כאן. שאפו לכל המארגנים היה באמת מדהים והיה לנו כבוד לבוא להנות ולתמוך באירוע.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירוע הפורמולה 1 בירושלים: חוויה מלאה, בוידאו

רבותי, היסטוריה! זו לא הייתה תחרות ולא היו קרבות על המקומות הראשונים, אבל מכונית פורמולה 1, פרארי צ'אלנג', DTM, לה-מאן ופעלולי אופנועים ברחובות ירושלים

http://cars.walla.co.il/?w=/4704/2651208

פורמולה ירושלים: "שלא יגמר לעולם" / טור אישי (וידאו)

14.06.13 דני פרומצ'נקו | צילם: רונן טופלברג

דני פרומצ'נקו פגש בחברים ותיקים, ראיין אלופים, התלוצץ עם פיסיקלה, החמיא לרוי ניסני, ישב בטריבונה ובסוף גם עשה את המסלול על סובארו מרוצים. אך בעיקר – התרגש

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=30119

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...