Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רציתי לשתף אתכם בבעיה ברכב חדש ופיתרונה

yyoni
שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

כבר מספר חודשים אני קורא כאן בפורום, לומד ומשכיל והיום החלטתי להירשם.

ברצוני לשתף אתכם בעניין מסוים שהיה לי עם הרכב החדש שקניתי לאחרונה.

לפני כחודש וחצי (תחילת ספטמבר) קניתי את הסוזוקי אלטו החדשה שלי שזהו גם הרכב הראשון אותו קניתי בעצמי :-D (בן 22).

כבר מההתחלה הרגשתי משהו קצת מוזר בצמיגים והייתה לי הרגשה שכל הגלגלים מאבדים אוויר בכל כמה ימים.

כמעט בכל שבוע הייתי צריך למלא אוויר ובכל פעם שבדקתי היה חסר 2-3 PSI.

בהתחלה חשבתי שאני מדמיין ושאני סתם פרנואיד מכוון שהרכב חדש וזהו רכב ראשון, חשבתי גם שזה הגיוני מכוון שזהו רכב קטן.

השבוע הגעתי להבנה שמשהו פה כנראה באמת לא בסדר והחלטתי להתקשר למוסך המרכזי של מכשירי תנועה, וכמובן שזימנו אותי לבדיקת צמיגים במוסך ותיאמו לי "תור".

אתמול הגעתי למוסך המרכזי בפ"ת והאמת שקצת לא הייתי בטוח, היה בי חשש שגם אם יש בעיה אמיתית אולי הם "יעלימו עין"

ממנה ואצטרך ללכת למוסך פרטי כדי לעשות בדיקה נוספת בתשלום... או שאיכשהו יפילו את זה עלי כי זאת בעיה בצמיגים.

לשמחתי כשהגעתי מיד הכניסו את הרכב לבדיקה וכשהבחור חזר עם תשובה היא הייתה:

"יש לך שברים קטנים/סדקים בקצה של הג'אנטים וכתוצאה מכך יש איבוד אוויר, קיבלנו כבר אישור מההנהלה ואני מחליף לך 3 ג'אנטים (הרביעי היה תקין)"

לשמחתי הבחור שאחראי על הצמיגים (אריק) היה באמת אדיב ונחמד והחברה ישר אישרה החלפת ג'אנטים באחריות בלי בילבולים מיותרים, ובסה"כ הייתי מרוצה מהשירות במוסך.

דרך אגב, חשוב לי לציין, שחוץ מהתקלה הזאת (שכרגע נפתרה אני מקווה) אני מאוד מרוצה מהרכב.

למישהו יש רעיון ממה יכולים להיגרם דבר כזה בג'אנטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע שהם כבר מכירים את התופעה.

לא "נפנפו" אותך עם הצגת הבעיה, מייד זיהו את התקלה, הגדילו לעשות וקיבלו אישור להחלפת ג'אנטים במהירות ....

בקיצור,

הייתי מהמר על פגם בייצור הג'אנטים.

השאלה, האם יוציאו ריקול, או שמשיקולי תדמית הם יחליפו רק למי שיתלונן .

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לגבי הסדקים פגם בייצור סביר להניח(תשובה לכל אלו שמחפשים דווקא מקורי,תיראו שגם במקורי יכול לצוץ פגם)

ב.תמשיך לעקוב אחרי הג'אנטים, כולל הרביעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

ב 3 שנים האחרונות נסעתי על 2 רכבים חדשים מסוג אלטו 2010 ו 2011 (מליסינג) , לא הייתה לי בעייה כזו אבל טוב לדעת.

אני מכיר אנשים נוספים שיש להם אלטו ולא הייתה להם הבעיה

כנראה שזה בעיה נקודתית למרות שאי אפשר לדעת.

ג.מ פורטל - יש טיפים כלשהם כדי לוודא תקינות? משהו מיוחד שאדם לא מקצועי יכול לעשות מלבד לבדוק אוויר?

דרך אגב, היו לי אזיקונים ששמתי על הטאסות מיד כשקיבלתי את הרכב ונחמד היה לראות שהבחור במוסך שם לי אזיקונים חדשים לאחר שהחליף את הג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אנשים נוספים שיש להם אלטו ולא הייתה להם הבעיה

כנראה שזה בעיה נקודתית למרות שאי אפשר לדעת.

ג.מ פורטל - יש טיפים כלשהם כדי לוודא תקינות? משהו מיוחד שאדם לא מקצועי יכול לעשות מלבד לבדוק אוויר?

דרך אגב, היו לי אזיקונים ששמתי על הטאסות מיד כשקיבלתי את הרכב ונחמד היה לראות שהבחור במוסך שם לי אזיקונים חדשים לאחר שהחליף את הג'אנטים.

ספוג עם הרבה מים וסבון,פשוט לסחוט אותו על דופן הג'אנט.עם יוצא עיגולים (בועות)סימן שיש עדיין בריחת אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...