Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135- חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אתמול "נישקה" אותי מישהי באזור חולון והפגוש הקדמי + הכנף נשרטו.

פניתי לאלעד שרותי רכב בחולון שמיד קיבלו אותי באותו היום כבר.

ליאת בקבלה הייתה יעילה מאוד בהכנת מסמכי הביטוח.

הובטח לי טיפול מהיר תוך 24 שעות ע"י דני ואלעד.

הוצע לי במקום לקחת רכב חלופי תיקון עוד פגוש אחורי + כנף ימנית ע"ח המקום.

כמובן שהסכמתי:-P

הוצע לי שירות הסעה לעבודה ואפי החביב הקפיץ אותי.

כפי שהובטח לי האוטו היה מוכן היום

הרכב נצבע במקצועיות ללא מריחות ונזילות וקיבלתי הסבר מדני לגבי המצלמה המיוחדת שמתאימה בדיוק של 100% את גוון הרכב.

הרכב התקבל לאחר שטיפה .

נתנו לי על הדרך פחית עם צבע הרכב שלי .

בסך הכל קיבלתי יחס משפחתי וחם

אחזור לשם אם אצטרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר שקראתי את הכמות הגדולה של ההמלצות בשרשור זה פניתי לאלעד שירותי רכב בנוגע לפחחות וצבי מלאים לכל הרכב (סיוויק 99).

אנסה לקצר ולתת לתמונות לדבר..

נתחיל בזה שיצאתי מאוכזב לחלוטין, אחרי כל ההמלצות לא ציפיתי לעבודה מזעזעת כזאת.

בקצרה,

החברה שם יודעים לדבר הרבה ולהחמיא לעצמם טוב מאוד,

המחיר סביר.

אז הרכב נכנס ויצא לאחר כמה ימים,

התעקשו שאני אגיע לקחת אותו ב7 בערב כי הם סגרו לכמה ימים לפני חג, משהו שלא רציתי לעשות כי רציתי לראות את הרכב באור יום.

דני אמר לי לחזור אחרי שבוע כי צריך לעשות שלייף סבון כדי לקבל גימור טוב.

בסדר, לקחתי את הרכב, בערב נראה סביר, יום למחרת ראיתי את כל הפגמים.

כל תא הנוסעים מלא לכלוך, צבע בסיס פגע בגאנטים והצמיגים, פלסטיקים בתוך הרכב וכל מיני מקומות שלא היה אמור לחדור אליהם צבע...

כל הגומיות של החלונות מלוכלכות צבועות ושרוטות ומקום מסויים שצבע התחבר לגומיה בגוש.

בכל המקומות בהם השתמשו בחומר ראו את החומר בצורה ברורה, מעין "עננים" של חומר, רואים את הצורה שמילאו איפה מתחיל ואיפה נגמר החומר. כמה מקומות עם תפוזיות, שריטות, נזילות קטנות וכו'.

ההשתקפות מהדלתות עם הרבה גלים, למרות שהייתה רק דלת אחת חבוטה ואחת עם שפשוף די קטן בצד התחתון, כל שאר הדלתות היו עם דנטים מפתיחת דלתות בלבד.

55a033c7cb94b.jpg

55a033c7d54f2.jpg

55a033c7db6fa.jpg

55a033c7e3465.jpg

55a033c7e7565.jpg

55a033c7eddca.jpg

55a033c8006a0.jpg

55a033c8066db.jpg

55a0331cd4298.jpg

55a0331cdb658.jpg

55a0331ce6855.jpg

55a0331cee974.jpg

55a0331d013dc.jpg

חשבתי בסדר אחרי השלייף נראה זה אמור לעזור.

ופה הכל רק התדרדר!

לקחתי יום חופש והבאתי את הרכב לשלייף ב8 בבוקר,

אמרתי להם גם שאני לא מרוצה מהגלים, דני אמר אל תדאג השלייף יפתור הכל גם גלים גם נזילות גם שפכטל.

חיכיתי עד הצהריים כי לא רציתי לחזור בתח"צ עד ירושלים וחזרה לחולון כשהרכב יהיה מוכן.

בסוף ישו גם שלייף וגם סבון, לקחו את הרכב לשטיפה, בשטיפה בשמש ראיתי שהרכב כולו מפוצץ בסווירלים והולוגרמות, פשוט מפוצץ בהם.

חזרתי לדני ואמרתי לו תשמע הרכב מלא סווירלים, כבודו התחיל להתעצבן ואמר איפה אתה רואה סריטות, זה שטויות, "עשינו לך עבודה הכי טובה בארץ", עשינו לך ככה וככה וככה...

