Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגיטימי או לא?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 7195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא לגיטימי מסיבה אחת ויחידה.

צריך להסתכל על שני הצדדים. יש נהגים שהייתי מוריד להם בכיף לא רק מראה, אלא עוד כמה איברים אסטרטגיים , ויש רוכבים שהייתי מפנצ'ר להם גם את האוויר שבריאות.

שמר, אתה צודק. ישנם שני צדדים למטבע.

חוצמזה, לדעתי עישון במהלך נהיגה צריך להיחשב כעבירה, בדרגה של דיבור בטלפון סלולארי.

לפחות הטלפון לא יעוף לך עם הרוח, יפול לך בין הבואבוס ויגרום לך להשפיל מבטך מטה כדי

לחפש אותו בעוד אתה לחלוטין לא מרוכז בנהיגה.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך לדעתי לעשות סדר בבלאגן - ראשית אני פותח בכך שרוכב האופנוע הוא היה זה שסיכן את התנועה יותר מאשר נהגי המכוניות.

אלימות היא בשום צורה אינה הפיתרון (היא רק גוררת עוד אלימות במקרה זה..).

איני מבין על מה מלין אותו רוכב אופנוע על כך שמישהו השפריץ על חלון ריכבו והוא נרטב - נו באמת איזה טענה יש לו כנגד אותו נהג (דרך אגב בבית המשפט על טענה מסוג זה הוא היה נזרק מכל המדרגות). ומדוע הוא חושב שאנשים שהוא מתדפק על חלונם חייבים לו תשובה בכלל!!!.

איני מסכים כמובן להשלכת פסולת מרכב בכל צורה שהיא - ולכן פשוט תתלונן עליהם - אבל אל תתעמת איתם - זה לא תפקידך!!

ועוד לא נכנסו לטענות כנגד הרוכבים - נסיעה באין כניסה, נסיעה חופשית על מדרכות, נסיעה באור אדום, עקיפה מימין וזאת למרות שהרכב הנעקף פונה ימינה!!!

ועוד ועוד.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המסנגרים על נהגי המכוניות המתוארים בהודעה מתפוז:

rk47 כתב:

ב) כל עוד רוכבי הדו"ג יתייחסו באופן גורף למכוניות כקופסאות, והנהגים יתייחסו באופן גורף לרוכבים כאל מתים המתנייעים משום-מה ע"ג שני גלגלים בדרך לגבי המלאך, לא ישתנה כלום.

עצם העובדה שכותב ההודעה הוא רוכב קטנוע/אופנוע לא הופך את הדיון הזה לדיון משתמשי "פחיות" נגד רוכבי דו"ג, ממש לא! כל מי שהתפזר לכיוון הזה פשוט פספס את מטרת הדיון ושאלת הלגיטימיות שלו.

בדיוק באותה מידה שסיגריה בוערת פגעה ברוכב דו"ג היא יכלה לקפץ דרך גג השמש (למי שיש, למי שאין...דרך החלון) הישר לתוך המכונית של כל אחד ואחד מכם, ואז התסריטים האפשריים רבים יותר.

חשוב להבין שאנשים כאלו הם טיפוסים נלוזים שאני לא אתפלא שצורת ההתנהגות של חוסר כבוד ורגישות לסביבה היא משהו שמאפיין אותם בתחומי חיים נוספים שלהם.

לתת "קטנה" לרוכב דו"ג תוך כדי נסיעה זה בפירוש ניסיול לרצח/חבלה חמורה! שבירת מראה צידית לרכב היא פגיעה ברכוש. פיתוח הרעיון הבסיסי והוספת צבע ואפשרויות פשוט נחשב להגזמה פראית. אין שום התאמה בין תגובה כזו לתגובה מסוג שני והן בכלל לא מצויות על אותו סולם חומרה.

ירון פ כתב:

איני מבין על מה מלין אותו רוכב אופנוע על כך שמישהו השפריץ על חלון ריכבו והוא נרטב - נו באמת איזה טענה יש לו כנגד אותו נהג (דרך אגב בבית המשפט על טענה מסוג זה הוא היה נזרק מכל המדרגות). ומדוע הוא חושב שאנשים שהוא מתדפק על חלונם חייבים לו תשובה בכלל!!!.

הרי זה הכי נוח לשבת בתוך האוטו עם חלונות סגורים שיכולים להגן עליך ממפגעים סביבתיים חיצוניים כמו חום, לחות, יתושים, רוכבי דו"ג, אנשים. מה אכפת לך? אתה הרי לא חייב לפתוח את החלון לאף אחד. (ירון, צר לי שכך יצאה התגובה שלי אליך אבל הפסקה שציטטתי פשוט צרמה לי)

כנראה שתגובות הדיון הזה התחלקו ויתחלקו לסינגורים מצד אלו שלא רכבו מעולם על דו"ג באופן קבוע ולצידודים מצד אלו שחוו את הג'ונגל על בשרם (גם כמטאפורה וגם מעשית).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספר, אני מתפלא עליך.

