Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה בקיץ: פורמולה 1 בירושלים (צילומים מהארוע מעמוד 5 בשרשור)

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 3978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחממים מנועים לאירועי הפורמולה 1 בירושלים

בסוף השבוע הבא רחובותיה של הבירה יתמלאו בצווחת מנועים של מכוניות ואופנועי מרוץ שבראשם רכב הפורמולה 1 האדום של קבוצת פרארי. איזה מכוניות ואופנועים נוספים יגיעו, מי יאחז בהגה ומי בכידון, מה יהיה נתיב המרוץ, היכן ניתן יהיה לראות את המכוניות מקרוב ומה בדיוק מתוכנן

http://www.mako.co.il/cars-magazine/sports/Article-f79d98ffb831f31006.htm&sCh=cf404569c706a210&pId=2082585621

נפתחה תערוכת רכבי הפורמולה בירושלים

כל כלי הרכב והאופנועים המיועדים להשתתף באירוע המוטורי הענק בירושלים הגיעו ויועמדו לתצוגה עבור הקהל הרחב

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2649507

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פורמולה 1 ירושלים: חזון אחרית הימים?

09.06.13 דני פרומצ'נקו | צילם: רונן טופלברג

לשפשף את העיניים ולא להאמין – מכוניות פורמולה 1 בחוצות ירושלים

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=30101

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ימצא את עצמי שם ביום שישי...

מבחינת אזורי תצפית לא נראה לי שיהיו הרבה שהמשטרה לא תסגור באי אילו תירוצים.

אבל אולי אזור גן הפעמון לכיוון העיר העתיקה יהיה פתוח.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפרסומים, הקטע שיהיה פתוח לצפיה חופשית יהיה בין מלון דן פנורמה (קרן היסוד) לגן הפעמון, שם יהיו טריבונות. הטריבונות ה רק למי שמשלם...

אז אני ממליץ להגיע כמה שיותר מוקדם בבוקר (5-6) לפני שמתחילים אנשים להגיע, כי זה יהיה מפוצץ. לא באים רק ירושלמים, אלא מכל הארץ.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחיל באיזור אחה"צ. אבל אם תנסה להיכנס אחרי השעה 10:00 לבירה תיתקל בהרבה נידות משטרה שיחסמו את דרכך (אבל היי, זה 10000 נק' להורדה של ניידת!!) ועוד שלל בבונים קירחים שמביאים את הילדים "אתה רואה בן, זה מירוץ" אבל זו בכלל תצוגת תכלית...

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

999246_325458327587857_426995504_n.jpg

הסדרי חניה והגעה של צופים לארועי הפורמולה:

(דרכי הגעה לחניונים)

1. מחניון הלאום ומחניון טדי יופעלו שאטלים ללא תשלום לטובת הבאת הקהל לאזורי המופע לאורך כל שעות הפעילות.

2. חניוני חנה וסע של הרכבת הקלה (החניה בחינם):

- חניון הר הרצל

- חניון גבעת התחמושת

- חניון פסגת זאב

מחניונים אלה ניתן לקחת את הרכבת הקלה עד לכיכר צהל/שדרות ממליא אשר נמצאים בקרבת מסלול הפורמולה .

הוראות הגעה לפי דרכים שלא חסומות:

חניון חנה וסע הר הרצל -

לבאים מכיוון תל אביב: מכביש מס' 1 יציאה במחלף הראל ופנייה ימינה לכיוון עין כרם, המשך נסיעה לכיוון יד ושם/הר הרצל והגעה לחניון.

חניון גבעת התחמושת -

לבאים מכיוון תל אביב: מכביש מס' 1 יציאה ימינה לכיוון הר חוצבים והמשך נסיעה עד לצומת הגבעה הצרפתית, פנייה ימינה לכיוון מרכז העיר, והגעה לחניון לאחר 100 מ'

חניון פסגת זאב -

לבאים מכיוון תל אביב: מכביש מס' 443 יציאה במחלף החדש ע"ש נתניהו ופנייה שמאלה לכיוון פסגת זאב, המשך נסיעה ישר עד ההגעה לפסי הרכבת הקלה, חציית פסי הרכבת, במעגל התנועה הראשון פנייה ימינה, המשך נסיעה וכניסה ימינה לחניון.

חניון הלאום -

לבאים מכיוון תל אביב: מכביש מס' 1 הגעה לצומת גשר המיתרים והמשך נסיעה לכיוון בנייני האומה, המשך נסיעה עם הכביש עד לצומת גן סאקר, פנייה ימינה לשדרות יצחק רבין, כניסה ימינה לחניון.