התווכחתי והבנתי שלא ילך, חשבתי בסדר אולי אני מגזים, אולי אפשר לסדר לבד עם ווקס או פוליש חוזר או משהו ולא לשבור איתם את הראש, ולכן פתחתי שרשור יעוץ בפורום: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?570175-%D7%9E%D7%91%D7%A7%D7%A9-%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%9C%D7%92%D7%91%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%95%D7%A4%D7%97%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A6%D7%91%D7%A2

55a0371a5988a.jpg

55a0371a625eb.jpg

55a0371a675f1.jpg

55a0371a6c2d1.jpg

55a0371a7042c.jpg

55a0371a791b0.jpg

55a0371a7dea0.jpg

הבנתי שהעניין לא פשוט והמצב של הרכב מזעזע, חשבתי לנסות לדבר עם אלעד הפעם, שלחתי לו תמונות, והתקשרתי אליו, הוא התחיל להמציא תירוצים ולהגיד ככה זה שלייף סבון מה אתה חושב זה שיוף נייר 2000 כל הרכב, הזהרתי אותך שזה ככה. אמרתי לו לרכב לא היה גימור טוב מהתחלה וזה דני בעצמו אמר שצריך לעשות שלייף כדי לתקן את המצב.

אחרי וויכוחים הוא אמר בסדר תבוא עוד פעם לתיקונים נראה מה נעשה, ניסיתי לברר מה בדיוק הוא יעשה אבל הוא רק אמר תביא את הרכב ננסה דברים נראה.

בסדר, עוד יום חופש אי אפשר, שלחתי את אחי שיתן להם את הרכב.

הם השאירו אותו שם חמישי בבוקר עד שני בצהריים, כל הזמן הזה אני בלי רכב.

לא יכולתי להגיע שכשהם סיימו בגלל עבודה ולכן הגעתי יום למחרת על הבוקר.

מסתבר שהם ממש רצו להעיף את הרכב מהמוסך, ולכן יום לפני שלחו אותו לשטיפה והחנו אותו שם ברחוב.

דני אמר הרכב בשטיפה נתון לי את המפתחות ונסענו "לשטיפה" כי "הרכב שם" למרות שהוא חונה כבר מאתמול מול השטיפה ברחוב.

ברכב מותקן ביפר של רב בריח, אני מתקרב לרכב ולוחץ על השלט כדי לפתוח את הרכב כי הייתי עם תיק ורציתי להכניס אותו לפני שאני בוחן את הרכב. מנסה לפתוח דלת לא נפתח, חשבתי בטח נדפק המנגנון שוב, מנסה דלת אחרת גם סגור, לוחץ שוב על השלט של הביפר, פותח דלת- נפתח.

דני בזמן הזה מתחיל להתלהב מהעבודה שלהם וכמה הם מקצוענים ואיזה יופי הם עשו,

רק אחר כך עיכלתי את המקרה והבנתי שהרכב עמד פתוח ברחוב כל הזמן הזה.

הוא אמר שבסוף הם עשו עוד פעם שלייף ועוד פעם פוליש.

מיד הבחנתי שעל קצה הבגאז' נוצר פס שירד הצבע לחלוטין, ועוד 2 שריטות על הטמבון.

דני אמר תחזור שוב פעם הבאה נסדר לך את זה (וכבר חזרתי פעמיים להזכירכם).

על הרכב כבר הצטברה שכבה של אבק כי השטיפה הייתה יום לפני לפי דבריהם.

היה מאוד מוקדם ולכן עוד לא זרחה השמש ואמרתי שאני רוצה לראות את הרכב בשמש.

בזמן הזה חזרנו למוסך כדי לנקות שאריות של פוליש מכל החריצים.

תחת המנורה במוסך כבר הבחנתי שעדיין יש סווירלים, שיש מקומות בהם רואים שהלקה כבר לא במצב טוב.

55a03b226026b.jpg

55a03b22675e2.jpg

55a03b226e2bb.jpg

55a03b227537b.jpg

55a03b227c902.jpg

55a03b2281621.jpg

55a03b228de56.jpg

55a03b2294bf7.jpg

55a03b229bc46.jpg

55a03b22a35f4.jpg

55a03b22a85f3.jpg

55a03b22ad780.jpg

55a03b22b18b4.jpg

55a03b22b95d0.jpg

55a03b22be914.jpg

אמרתי לדני שמע עדיין יש סווירלים, ופה חטפתי צעקות, ואני מתכוון באמת צעקות, ולכן התחלתי לריב איתו ולהתווכח.

לטענתו הוא לא רואה שום סוורלים, הצבע מושלם, הם עשו עבודה מטורפת ששום מוסך בארץ לא יכול לעשות, לכל רכב יש סווירלים, גם חדשים מהסוכנות, גם רכבים לאחר צבע כללי חדש, לכולם.

"יאללה סע מפה!".

הבנתי...

הבנתי שהמוסך הזה לא יודע לעבוד, לא יודע לעשות פוליש, והפוליש שלהם זה מה שהרס את הצבע לחלוטין.