ומה אם אותו נהג מכונית נבהל נורא מזה ששברו לו את המראה , חותך ימינה חזק ופוגע באופנוען אחר ?

אתה קולט שמה שאותו רוכב אופנוע עשה הוא תקדים מסוכן מאוד נכון ?

וכשלוקחים חוק לידיים, הגבולות נפרצים, אין שום הבדל בין מראה ל"קטנה" לרוכב , בטח שאתה משאיר את שיקול הדעת הזה לכל נהג\רוכב בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) לגיטימי לחלוטין. באותה מידה שיהיה לגיטימי שבדרך חזרה ממשמרת מישהו יחתוך אותי, ואני ארוקן את ההולו-פויינטים לצמיגים שלו, ב"ה לירות אני יודע היטב.

ב"ה זה באימון היבש ? ? :roll:

אני אומר - בואו נפתח את הרעיון. כל מי שחותכים אותו וכו' , יהיה רשאי לרוקן מחסנית על זה שעשה את העבירה.

וגם ההיפך.

כמו אצל העבריינים הכבדים.

תנו להם להרוג האחד את השני , זה רק ישפר לכולנו את רמת החיים.

Darwin rules !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"ה זה באימון היבש ? ? :roll:

אני אומר - בואו נפתח את הרעיון. כל מי שחותכים אותו וכו' , יהיה רשאי לרוקן מחסנית על זה שעשה את העבירה.

וגם ההיפך.

כמו אצל העבריינים הכבדים.

תנו להם להרוג האחד את השני , זה רק ישפר לכולנו את רמת החיים.

Darwin rules !!!

Casper כתב:

לתת "קטנה" לרוכב דו"ג תוך כדי נסיעה זה בפירוש ניסיול לרצח/חבלה חמורה! שבירת מראה צידית לרכב היא פגיעה ברכוש. פיתוח הרעיון הבסיסי והוספת צבע ואפשרויות פשוט נחשב להגזמה פראית. אין שום התאמה בין תגובה כזו לתגובה מסוג שני והן בכלל לא מצויות על אותו סולם חומרה.

radarjedi, אתה מתעלם מזה או שסתם היתה לך תגובה והחלטת לכתוב משהו ויהי מה?

שלומי, להמשיך על דרך ההגזמה כל אחד יכול....הנה גם אני יכול:

סיגריה בוערת יכולה לעוף הישר אל תוך מכלול המנוע (הפתוח להזכירך) של כלי רכב דו"ג ולפגוע ברכיב רגיש במערכת הדלק...קרבורטור למשל (לאופנועים עדיין יש כזה...) ועל ידי כך תתלקח כל מערכת הדלק לכדי פיצוץ ענק שיהרוג את רוכב הדו"ג ויגרום לכוויות של עוברים ושבים.

בקיצור, אני מציע לכולם להצמד למקרה ולא להפליג בפנטזיות פולניות פסימיות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Casper ,

אתה הלא יודע שאני מתעלם ממך במפגיע.

אתה שאלת אם זה לגיטימי או לא - אני אומר שלא ,ואני מקצין את זה.

אתה פותח פתח - גמרנו . אני לא אומר שלא הייתי עושה את אותו דבר , אבל בטח לא הייתי בא בתלונות אם אח"כ הייתי חוטף על זה.

ברגע שאתה מתחיל עם הדברים הללו -אתה לא יודע איפה זה ייגמר , ואת זה אני אומר לך מתוך נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שאלת אם זה לגיטימי או לא - אני אומר שלא ,ואני מקצין את זה.

ההקצנה מכוונת את הדיון הזה למקומות שלא קשורים לנושא המקורי.

אני לא אומר שלא הייתי עושה את אותו דבר , אבל בטח לא הייתי בא בתלונות אם אח"כ הייתי חוטף על זה.

מי בכלל דיבר על לבוא בתלונות אחרי זה? איפה בדיון ראית שזה עלה? זאת בדיוק דוגמה להקצנה וההתפזרות של הדיון.

ברגע שאתה מתחיל עם הדברים הללו -אתה לא יודע איפה זה ייגמר , ואת זה אני אומר לך מתוך נסיון.

אין לך את הניסיון על דו"ג...אז הרשה לי לא להתחשב בניסון שלך. ניסיון וחכמת חיים גם לי יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההקצנה מכוונת את הדיון הזה למקומות שלא קשורים לנושא המקורי.

