Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו..... זה עבר כל גבול!!! משטרע!!!

620SI
שימו לב! השרשור הזה בן 7190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם...

אתמול ב12 בלילה אני נוסע מכיוון הים באשקלון הביתה עם החברה שלי.

נוסעים חגורים... מוזיקה שקטה ברקע.... מהירות שאפילו פחות מהמהירות המותרת.

מדברים והכל סבבה.

פתאום בצד הכביש עומדת ניידת השוטר יצא ממנה וסימן לי לעצור!!!

אותתי ועצרתי אחריו.

השוטר בא אלי לחלון ואומר:

השוטר: ערב טוב

אני: ערב טוב לך.

השוטר: למה אתה נוסע עם אורות גבוהים?

אני: (לוקח לי כמה שניות לעקל מה שהוא אומר לי). אני מסתכל על הלוח שעונים ורואה שאין שום אור גבוהה ואומר לו בתדהמה... מה???

השוטר: אתה נסעת עם אורות גבוהים ושראיתה אותי הורדת אותם!!!

אני: אני מאד מצטער אדוני השוטר אבל אתה טועה! לא נסעתי עם שום אוטרות גבוהים.

השוטר: אתה קורא לי שקרן???

אני: לא אבל כנראה שטעית!!!

השוטר: טוב תן לי רשיון ורשיונות רכב!

אני: (אני המום!!! החברה שלי עוד יותר). מסתכל עליו כאילו הוא חייזר ולא מאמין למשמע אוזניי!!!! למה לי בכלל לנסוע עם אורות גבוהים???

אני מוציא את הרישיון והפיוזים מתחילים להישרך לי אחד אחד בראש!!!

אני נותן לו את הרשיונות והוא מסתכל עלייהם!

מתוך כעס ועוגמת נפש שנפלתי קורבן לאיזה שוטר משועמם שמחפש למי לתת דוח.... אמרתי לו בעצבים.

"אין לכם מה לעשות אתם.... במקום ללכת לחפש את העברייני תנועה האמיתיים שעושים רייסים ומסכנים נהגים אתם עוצרים אזרחים מסכנים שלא יודעים מה אתם רוצים מהם!!!

אני אומר לך שאני לא נסעתי עם אורות גבוהים! ואני לא יודע למה נתפלת אליי!!!

השוטר: אז אתה קורא לי שקרן? (שוב).

אני: אתה יודע מה.. עם כל הכבוד למשטרה!!!

כן!!! אתה שקרן!

השוטר: (מסתכל עליי בתדהמה כמה שניות.... נותן לי את הרשיונות ואומר לי סע).

לא האמנתי.... אבל בכל מקרה!!! סתם הרס לי את כל הערב!!!

אין לשוטרים מה לעשות.

על החתום... אזרח פשוט שמכבד את החוק.

אבל שונא ששוטרים לוקחים את החוק יותר מידי לידיים.

יום טוב.

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית איזה יופי. אומרים לשוטר את האמת בפרצוף ואז הוא מוותר לך. חסר לך שהיית אומר לו שהוא יפה. ישר לקלבוש :-D

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

איזה שוטר מציק ... :|

נפלת קורבן לשיעמום של שוטר שחיפש דרך להעסיק את עצמו , בכל מקרה אני בספק אם היה נותן לך דוח או משהו כזה , הוא סתם רצה להעביר זמן .

אני לא מצדיק את המעשה , אבל זה מה יש ואין לך שום דרך לעצור את זה .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר: אז אתה קורא לי שקרן? (שוב).

אני: אתה יודע מה.. עם כל הכבוד למשטרה!!!

כן!!! אתה שקרן!

המלצה חמה - לא לענות בצורה כזו לשוטרים.

במקרה נפלת על אחד שנשאר עם פה פתוח. אחד אחר עשוי לעכב אותך למקסימום הזמן שמותר לו (20 דקות לרישום דו"ח , 3 שעות אם הוא חושד בך בביצוע עבירה) ולתת לך דו"חות על שטויות .

השוטר : "אתה קורא לי שקרן ?"

אתם : "אני לא קורא לך בשום שם , אני נסעתי כחוק (במקום חוק ניתן לשים את המילה המתאימה ,במקרה שלך אורות מעבר(נמוכים) או כל דבר אחר).

אם הוא יחליט "לתקוע" אותכם , בדו"ח ייכתב שהוא האשים אותכם בעבירה א' ב' ג' ,ואתם בתמורה קראתם לו "שקרן" - ואז לכו תוכיחו שאין לכם אחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נפלת על אחד שנשאר עם פה פתוח. אחד אחר עשוי לעכב אותך למקסימום הזמן שמותר לו (20 דקות לרישום דו"ח , 3 שעות אם הוא חושד בך בביצוע עבירה) ולתת לך דו"חות על שטויות .

אתם : "אני לא קורא לך בשום שם , אני נסעתי כחוק (במקום חוק ניתן לשים את המילה המתאימה ,במקרה שלך אורות מעבר(נמוכים) או כל דבר אחר).

אם הוא יחליט "לתקוע" אותכם , בדו"ח ייכתב שהוא האשים אותכם בעבירה א' ב' ג' ,ואתם בתמורה קראתם לו "שקרן" - ואז לכו תוכיחו שאין לכם אחות.

אתה אולי צודק.....

אבל באמת שאתה נופל על שוטר שעם כל הכבוד..... משקרר לך בפנים!!!!