לא משנה כמה עוד אני אחזור לתיקונים הם רק יהרסו את הצבע הזה יותר.

ועכשיו הוא לא היה מוכן לשמוע כלום והטיס אותי משם.

אמרתי לו הבנתי שאתם לא יודעים לעבוד, תביא לי מסמך אחריות 5 שנים כמו שהבטחת ואני איתך גמרתי.

קיבלתי את האחריות, אני יודע בוודאות שהלכה פה גמורה והיא לא תחזיק 5 שנים.

הרכב עדיין עם גימור לא טוב לטעמי,

הלכה בוודאות לא תחזיק הרבה זמן,

חזרתי פעמיים לתיקונים, וזה כולל ימי חופש ונסיעות מירושלים.

וויכוחים, עצבים, כל הזמן לנסות להתווכח כי מנסים להוציא אותך דפוק ולהתלהב מעצמם.

ומי שגורם להם להתלהב מעצמם זה כנראה חברי הפורום היקרים, שאני באמת לא יודע איך ולמה ממליצים עליהם.

אה ושחכתי להגיד שמשקפי רייבן נעלמו מתא כפפות כלא היו- בונוס על כל זה.

קשה לתפוס במצלמת פלאפון גימור של צבע,

אבל במשך שבועות צילמתי והכל לפניכם,

אני רוצה שיקום האדם שיגיד שקיבלתי פה עבודה טובה, יחס או שירות.

פשוט ביזיון שלא נתקלתי בו מעולם...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאלו שהמליצו עליהם בעבר אולם לאחר הביקור האחרון שלי אצלם התאכזבתי קשות. שלייף סבון זו לא עבודה לחאפרים האלו היות ונדרשות המון סבלנות ומיומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שלחתי את חברה שלי לכמה תיקונים, כנף ו2 טמבונים.

ההתאמת צבע הייתה מחורבנת, הצביעה לא טובה, צבעו גומיות וכל מיני פלסטיקים שהיו אמורים לכסות.

בקיצור באמת עבודה על הפנים.

לאחר שראיתי את העבודה אפילו לפוליש לא הסכמתי לחזור.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי, זה נראה לך הגיוני? תסתכל על האוטו. זאת לא עבודה שלא צלחה, זאת עבודה מזעזעת.

למען הסר ספק, ראיתי עבודות של "אלעד" על רכבים של חברים - והתוצאה הייתה נהדרת.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי, הפרופורציה היא הקונטקסט, ביחס לפחחות מעסק שאמור לעשות עבודה טובה, זה נראה מזעזע ומחריד, המחריד זה איך נראה הרכב והמזעזע זה היחס שקיבל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו ‚הרבה הרבה זמן לא ראיתי עבודה ברמה כזאת נמוכה !!

ואם אחרי עבודה כזאת הם עוד מתווכחים ומרימים את הקול שלהם על הלקוח אז זה בכלל בושה וחרפה !

וטוב שלקחת את הרכב כי טוב לא היה יוצא מזה .

עריכה אחרונה על ידי niro007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה המחיר ששילם. אם זאת עבודה של 3-4 אלפים התוצאה לא מפתיעה.

כנראה שאסור לשלוח לשם חובבי רכב. אני שלחתי 2 חברים שיתקנו רכבי ליסינג לפני שמחזירים - העבודה לדעתי היתה בינונית מינוס, החברים לא שמו לב לשום פגם וכך גם השמאי של חברת הליסינג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז אתה טוען שבגלל שהמוסך זול מותר לו לעשות ח*א של עבודה?

המוסך הזה משווק את עצמו כמקצועי, טוב וזול כבונוס.

כל השירוש הזה מלא ב"יווו איזו עבודה יפה עשו לי!" ולא ב"יווו איזה זול!".

אם כבר אז המוסך צריך להזהיר ולהגיד ללקוח שבגלל שהם זולים הם גם עושים ח*א של עבודה.

בכל אופן, המקרה הזה אכן מזעזע, בזבוז זמן אדיר מצידו של הלקוח.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראת ח*א של עבודה וח*א של התנהלות!

אני עשיתי אצלם והמלצתי. בזמנו התנהלתי מול אפי והייתי מרוצה מהצורה שבה הוא התיחס וטיפל.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עבודה שלהם על רכב של חבר, פשוט עבודה פח אשפה!! מתחת לכל ביקורת, ראיתי עבודות ברמאללה שנראות פי עשר יותר טוב, אחרי 2-3 עבודות שראיתי שהם עשו אני בכלל לא ממליץ להתקרב למקום הזה.

לפי דעתי עם מקומות כמו זה צריך לעשות תאום ציפיות לפני ובמידה והאוטו לא יוצא לשביעות רצונו של הלקוח הוא לא יראה שקל, אולי ככה הם יפסיקו לחלק הבטחות שווא.

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...