חניון טדי -

לבאים מכיוון תל אביב: מכביש מס' 1 פנייה ימינה בצומת גשר המיתרים לכיוון גבעת שאול, ברמזור השני פנייה שמאלה ומיד פנייה פנייה ימינה לירידה לכביש בגין דרום, המשך נסיעה בכביד בגין לכיוון דרום, יציאה במחלף גולומב (סיום הכביש), המשך נסיעה ישר לכיוון אצטדיון טדי והגעה לחניון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת LOTUS ממרוצי הלה-מאן מצטרפת לקבוצות הפורמולה 1 במופע בירושלים

Lotus LMP2, המכונית המדוברת של לוטוס המהווה אטרקציה בקנה מידה עולמי מאחר ומדובר במכונית אב-טיפוס (פרוטוטייפ) המשתתפת במרוצי סיבולת ארוכים בסדרת מרוצי לה-מאן ובראשם מרוץ 24 השעות של לה-מאן הנחשב לאחד המרוצים היוקרתיים והאגדיים בהיסטוריה של הספורט בכלל והספורט המוטורי בפרט, תשתתף באירוע ה- 2013 Peace Road Show Jerusalem Formula- The שיתקיים בירושלים ב- 12 וב-13 ביוני .

המכונית של לוטוס מצוידת במנוע V8 בנפח 3.6 ליטר מתוצרת יצרן המנועים האנגלי JUD והיא משתתפת השנה לראשונה באליפות העולם למרוצי סיבולת של התאחדות הספורט המוטורי העולמית FIA ובמרוץ 24 השעות של לה-מאן שיתקיים בשבועות הקרובים.

כאשר בין התאריכים ה-9 ביוני ל-13 ביוני תתקיים תערוכה ייחודית במתחם התחנה בירושלים, אשר תציג את המכוניות והאופנועים שהגיעו לישראל. בנוסף לכל אלה יוצגו רכבי מסלול מקומיים.

במהלך השבוע הקרוב ינחתו בישראל הנהגים, כוכבי ספורט מוטורי עולמיים ממרוצי הפורמולה 1 ומרוצי מכוניות GT ורוכבי אופנועים שיגיעו לירושלים וינהגו לראשונה בישראל במכוניות המהירות בתבל.

כל כוכבי הספורט המוטורי ייסעו במסלול מיוחד ברחובות העיר ירושלים שיוכשר במיוחד לאירוע. המכוניות תצאנה מחלקו האחורי של מתחם הרכבת – כיכר דוד רמז והנהגים יחלפו בדרך חברון, חטיבת ירושלים, יצחק קריב, דוד המלך ויסיימו בכיכר דוד רמז.(סינמטק ירושלים- מגדל דוד- ממילא- ימק"א- גן הפעמון- החאן).

http://www.nazzima.com/view_article.php?a=1844

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס ביאג'י אלוף העולם המכהן בסופרבייק ירכב בפורמולה ירושלים על אופנוע הדוקאטי 1199 פניגאלה טריקולור

מקס ביאג'י, ארבע פעמים אלוף העולם בקטגוריית ה-250 סמ"ק של אליפות ה-MotoGP וכן פעמיים אלוף העולם בסופרבייק, ירכב ברחובות ירושלים על ספינת הדגל של היצרן האיטלקי.

ביאג'י בחר כבן לוויה למופע הרכיבה שלו, לא אחר מאשר את הדוקאטי 1199 פניגאלה. מדובר באופנוע המתקדם ביותר מבית דוקאטי, עם מנוע שני צילינדרים החזק ביותר בייצור סדרתי, מצויד בשלדת מונוקוק חדשנית ובמגוון רחב של מערכות אלקטרוניות.

הפאניגלה החדש בעל מנוע הסופרקוואדרו החדש בנפח 1198 סמ"ק, עם שני צילינדרים בתצורת L, הספק של 195 כ"ס ומומנט של 13.2 קג"מ. הודות למשקל הנמוך, הוא מציע יחס הספק למשקל ומומנט למשקל שאין להם אח ורע באף אופנוע מייצור סדרתי בעולם ואין כמו אלוף עולם לשעבר כדאי לדעת כיצד לנצל אותם.

ביאג'י חזר זה מכבר מימי מבחן עבור קבוצת ה- MotoGP של דוקאטי פרמאק.

אירוע ה- 2013 Peace Road Show Jerusalem Formula- The ימשך יומיים, ב- 13 וב- 14 ביוני . בין התאריכים ה-9 ביוני ל-13 ביוני תתקיים במתחם התחנה בירושלים, תערוכה ייחודית אשר תציג את דגמי הרכבים והאופנועים שישתתפו באירוע. בנוסף לכל אלה יוצגו רכבי מסלול מקומיים ומכוניות קלאסיות ממועדון ה-5.

http://www.nazzima.com/view_article.php?a=1848

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום רק על אוטובוסים. יש אוטובוס מכל מקום לי-ם, זול יותר ויעיל יותר. ככה לא תיתקעו בפקקים האדירים שהולכים להיות.

בנוסף לאמור לעיל - העירייה סוגרת לתנועה וחניה את כל הרחובות הסמוכים (קרן היסוד סגור לחניה, דוד רמז סגור הן לחניה והן לתנועה, דרך בית לחם סגור לחניה, דרך חברון סגור לחניה וכנראה גם לתנועה ועוד).לכן מומלץ בחום תח"צ.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...