Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב-150,000 ש"ח - פולקסווגן פולו GTI או אאודי A1?

Notepad
שימו לב! השרשור הזה בן 4374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד שהוא ננהל על הקופר אתם שוב מסבכים אותו?

המיני מאוד מהנה לנהיגה, קצת קטנה אם אתה בחור גבוה לא יהיה לך נוח להתמקם,

בטח שהמושבים מאחור בגדר המלצה.

חלקים קצת יקרים אבל לא משהו בשמיים, כמו שאמרת ה-S פשוט חלומית.

בגרסא הרגילה הגיר האוטומט קצת מציק והמחיר לדעתי לא מצדיק.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אצליח להתמקח על הקופר S ולהוריד אותם במחיר - אני אקח אותה מבלי להסס. אבל בינתיים אני אשמח אם תתמקדו בקופר הרגילה.

תודה.

אתה רציני?!

האם רק אני ראיתי את המפשט הזה בכמה מהתגובות שלך?!

אתה חושב שהסוכנויות זה שוק?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש סוכנויות שמתנהלות כמו שוק. כבר קיבלתי הנחות של מעל 20K(לא במסגרת מבצע) על רכבים שרכשתי בעבר.

כמובן שמחירי הקופר ירדו משמעותית ולא ניתן לקבל הנחה בסדר גודל כמו שתארתי עליה, אבל אף פעם לא מזיק להתמקח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שמחירי הקופר ירדו משמעותית ולא ניתן לקבל הנחה בסדר גודל כמו שתארתי עליה, אבל אף פעם לא מזיק להתמקח!

אתה צודק ב 100% תמיד כדאי להתמקח על המחיר, אבל נכון להיום ישנם רכבים סויימים (כגון:מיני קופר,

פולו GTI, אלפא מיטו) שאין סיכוי לקבל הנחה כלשהי במחיר אלא אולי משהו באבזור לכל היותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ב 100% תמיד כדאי להתמקח על המחיר, אבל נכון להיום ישנם רכבים סויימים (כגון:מיני קופר,

פולו GTI, אלפא מיטו) שאין סיכוי לקבל הנחה כלשהי במחיר אלא אולי משהו באבזור לכל היותר.

אגב התעניינתי ברכישת קופר S לפני כמה חודשים. הציעו לי לקבל הנחה מסויימת. גם ברכישת פולו GTI ניתן לקבל הנחה יפה.

בכל מקרה זאת לא בושה להתמקח. אפילו מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שיש מקום למיקוח. אחרי משא ומתן קיבלתי הצעה של 155 אלף על אודי A1 מאובזרת ברמה הגבוהה ביותר (ו 165 על 4 דלתות), עם שווי תיאורתי של 180,000 שקל. אני לא חושב שאם אני אלך לסוכנות של מיני ואגיד "זה התקציב שלי, או שאני מקבל את הרכב או שאנחנו נפרד כידידים" הם יגידו לי שהם לא יכולים לעשות את זה, אלא אם זאת באמת הוראה מלמעלה לא לרדת מתחת למחיר X. בסה"כ הם שואפים למכור את הרכב.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HAWHAW

אלפא מיטו אי אפשר להוריד מחיר?

למה, הן נחטפות כמו לחמניות?

תבוא איתי עם כסף מזומן, אני אדאג להוריד להם את המכנסיים, לסובב ולכופף אותם, עם שם משתמש כמו שלך, דוגי סטייל בטח ימצא חן בעיניך :lol:

אתה מצידך כל מה שאתה צריך לעשות זה לחזור הביתה עם 10K עודף ממה שתיכננת.

חצי שלך, חצי שלי.

מוסכם?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HAWHAW

אלפא מיטו אי אפשר להוריד מחיר?

למה, הן נחטפות כמו לחמניות? - לא קשור אם הן נחטפות או לא

תבוא איתי עם כסף מזומן, אני אדאג להוריד להם את המכנסיים, לסובב ולכופף אותם, עם שם משתמש כמו שלך, דוגי סטייל בטח ימצא חן בעיניך :lol:

אתה מצידך כל מה שאתה צריך לעשות זה לחזור הביתה עם 10K עודף ממה שתיכננת.

חצי שלך, חצי שלי.

מוסכם? - בפעם הבאה שאני אלך לקנות רכב מהסוכנות, אני לוקח אותך איתי :-D

אני לא ראיתי שמישהו פה הזכיר קניית רכב ב150K במזומן, אם אתה תבוא לקנות רכב כמו שרוב האנשים קונים וזה

לא במזומן אז אף אחד לא יעשה לך שום הנחות.

נראה לי שהשרשור הזה סטה לגמרי ממה שהוא התחיל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד דבר שלא הזכרתי, שאנחנו שמים את כל הכסף במכה אחת בצ'ק, העברה או כל שיטה שהיא לא מזוודת ג'יימס בונד... לכן יש סיכוי לא רע שהם יתפתו ויתנו לי הנחה לא רעה בכלל. וזה לא נורא אם הדיון מתפתח, אני כבר החלטתי מה אני אעשה ואני מעדיף דווקא לא לשמוע הצעות נוספות כדי שאני לא אשנה את דעתי...

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה את הרכב במימון של היבואן אז לא תקבל שום הנחה מעבר למינימום המקובל.

אם אתה קונה את הרכב במימון הבנק שלך אז לא רק שסביר להניח שתקבל ריבית עדיפה (אבל מצד שני תתקע את האובליגו שלך) אלא גם שתבוא לסוכנות עם ערמת מרשרשים וזו בדיוק הנוסחה לשחרר להם את האבזם בחגורה ולהפיל את המכנסיים לרצפה.

בכל מקרה, צודק, בא נחזור לנושא השרשור.

אז איך הייתה נסיעת המבחן על ה A1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה אסטרה GTC, סתם כי כבר בא לי לראות אחת כזאת על הכבישים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מאוד אהבתי את האודי. מכונית חלשה היא בהחלט לא, יש לה מספיק כח לעקיפות מכובדות ובהחלט מספיק בשבילי. יותר מזה זה באמת כבר בשביל הפאן. לברקס יש תחושה נחמדה, היגוי נחמד, ואיכות פנומנאלית איפה שלא נוגעים. בעקרון מאוד אהבתי ולדעתי הרכב שווה את הכסף, אבל אין מה לדבר - אם אני אצליח לשחרר קופר S במחיר הזה זאת כבר ליגה אחרת (למרות שעוד לא נהגתי עליה). אני כן אוהב קצת נהיגה דינאמית ואני כן רוצה קצת יותר מאשר שיעביר אותי ממקום למקום ולכן המיני נשקלת למרות שאני די בטוח שהאודי יותר נוחה.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא במיני אל תצפה להוריד יותר מאשר כמה אלפים בודדים וגם זה בספק.

כאשר הזכיון עבר בעלות לדלק מוטורז אז הייתה ירידת מחירון משמעותית ביותר כחלק ממדיניות חדשה של "אין שוק".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמבחינת התמורה הפולו מציעה את הדיל הכי טוב. אודי מעט פלצנית, מיני בכלל של פלצנים (גם האיכות שלה לא מתקרבת לאיכות של האודי).

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...