מגיע לו שתקרא לו שקרן!!!

אולי אני ישלם על זה..

אבל אם אתה הולך לקבל דוח על משהו שבאמת לא עשית.... ולא ניסתה לעשות כלום כדי להוכיח לו שהוא טועה.

ואתה מקבל דוח על זה שנסעת כאזרח אחראי!!!!

אז אני לא ישן בלילה וירגיש פגוע!!!

לפחות ככה ישב לו על המצפון שהוא שקרן... ויש אזרחים לא פריירים!

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא לא היה אומר לו שקרן והיה מקבל דוח, עדיין איך הוא היה מוכיח שאין לו אחות? תמיד עניין אותי במצבים כאלה איך הנהג אמור להוכיח שהשוטר סתם נטפל אליו?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר חייב לכתוב מה שנהג אומר ובסיום הכתיבה לתת לנהג לחתום על הדו"ח והוא משמש כראייה בבית משפט. תדרוש שהשוטר יכתוב מילה במילה מה שאתה אומר ואם לא אתה פשוט מסרב לחתום. אחרי זה בבית-משפט השופט כבר יעשה סדר. לא תמיד השופטים מקבלים את המילה של השוטר כתורה מסיני. נראה לי שיש טעם לפגם בדו"ח שלא חתום על-ידך - סירבת לחתום כי השוטר סירב לרשום את דבריך כלשונם.

חוץ מזה אם זה שוטר שבאמת נטפל לאזרח תמים בלי סיבה יש מח"ש, יש תלונות על שוטרים וכו'. זאת עדיין (איכשהו) מדינת חוק (בערך) ולא כול אחד שקיבל מדים כחולים וכובע עם סמל של משטרת ישראל (שכבודה במקומה מונח) יכול לעשות כול מה שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע... אם תבקש להשפט על עבירה כמו זו למשל, של אורות גבוהים, תגיש כתב הגנה ותציין שהראות הייתה טובה ושלא הייתה לך כלל סיבה להדליק אורות גבוהים וכו' וכו' האם לא תהיה חובת ההוכחה על התביעה, במקרה זה התובע המשטרתי? הרי בן אדם לא יבקש להשפט על אורות גבוהים סתם...

את האמת זה גם סיפור של יום עבודה וכו' וכבר יוצא יותר "משתלם" לשלם את הדו"ח אבל יש אנשים שזה עיניין של עיקרון בשבילם...

קראתי לא מזמן סיפור על איזה סטודנט מסכן באיזושהי ארץ באירופה (לא זוכר, באסה) שעצר אותו שוטר והאשימה אותו שנסע איזה 180 קמ"ש (עם לייזר) בערך בפיאט אונו ישנה... הוא ביקש להשפט וצירף מפרט יצרן של האוטו שבו מוצהר שהמהירות המירבית של האוטו לא מתקרבת למהירות שבה טוענים שהוא נסע, הבחור הזה שכר איזה מומחה ונהג מקצועי שבמסלול מירוצים בתנאים אופטימליים הגיע עם המכונית ל-166 קמ"ש. בית המשפט זיכה אותו אבל הוא נאלץ למכור את האוטו בגלל כול ההוצאות... (חוות דעת מומחה, הנהג מירוצים, עורכי דין וכו'). אז זה נראה לי קצת Overkill והוא הרג זבוב עם פגז של תותח אבל הוא עמד על שלו והוכיח למשטרה שהם אההממ חולרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם תרצו להישפט או לא.

תשאירו לעצמכם את כל האופציות פתוחות.

על ידי מענה לשוטר כמו שאודי ענה ,ברוב המקרים אתם הורסים לעצמכם את קו ההגנה אם תזדקקו לו.

נכון שההתנהגות מרתיחה ,אבל תנסו לחשוב שני מטר קדימה ,ולחשוב מה יקרה אם תצטרכו לעמוד גרסה מול גרסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לבקש הוצאות, אבל לך תדע אם תקבל חזרה משהו. (יום עבודה למשל)
לא יודע, לא נראה לי... זה בד"כ כאשר בן אדם תובע מישהו אחר (תביעה אזרחית, תביעות קטנות וכו'...) אז הצד שמפסיד במשפט צריך בד"כ לשלם הוצאות משפט (עו"ד, יום עבודה וכו'); מעניין באמת אם זה תופס גם במשפט שכזה, במשפט תעבורה. צריך לברר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לא נראה לי... זה בד"כ כאשר בן אדם תובע מישהו אחר (תביעה אזרחית, תביעות קטנות וכו'...) אז הצד שמפסיד במשפט צריך בד"כ לשלם הוצאות משפט (עו"ד, יום עבודה וכו'); מעניין באמת אם זה תופס גם במשפט שכזה, במשפט תעבורה. צריך לברר.

לא תופס - אחרת המדינה הייתה צריכה לשלם החזר הוצאות עצום עבור כל אלה שזוכו בכל משפט תעבורה.

כמו כן , לא הוכחה כוונת זדון מצד השוטר ,לכן הוא לא גורם לך נזק , אלא טועה בהאשמותיו במקרה הגרוע מבחינתו - על כך המדינה לא צריכה לפצות אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששוטר טועה זה בסדר, כשאזרח טועה הוא משלם והרבה.

Life sucks

אתה יכול לתבוע את אותו שוטר אישית (אם תזכה במשפט התעבורה)

איחלתי לחייל הצלחה בהמשך דרכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...