Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתי מרווח 180K

lm0309
שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מחפש רכב מרווח למשפחה בת חמישה אנשים (גדול מפורד פוקוס למשל) בתקציב עד 180,000 ש"ח במקרה ותמליצו על רכב חדש שקשה להשיג מיד שניה, אחרת אשמח לשלם פחות על יד 2. חשוב מאוד שצריכת דלק ממוצעת לא תרד מ- 14ק"מ לליטר. לא משנה לי אם זה ג'יפון או רכב משפחתי גדול, רק חשוב שיהיה מרווח במיוחד מאחור וחסכוני. אשמח לקבל המלצות. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק שאתה מבקש היא משהו שיהיה מאוד קשה להשיג ברכב בנזין סטנדרטי.

בדוק את הטויוטה פריוס, היא דיי מרווחת לרגליים ולברכיים אבל מרווח הראש מאחור לא מתאים לגבוהים.

יש גם את האפשרות של דיזל, הרנו פלואנס דיזל יכולה להשאיר אותך עם לא מעט עודף והיא מרווחת יותר מהפוקוס. גם הפולקסוואגן ג'טה מגיעה עם מנוע דיזל אבל היא יקרה יותר ופחות מרווחת מהפלואנס.

האפשרות המשומשת היא סקודה סופרב דיזל במידה ותמצא, רכב מרווח מאוד גם מקדימה וגם מאחורה. הפסאט שחולקת איתה את המנוע והגיר יכולה גם כן להיות אפשרות אבל רוב הסיכויים שסופרב תהיה חדשה יותר והיא גם מציעה מרווח עדיף.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק גם משפחתיות גדולות כמו הסופרב או יונדאי I40.

הן הרבה יותר מרווחות מרוב הג'יפונים, תאי הנוסעים עדיפים וגם הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סופרב דיזל אופציה טובה בשבילך. כרגע יש כמה ביד 2 ויישאר לך הרבה עודף מהתקציב. מבחינת נוחות מאחור אני לא חושב שיש לה מתחרה בקטגוריה, מנוע חזק וחסכוני מאוד וגם חזק משל הפסאט(170 לעומת 140 כ"ס). יש לנו רכב כזה 2010 ו-100k ק"מ ואנחנו מרוצים מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לצריכת דלק על פי נתוני יצרן, ברור שבפועל להשיג 14ק"מ לליטר זה לא אפשרי. CX5 זו אחת מהאופציות, השאלה אם יש אלטרנטיבות..

נתוני היצרן לא משקפים כלום, אז למה זה רלוונטי?

שום רכב מנהלים\ג'יפ מדרכות לא יצרוך 1-14 וגם לא קרוב לכך. גם מנועי ה-TSI יתקשו להגיע לצריכה כזאת.

אופציה חסכונית(מאד) ויוקרתית במחיר הזה זאת ה-CT200 אבל מדובר על משפחתית קומפקטית.

הפאסאט 1.8TSI תהיה יחסית חסכונית ביחס למכונית מנהלים.

בגדול עבור צריכה כזאת צריך להתמקד בהייבריד\דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני יצרן רלוונטים רק מכיוון שהם היחידים הזמינים באופן רשמי, כל השאר זה מספרים שאנשים זורקים לפי תחושה או כל מיני מבחנים שלא בהכרח משקפים את אופי הנהיגה שלי. אני מבין שבפועל הצריכה גדולה ממה שיצרן מפרסם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה הם חורגים. האם הצריכה בפועל היא כפולה מהמפורסם או שקיימת רק חריגה קטנה יותר.

ושאלה נוספת, כמה ק"מ בשנה הרכב מיועד לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מסופרב דיזל שעולה (חדשה) 200 אלף, גם יונדאי i40 דיזל סטיישן עומדת בדרישות ובתקציב, ואפילו קצת יותר חסכונית בסולר.

הנתון של מס' הק"מ לליטר הוא אחרי הפחתה של 15-20% מנתוני היצרן.

http://www.netcar.co.il/guide/guidef.asp?group=7&manuf=0&price=0&gear=0&safety=0&rating=0&Bm=%E7%F4%F9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי את המחיר שלה, אבל לאחר שראיתי את הפריוס החדשה אצל שכן שלי אני יכול להגיד שזה פשוט הרכב הבא שאני ארכוש (שיירדו לו המחירים קצת)

הוא צבר עליה כבר דיי הרבה קילומטרים ולפי מה שהוא אומר היא חסכונית מאוד, משהו כמו 1-16/17 קילומטרים לליטר.

והרכב מרווח (הכול יחסי כן).

אישית זאת הייתה הבחירה שלי ברכישה של רכב משפחתי חדש, ממליץ לבדוק ושקול אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתם נוסעים בשנה שצריכת הדלק היא השיקול העיקרי שלך בבחירת רכב?

חישוב פשוט יגלה שהוצ' דלק היא הוצ' שולית יחסית באחזקת רכב שמחירו 180K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...