Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגיטימי או לא?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לפתוח דיון בעקבות השרשור הבא:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=788&msgid=38464618

דעתי בנושא

בתור רוכב דו"ג בעבר אני מזדהה לגמרי עם תחושות הכותב וגם עם פעולתו בסוף ההודעה.

תקראו לזה ביריונות, ברבריות וכו', לדעתי זה הדבר המגיע ביותר לנהגים המוזכרים בסיפור שלו, כל אחד ואחד מהם היה צריך לספוג פגיעה כזו או אחרת ברכוש...יש דברים שלומדים רק דרך הכיס/רגליים.

כנראה שאין מה לעשות, בג'ונגל העירוני מתנהגים לפי חוקי הג'ונגל הפראי.

אני לא מחשיב עצמי כטיפוס אלים או משהו כזה, אבל אני לגמרי מצדד בפעולת הבחור.

ישר כוח!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואללא ישר כוח!

צודק!

אבל לך תתקן עולם גם לא (רק את ישראל)

אי אפשר לחנך את כולם ומידי פעם לעשות ככה למישהוא לא ישנה כלום!

רק מסכן את אותו רוכב אופנוע, אבל אי אפשר שלא לשתוק!

מה אתם הייתם עושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבושתי

גם אני הורדתי כמה מראות בימי חיי:wink:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוכב קטנוע, אני מכיר את התחושה.

תוסיפו לזה הזעת יתר (במידה ואתם לובשים בגדי מגן) / שירפה מהשמש (במידה ואתם לא לובשים)

ריח של פיח אחרי נסיעה עירונית.

מה לעשות? בשביל הנוחות של דו"ג צריך לדעת לשלם.

ולגבי השמשות -- אין מה לעשות, זה לא שמישהו עשה משהו לא חוקי.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוכב קטנוע, אני מכיר את התחושה.

תוסיפו לזה הזעת יתר (במידה ואתם לובשים בגדי מגן) / שירפה מהשמש (במידה ואתם לא לובשים)

ריח של פיח אחרי נסיעה עירונית.

מה לעשות? בשביל הנוחות של דו"ג צריך לדעת לשלם.

ולגבי השמשות -- אין מה לעשות, זה לא שמישהו עשה משהו לא חוקי.

לא הבנתי מה הקשר בין נושא השרשור לבין מה שכתבת.

על התנהגות מגעילה ואנוכית משלמים, זה הנושא.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הנושא הוא אנשים אנוכיים ומגעילים שזורקים סיגריות מהחלון.

אני הוספתי לזה עוד רשימה קצרה של דברים שרוכבים דו"ג סובלים מהם.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לכותב ההודעה המקורית. אני במקומו הייתי משתגע !

כדי להתנייד לאורך זמן בתוך העיר על דו"ג צריך עצבי ברזל.

בתור רוכב אני חייב לציין שאומנם הדברים הללו מעצבנים, אך הם לרוב לא מהווים סכנה ממשית. מה שכן קורה הרבה הוא שנהגות (וגם נהגים, אבל בעיקר נשים) פשוט מתעלמות(ים) מעצם קיומי על הכביש. כאילו יש חוק שאני לא מכיר שאומר "פחות מ-4 גלגלים - לא נחשב !" לא רק שכל פעם כזאת היא תאונה פוטנציאלית (יוצאים מחניות או בצמתים לא מרומזרים) אלא שהן(ם) גם לא מבינות(ים) מה הן(ם) עשו לא בסדר.

:mad:

במצבים כאלה פשוט לשלוף נבוט (שכמובן מוכן מראש בדו"ג ונמצא בהישג יד) ולרצץ את מראות הצד של הרכב + פרנסה לפחח הקרוב. :evil:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגיטימי מסיבה אחת ויחידה.

ייתן לנהגי קופסאות לגיטימציה לתת קטנה לכל אותם קטנועים שמשתחלים לרמזור ,עומדים לפניך , מדברים בפלאפון , מחליפים ברכת "אהלן אח יקר שלי" עם רוכב הקטנוע לידם ,ויוצאים במהירות של חילזון ממוצע תוך הפרחת ענן עשן.

למה שאני לא אעיף לקיבינימאט את אותו אדיוט שהשתחל לרמזור (שיהיה לו לבריאות) נעמד לפניי וחסם לי את הנתיב (נו ,עוד מילא) , הוציא את הפלאפון (למה עכשיו ,יה מניאק?) , ומפריע לי לצאת מהצומת (שייחנק אינשאללה).

