Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135- חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שמרוב תשבוחות הלל בשנה-שנתיים האחרונות בפורומים והעובדה שהשם "אלעד שרותי דרך" היה שגור בכל פה גרם להם להרים את האף ולזלזל בעבודות?

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה מה המחיר ששילם. אם זאת עבודה של 3-4 אלפים התוצאה לא מפתיעה.

כנראה שאסור לשלוח לשם חובבי רכב. אני שלחתי 2 חברים שיתקנו רכבי ליסינג לפני שמחזירים - העבודה לדעתי היתה בינונית מינוס, החברים לא שמו לב לשום פגם וכך גם השמאי של חברת הליסינג...

מה??

אני מכיר מקומות בתחומי ארץ ישראל לספקנים, שבמחירים שציינת מוציאים רכב כמו חדש ולא כמו פח במקרה הזה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מצדיק עבודה כזאת אבל ראיתי המון עבודות בסכומים כאלה שהיו גרועות.

אני שמח לשמוע שיש יוצאים מן הכלל אבל לצערי זאת האיכות שמקבלים ברוב המקרים לעבודות זולות יחסית - כלומר במינימום פירוק גלגלים, גומיות, סמלים, ידיות ופגושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מה??

אני מכיר מקומות בתחומי ארץ ישראל לספקנים, שבמחירים שציינת מוציאים רכב כמו חדש ולא כמו פח במקרה הזה.

עזוב, אין באמת דבר כזה. דווקא אתה בטח יודע שאין די באותה שכבה עליונה "מבריקה" ולכל מה שקורה מתחת יש תפקיד מהותי בתוצאה לאורך זמן.

במחירים של 3-4 אלף: משתמשים בבעלי מקצוע פחות מקצועיים, משתמשים בחומרים זולים, מעגלים פינות, מפרגנים בגדול לחומרי מילוי,

מדלגים על שלבים, לא מפרקים חלקים ולא ממסכים כמו שצריך.

לגבי הנ"ל, אני נוטה שלא לחוות דעה ע"ב תמונות אבל כן, נראה ונשמע לא כמו שהצטייר עד עכשיו.

עקב אותן ביקורות טובות, שלחתי לשם בחור עם התאמת צבע לא פשוטה והתיקון היה טוב מאוד, אך זה היה ניסיוני היחיד איתם "על אמת".

על כל השאר קראתי פה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך הקודם היו הרבה רכבים פרטיים ובחדש הרבה ריכבי ליסינג מה שמסביר אולי את שינוי הגישה (ליסינג כסף קל ומהר) פרטיות כאב ראש והרבה זמן וגם נתון לביקורת גבוהה יותר.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מפרסם חו"ד של חבר;

"לאחר המלצות רבות מהפורום לגבי עבודת הפחחות של "אלעד שירותי רכב", התעקשתי לעשות אצלו את עבודת הפחחות ,בעיקר בגלל מורכבות התיקון, ויצאתי מרוצה מאוד.

המחיר לדעתי היה טוב והשירות היה מעולה, דני עידכן אותי בכל הנעשה עם הרכב, תוך מתן מענה מהיר ומקצועי.

במסגרת התיקון: הוחלפו 3 דלתות ובוצע תיקון מסובך ביותר של הכנף האחורית (ימנית) שנעשה בצורה כמעט מושלמת (אם לא מושלמת) כמו כן ,במוסך ביצעו גם שיפוץ יפיפה של הפגוש הקדמי (היה ניכר שחשובה לדני העבודה והתוצאה הסופית ואף ביצע יותר ממה שביקשתי ממנו בצורה מקצועית וללא תוספת תשלום)."

התרשמתי במיוחד מרמת הגימורים הגבוהה של העבודה! ממליץ בחום!

