Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט צביעת גאנטים.

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה חבר׳ה על התגובות ,

דבר שני לא צבעתי בצבע אחר כי הייתי יותר מעוניין בצבע מקורי של הג׳אנטים בהתחלה היססתי ורציתי לצבוע בפלסטידיפ אבל הבנתי שפלסטידיפ זה צבע מט ואני ממש לא מתחבר לצבע.

בדקה 90 התחרטתי והחלטתי לצבוע בצבע של גאנט המקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא ממש יפה , אשמח לדעת איך העמדת את הרכב על בלוקים ? פשוט העלת על ג'ק ושמת בלוקים מתחת לקורות ?

כן אבל זה היה בתקופת הבריטים שלא דחפו את האף למקום שבין אדם למכוניתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שחשבת , לקחתי את הג'ק הרגיל שיש ברכב ולאט לאט התחלתי לשים בלוקים , כל פעם צד אחר .

אבל תזהר כשאתה מרים את הרכב תמיד תשים לב לאיזה גובה הוא עולה ושלא תרים יתר על המידה .

אם אתה יכול לקנות ג'ק כמו זה http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_function=details&_ID=130395&PF=&did=3508&G=&lang=HE&SM=

אז תוכל לחסוך הרבה זמן.

העבודה של הרמת הרכב לקחת בערך כ-45 דקות ואף יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר'ה על התגובות החמות , רק בגלל כל התגובות הללו אני רוצה לעשות פרוייקט נוסף מקווה שבזמן הקרוב.

אתה יכול לצבוע את שלי :)

סתם אני גם ממתין לחופש כדי לצבוע את הג'אנטים שלי. הכל מוכן רק צריך זמן.

עשית עבודה מצויינת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והיה לי עוד קצת זמן הייתי עושה את הפרוייקט הרבה יותר מוצלח.

תמצא זמן ןתתחיל גם לעשות את הפרוייקט שלך ותעדכן אותנו.

טוב אז אחרי המשפט שלך החלטתי ללכת על זה :)

תודה על ההסברים שעשית ועל התמיכה :)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?524607-%D7%A6%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%AA-%D7%92-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99&p=4318438#post4318438

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nissman אני יגיד לך כזה דבר אצלי הגאנטים מידה 15" אבל בכל אחד מהחומרים הנ"ל השתמשתי בפחית אחת ונשאר לי עוד קצת , למרות זאת קניתי 2 מיסוד ו-2 צבע פשוט לא רציתי להתקע במקרה ולא יספיק.

דבר שני זה מאוד תלוי בכמה שכבות אתה רוצה לעשות את הגאנטים (חומד יסוד וצבע ), תאמת אם היה לי עוד קצת זמן אז יכול להיות שהייתי עושה עוד שכבה אחת מכל אחד (צבע ויסוד) לקה לא תצטרך יותר מפחית אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...