מבינים את הכוונה ?צריך להסתכל על שני הצדדים. יש נהגים שהייתי מוריד להם בכיף לא רק מראה, אלא עוד כמה איברים אסטרטגיים , ויש רוכבים שהייתי מפנצ'ר להם גם את האוויר שבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגיטימי מסיבה אחת ויחידה.

ייתן לנהגי קופסאות לגיטימציה לתת קטנה לכל אותם קטנועים שמשתחלים לרמזור ,עומדים לפניך , מדברים בפלאפון , מחליפים ברכת "אהלן אח יקר שלי" עם רוכב הקטנוע לידם ,ויוצאים במהירות של חילזון ממוצע תוך הפרחת ענן עשן.

למה שאני לא אעיף לקיבינימאט את אותו אדיוט שהשתחל לרמזור (שיהיה לו לבריאות) נעמד לפניי וחסם לי את הנתיב (נו ,עוד מילא) , הוציא את הפלאפון (למה עכשיו ,יה מניאק?) , ומפריע לי לצאת מהצומת (שייחנק אינשאללה).

מבינים את הכוונה ?צריך להסתכל על שני הצדדים. יש נהגים שהייתי מוריד להם בכיף לא רק מראה, אלא עוד כמה איברים אסטרטגיים , ויש רוכבים שהייתי מפנצ'ר להם גם את האוויר שבריאות.

אני איתך!! התאפקתי לא להגיב...הקטע הזה מרתיח אותי כל פעם מחדש, מה גם

שאיזה קטנוען הרגיש שהוא חייב, אבל ממש חייב לעקוף את כולם בפקקים של ת"א בכל מחיר גם אם זה להוריד את אחת המראות בקליאו של אמא שלי....מיותר לציין שבסופו של דבר הכל יצא מהכיס שלה..

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ישנו הצד השני כפי שכתבו כבר לפני....

אבל בעיקר:

הלגיטימציה שאתה טוען אליה מסוכנת ואפילו מסוכנת מאוד.

אנשים במדינה נרצחו בגלל מקום חנייה או בגלל סתם מילה.

קח בחשבון שבסיטואציה שבין נהג לרוכב, הרוכב פגיע הרבה יותר. שווה לך?

אני נהג ולא רוכב, מפחד ומתרחק מהדו"ג כמו מאש. (X כזה אני לא צריך בחגורה)

בעקבות מה שקראתי אני מבטיח לנסות ולהתחשב יותר (למרות שקצת קשה כשמפתיעים מהשול הימני)

מקווה שגם אתה.

נ.ב : לא מבטיח לא לנקות את החלון הקידמי. :-)

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ישנו הצד השני כפי שכתבו כבר לפני....

אבל בעיקר:

הלגיטימציה שאתה טוען אליה מסוכנת ואפילו מסוכנת מאוד.

אנשים במדינה נרצחו בגלל מקום חנייה או בגלל סתם מילה.

קח בחשבון שבסיטואציה שבין נהג לרוכב, הרוכב פגיע הרבה יותר. שווה לך?

אני נהג ולא רוכב, מפחד ומתרחק מהדו"ג כמו מאש. (X כזה אני לא צריך בחגורה)

בעקבות מה שקראתי אני מבטיח לנסות ולהתחשב יותר (למרות שקצת קשה כשמפתיעים מהשול הימני)

מקווה שגם אתה.

נ.ב : לא מבטיח לא לנקות את החלון הקידמי. :-)

אני שמח שהתעוררה מודעות !

אם אתה אומר זאת, אני מקווה שלפחות עוד כמה קוראים יפנימו וינהגו כך.

ותמיד יש את הרוכבים הטמבלים\מפגרים\אידיוטים (מחק את המיותר...אם יש :-P ) אבל בסופו של דבר קטנה למכונית ומחליפים מראה, אבל קטנה לדו"ג וקונים מצבה. ברצינות, מכה קטנה לדו"ג וזה יגמר בפציעה או חס וחלילה מוות !! תספרו עד 10 כמו שאומרים.

ובזמן עומסי תנועה, גם ככה התנועה זזה באיטיות אם בכלל, אז פשוט תעיפו מידי פעם מבט במראות הצד בכדי לראות דו"גים מתקרבים. העברתי היום ככה מעל שעה בפקקים באזור ת"א-חולון (במכונית)...מאזין למוזיקה וצופה באופנועים מעניינים.