תמונה אחת שווה אלף מילים, וכמה תמונות שוות ספר :lol:

כל הזכויות שמורות לגלקסי S5 ;

לפני:

IMAG1874.jpgIMAG1883.jpgלכידה.jpg

אחרי:

1.jpg2.jpg4.jpg5.jpg3.jpg

אשמח לחוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אחרי תקופה שהטמבון הקדמי בסיוויק שלי היה משופשף, החלטתי לצבוע אותו אצלי בעיר (נצרת) לקחתי את הרכב למוסך שבו אבי מטפל כבר שנים, והוא, איך נאמר בלשון המעטה - לא הכי מקצועי שיש. אז עשיתי את טעות השנה ולקחתי את המוסך לפחח שם, והוא צבע לי את הטמבון, אבל לא בקוד צבע הנכון (האוטו אדום, הגוון היה יותר ורוד מאשר אדום) מן הסתם שלא יכולתי להשאיר את המצב על כנו, בטח אם אני כ"כ אוהב את האוטו, והחלטתי לצבוע אותו שוב, אבל הפעם במקום אחר. דוד של בת זוג שלי המליץ לי על המוסך פחחות 'אלעד שירותי רכב' שבחולון.

כשהגעתי למקום גיליתי מוסך מצוין, נראה טוב ועובדים מקצועיים. ישר ניגשתי למנהל, דני שמו. הוא ראה את האוטו והוא לא רצה לצבוע תחילה בגלל שחלק מהאוטו דהוי, והוא אמר לי שעדיף שתחילה אעשה פוליש ווקס לאוטו ורק אז אחזור אליו ואז הוא יעריך אם כדאי בכלל לצבוע. הלכתי ועשיתי במקום לא רחוק משם. חזרתי, והחלטנו לצבוע. נתתי לאוטו להתבייש כמה שעות והתחלנו לעבוד. מהרגע שהגעתי, ישר התנפלו על האוטו שלי העובדים והוא קיבל יחס מעולה.

המוסך נורא מקצועי - רואים שהעובדים יודעים את העבודה, ויודעים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. באמת שאולי זאת פעם ראשונה שאני מגיע למוסך ואני סומך על העובדים שיעשו את העבודה 100% מבלי לדאוג.

וכמובן, הצביעה מצוינת ומדויקת. לא האמנתי שאפשר להגיע לצבע הזה (האוטו בן 23), והנה, הוכיח לי שכן אפשר, ואפילו גבה ממני סכום נמוך משמעותית מאשר הפחח שצבע לי בצבע לא נכון.

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. אני גם אצרף תמונות של הצבע הקודם והמזעזע (ועוד שתבינו, זה לא הכל.) בצד ימין של הפנס האחורי שלי הייתה חלודה. הפחח (אני מדבר על הקודם, לא על אלעד שירותי רכב) הציע לגרד לי את החלודה ולצבוע מחדש. הוא צבע בצבע הלא נכון ועשה לי סיפור מטורף עם הכנף, אבל זה כבר סיפור אחר.

ה2 התמונות הראשונות מצד ימין אלו הן התמונות של הטמבון בצבע הלא נכון והשאר הן של הצביעה והצבע בסוף.

20160128_101009.jpg20160128_102347.jpg20160128_172735.jpg20160128_173749.jpg20160128_180802.jpg20160131_133045.jpg20160131_133055.jpg20160131_133102.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה נראית ממש טוב, במיוחד בהתחשב בכך שמדובר ברכב לא חדש.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באתי היום לפחח כדי לכוון את הידית של הבגאז' שלא נסגרה טוב, סה"כ עבודה של כמה דק', שאפילו עין לא מקצועית תגיד שזו עבודה של דקות ספורות. בא הפחח ועשה את העבודה שלו ותוך 3-4 דק' סיים.