מי בכלל דיבר על לבוא בתלונות אחרי זה? איפה בדיון ראית שזה עלה? זאת בדיוק דוגמה להקצנה וההתפזרות של הדיון.

אין לך את הניסיון על דו"ג...אז הרשה לי לא להתחשב בניסון שלך. ניסיון וחכמת חיים גם לי יש.

אני מדבר על נסיון בויכוחים שנגמרים במקומות שאתה לא רוצה שייגמרו . אתה מוזמן לטעום מעט מהנסיון העשיר שלי :twisted: הזמנה מסודרת כבר יצאה , אם שמת לב.

לא צריך לדבר על תלונות לאחר מעשה , התלונות הללו כבר יופיעו מעצמן ,ויהיו בעיקר על תנאי המעצר באבו-כביר. עם כל ההבנה לתסכולים של רוכב הדו-גלגלי (ותתפלא ,יש לי נסיון על דו-גלגלי (כן ,אני מדבר על רכיבה על האופניים עד למכולת :mm_tongue . נראה לך? ) לא גדול ,אבל קיים , במיוחד בתוך ת"א -טראומטי למדי) זה לא נותן לגיטימציה למעשיו -ולוא רק בגלל האפשרות של הדברים להתפתח לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהגבולות מטושטשים, אתה בבעיה.

אתה ממש לא רוצה שכל אחד שחתכו אותו ו"כמעט" הרגו אותו ייקח את החוק לידיים ויגרום לך נזק כלשהו.

זה בכלל לא משנה אם זה רכב לאופנוע, אופנוע לרכב או משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בתור בעל רכב אני סובל מהסיגריות, או שזה עף לי מתחת לאוטו עם מלא גיצים בדרך או שזה עף לי על האוטו!

מה שנשאר לי לעשות זה לשבת כמה שניות מאחורי העבריין עם אורות גבוהים תוך כדי הבהובים ואחרי זה לעבור לידו על פרצוף עצבני.

עם רכב קצת קשה להוריד מראות של אחרים בנסיעה או עמידה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספר, לצערי ישנן הרבה מאוד בהמות במדינה הזו, ורובן נוסעות במכוניות ולא בדו"ג.

זה שאנחנו עם שלא מעניין אותו כלום חוץ מהמטר הרבוע של עצמו זה לא חדש.

מהויכוח הזה אתה רואה שגם רוכבי הדו"ג עושים דברים מעצבנים, כמו לחתוך את כולם, לפגוע במראות

תוך כדי זה, לעכב את כולם כי הם צריכים לדבר ברמזור.

וזה בדיוק אותו דבר עם אנשי המכוניות, רק שהם הרוב. מי שזורק סיגריה מהחלון, או כל פסולת

אחרת, שופך קפה, מרוקן מאפרה בחניה ולא בפח, עומד באמצע הכביש כדי לדבר עם חבר שלו,

או כל מיני דברים מעצבנים אחרים, הוא פשוט בהמה !

לא יודע איך הייתי מגיב אם הייתי על דו"ג והיו עושים לי את מה שעשו לאותו בחור.

אני בתור אחד שרכב לא מעט זמן על דו"ג פשוט החלטתי לוותר ולחזור לרכב, בעיקר בגלל שזה

יותר מידי מסוכן במדינה שלנו, שאף אחד לא סופר אותך אם אתה רק עם שני גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מאוד לגיטימי מבחינתו.

2. וכתבתי את זה גם שם - חבל שהוא היה "גבר" לבעוט במראה של בחורה, ולא היו לו ביצים להכנס בשאר האנשים ששמו עליו זXן על הכביש...

לצערי, לאחרונה (חודשים אחרונים) אני שם לב שאנשים פשוט הופכים להיות יותר ויותר חיות על הכביש, לא מסתכלים במראות, מעיפים זבל מהחלון, פשוט בושה וחרפה מה שהולך אצלינו.

ולא יודע אם זה אני שהופך להיות פשוט רגיש לדברים האלה, או שאלה האנשים, שנהיים יותר ויותר חלאות - אבל מה שכן - אני בעד להעיר.

אני חושב שחייבים להעיר לכל מי שאפשר - כי אולי ככה נשנה משהו באמת.

אבל מי שמעירים לו וצוחק לך בפנים - מותר לשבור לו את העצמות.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאני אף פעם לא יודע אם אתה רציני או לא, למרות שאני קצת ערקי כנראה לא קיבלתי את החושים שלהם.

אני צריך ללכת לאיזו סדנאת עירקים (הכל אודות שתיית התה)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...