מסקנות מהיום:

1) אני חייב להשיג לעצמי איזה CBRZXGSXRRR :onfire:

2) משוגע מי שנוסע בשעות העומס בגוש דן ! :oops:

לילה טוב לכולם !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון לבעיית זורקי הסיגריות הוא מאוד פשוט:

נרשמים בתור נאמני נקיון ופשוט מחלקים דוחות.

אחי הצעיר ואני הצטרפנו לפני 3 שנים ומאז הכנסנו לקופת המדינה יותר מ10,000 ש"ח בדוחו"ת על עבירות סביבה.

אם יש דוחו"ת שמגיעים לאנשים באמת ומכל הלב - זה לבהמות חסרי החינוך שזורקים סיגריות ברחוב/בכביש.

לא צריך אפילו להתעמת איתם (חלקם שייכים לסוג האכלוסיה האהוב עלינו, אלה שהולכים עם סכין בדרך קבע), פשוט רושמים בדו"ח את מספר הרכב, תיאור הרכב, איפה זה היה ומתי.

הדו"ח מתקפל למעטפה מבויילת וזהו.

אגב - כמדומני הקנס על זריקת סיגריה ממונית הוא 500 ש"ח (בניגוד ל250 ש"ח הסטנדרטי).

http://www.environment.gov.il/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Zone&enDispWho=cleanTrustee&enZone=cleanTrustee

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הבחורה לא היתה צריכת לדבר כמו שדברה, והכותב המקורי לא היה צריך לשבור לא את המראה.

כולנו צריכים להשתדל להוריד את מפלס האלימות בכבישים, וכבר קרה לא אחת שאנשים איבדו את חייהם בגלל אלימות כזאת.

המשתמשים בדרך צריכים להיות מודעים לסכנות, ולהשתדל להתחשב בזולתם - כל אחד צריך להשתדל בעצמו, ואולי כך יהיה לכולנו יותר נעים להשתמש בדרך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) לגיטימי לחלוטין. באותה מידה שיהיה לגיטימי שבדרך חזרה ממשמרת מישהו יחתוך אותי, ואני ארוקן את ההולו-פויינטים לצמיגים שלו, ב"ה לירות אני יודע היטב. לא אומר שאני לא מזדהה עם מה שהרוכב עשה, ואפילו רוב הסיכויים שהייתי עושה את אותו הדבר בדיוק, אך זה עדיין לא לגיטימי.

ב) כל עוד רוכבי הדו"ג יתייחסו באופן גורף למכוניות כקופסאות, והנהגים יתייחסו באופן גורף לרוכבים כאל מתים המתנייעים משום-מה ע"ג שני גלגלים בדרך לגבי המלאך, לא ישתנה כלום.

ג) עצות פשוטות. לנהגים - כוונו את המראות בצורה נכונה, ותשתמשו בהן. מאז שלמדתי איך באמת לכוון מראות, לא הופתעתי ע"י דו"ג, לרבות טוסטוסים של שליחים (המקבילה הדו"גית לנהגי מוניות :?). לרוכבים - תנסו, בכל דרך סבירה, להיראות והמנע מתמרונים פתאומיים. בסופו של דבר, אלו החיים שלכם.

מה שקורה בסופו של דבר, שאף אחד לא שם לב לרוכבים ולנהגים הטובים, פשוט כי הם לא מפריעים לאף אחד. מי שמפריע, מושך את תשומת הלב, הקללות והתקריות. כפועל יוצא, הדימוי מושלך על כל הקהילה. זו בדיוק הסיבה להקפיד הקפדה יתרה בנהיגה/רכיבה, כי כל פעולה שלילית, השלכותיה חורגות, בהצטרף אליה פעולות דומות, מאותו הלוקוס הספציפי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלימות ופגיעה ברכוש היא לא פתרון אף פעם, אתה נותן לגיטימציה לג'ונגל ואז אין חוקים באמת.

אני דיי בטוח שכותב ההודעה "קצת" הפריז בתיאוריו וכל סיגריה שנזרקה לכביש הפכה לאחת כזו שכמעט פגעה לו בעין.

תאר לך שאותה אחת שהוא שבר לה את המראה פוגשת אותו בצומת הבאבה ומכניסה לו קטנה עם הפגוש, אז הוא היה מדבר אחרת .

הבחור שעשה את זה סתם פחדן ומגעיל , אין מילים אחרות להגדיר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...