הפחח הפנה אותי לבחור שאני אמור לשלם לו ואמר לי מחיר הזוי של 200 ש"ח!!! ועוד אומר לי שזה ללא מע"מ ושזה בעל מקצוע וגם אם זה לא היה מרשת 'דרייבר' אז בכלל הוא היה אומר ללקוח שזה בעייתי ודורש זמן ונותן לו מחיר של 800 ש"ח!!! (שבאתר שלהם עוד רשום ששעת פחח היא 150 ש"ח)...בקיצור עבודה בעיניים, ואני לא מאשים את בעלי המקצוע אלא הבנאדם עצמו, שלדעתי לא צריך לעבוד שם והמחירים לא קבועים ובחאווה איך שאומרים ועל עבודה שטותית כזאת לקחת יותר מ50 שקל זה ביזיון.לא ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו עבודה שטותית למה לא תיקנת בעצמך?

אשמתך שלא שאלת מה המחיר לפני. אם המחיר הוגן או לא זה כבר עניין אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היום קיבלתי את המזדה 2 שלי מצביע כללית כולל פחחות כללית מאלעד שרותי רכב.

הרכב שלי הוא עם צבע בעייתי, סגול מטאלי ובמצב פחחות ממש רע, היה המון מכות, שריטות וגג ומכסה מנוע דהויים ברמה שהם היו כמעט לבנים.

קיבלו אותי בצורה מאוד יפה, לא עיקבו אותי, לקח לי 10 דקות לשים את הרכב במוסך כולל כל הניירת, והיום בדיוק בשעה 16:00 כמו שקבענו קיבלתי את הרכב אחרי שטיפה.

אני לא מומחה פחחות, אבל לפי איך שהרכב נראה הכל פורק מהמקום, כולל הגומיות של הדלתות שלא התלכלכו כלל, הרכב למרות הצבע הבעייתי נראה כמו חדש, אני אישית מאוד מבסוט מהעבודה, מהיחס ומהמחיר.[ATTACH=CONFIG]462201[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]462202[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברים, רציתי לשתף בשירות שקיבלתי ב"אלעד פחחות וצבע בחולון".

בתמונות ניתן להתרשם ממכת פח שקיבלה האלפא( ראה לפני), ושריטות על הפגוש הקידמי.

נגשתי למוסך "אלעד שרותי רכב" (אחרי המלצות רבות) ופגש אותי בחור נחמד בשם אפי , כבר יום למחרת ב7:00 התבקשתי להגיע למוסך לעבודת הפחחות וצבע.

כיוון שאני די סקרן (והיה לי יום פנוי) החלטתי להשאר במוסך בזמן העבודה,וכמובן צלמתי תמונות ושאלתי שאלות.

הפועלים במוסך מאוד מקצועיים נחמדים ובעיקר סבלניים לכל שאלה שלי באשר לתהליך.

רמת השירות של המוסך פשוט נדירה, שחכתי לקחת איתי פנקס שיקים, ישר בחיוך אמרו לי "אין בעיה נקפיץ אותך הביתה הלוך חזור ותקח את הפנקס", אלה הפנים של המוסך הזה, מבחינתי יחסי אנוש הוא דבר לא פחות חשוב ממקצועיות.

כמו שאמרתי במהלך כל התהליך הייתי במוסך התעניינתי, שאלתי שאלות, וקיבלת מענה סבלני ומפורט.

המחיר בהחלט הוגן, והעבודה יצאה מקצועית ויפה, הפחד שלי היה שיהיה הבדלי צבעים או משהו בסגנון, אבל הופתעתי לטובה מהעבודה שהחבר'ה עשו ,ישר כוח!

תמונות:

לפני:

20160609_065817.jpg20160609_065903.jpg20160609_065838.jpg

בתהליך:

20160609_075108.jpg20160609_083048.jpg20160609_085337.jpg20160609_093149.jpg

אחרי:

20160609_133015.jpg20160609_133023.jpg20160609_133050.jpg20160609_133101.jpg20160609_140543.jpg20160609_181142.jpg20160609_181150.jpg

עריכה אחרונה על ידי GATO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...