Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצות לגבי מונובלוק

silver.d
שימו לב! השרשור הזה בן 7205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האודיובאן יצרוך עד 60 אמפר ואז יש סיכוי שתצטרך אלטרנטור חדש אם הוא באמת יצרוך את ה60A.

יש לך עוד מגבר ועוד כמה מערכות חשמל ברכב שאסור לשכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אם המגבר יגיע לצריכה מקסימלית עדיין מדובר במוסיקה שזה אומר שהצריכה תהיה רגעית ולא רצופה. קשה לחזות מראש את המצב שכן זה משתנה מרכב לרכב וגם תלוי בעוד גורמים (מצב אלטרנטור ומצבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם המגבר יגיע לצריכה מקסימלית עדיין מדובר במוסיקה שזה אומר שהצריכה תהיה רגעית ולא רצופה. קשה לחזות מראש את המצב שכן זה משתנה מרכב לרכב וגם תלוי בעוד גורמים (מצב אלטרנטור ומצבר).

את המצב של האלטרנטור אני לא יודע, אבל המצבר ישן ועייף.

אייל- קבל יכול לעזור לי במקרה כזה?

תודה מראש

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש לי איזו בעיה...אבל אני לא מוצא בFAQ.

בכל אופן אני זקוק לדעה סופית, כלומר אם אני אקנה את המגבר הזה של אודיו באן וארכיב אותו ברכב אז מה הבעיות שעללות להיוצר...וכמובן מה הפתרונות(והמחירים) לבעיות אלו?

עריכה: איל למה השליליות הזאת?

לא מופיעות לי קטגוריות.

תודה מראש למגיבים.

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

silver, אני כימעט בטוח ששאלתי אותך בעבר בתרד הזה, אך משום מה אני לא מוצא את התשובה(או את השאלה)

נתחיל מזה, באיזה רכב מדובר ? והאם יש לך הגברות נוספות ?

ועכשיו שאלה לשאר המגיבים, האם אתם הייתם ממליצים על מגבר AB בשביל לשמש כתור מגבר לסאבים עם צריכת חשמל שכזו ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר לסאב שיעודו (בתקציב הנתון)SPL אני לא הייתי חושב פעמיים וקונה CLASS D כי לא אכפת לך איך הבאס ישמע מרוח או מדויק כמובן שרוצים גם דיוק .אבל מגבר CLASS D הצריכה שלו היא בין10-50 אמפר יותר נמוכה (תלוי בסוג המגבר) מCLASS AB ,ומי שרשם שהצריכה שלו תיהיה 60(B.R) אמפר הסתקל על הפיוזים שהם לא אומרים כלום הרי פיוז של 60 אמפר יכול לעמוד בזרם של 120אמפר לפרק זמן קצר(וברגע שהוא יגיע לצריכה גבוהה זה מה שיגרום להבהוב ולא הצריכה הקבוע של המגבר שהיא יותר נמוכה מ60 אמפר) .ואני מאמין שהמגבר יגיע לצריכת זרם בסביבות ה90+אמפר (אם ההספק המוצהר הוא מדויק).

כשחיפשתי נתונים למגבר שישמש לSQ כמובן צץ הפרס של 10000דולר למי שיוכיח שיש דבר כזה מגבר שיוציא צליל יותר נקי מכל מגבר אחר שהעורך בדק.אבל יש סאבים כמו IDMAX שנאמר לגביהם שהם שונאים THD וצריכים DF גבוהה למרות שגם DF מעל 50 יספיק לכל סאב .

אז אולי אם יש מישהו שיוכל להבהיר את הנושא אניicon7.gif!

אה ומצאתי מגבר שיענה על כל הצרכים

http://www.phoenixgold.com/webfaq/MPH6300.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבהיר את איזה עניין? בקשר לאיכות של מגברים כבר דובר פה המון בפורום. אם אתה שואל ספציפית לגבי מה שID אמרו, לדעתי הם טועים. אומנם יש לי IDMAX והוא באמת על מגבר מונבלוק CLASS AB אבל אני עדיין חושב שאין לו בעיה עם CLASS D. לאריק מהפורום למשל יש אותו על CLASS D (ולעוד משתמש אם אני לא טועה ששכחתי את שמו ומריץ שניים כאלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי שרשם שהצריכה שלו תיהיה 60(B.R) אמפר הסתקל על הפיוזים שהם לא אומרים כלום הרי פיוז של 60 אמפר יכול לעמוד בזרם של 120אמפר לפרק זמן קצר(וברגע שהוא יגיע לצריכה גבוהה זה מה שיגרום להבהוב ולא הצריכה הקבוע של המגבר שהיא יותר נמוכה מ60 אמפר)

אתה רוצה לבדוק את זה?

תן לפיוז של 30 אמפר לעבוד 3 שניות בזרם של 60 אמפר ונראה מה יקרה.:screwy:

או אם יש לך אפשרות לתת 120A לפיוז 60A אז יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן מה לבדוק

יש נוסחא

פיוז יכול לעמוד כמו שהוא טען, ב200 אחוז מהנתון שלו

למשך קרוב ל5 דקות.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fuse Opening Time:

A fuse does not blow when the current reaches its rated current. It is designed to pass its rated current without opening. A fuse will take varying times to blow under different conditions. A fuse will pass significantly more than its rated current for a very short time. It may take 10 minutes or more to blow a fuse at 25% over its rated current. The table below is an example of the specifications for a slow blow fuse. You can see that a 20 amp fuse may pass 40 amps of current for as long as 5 minutes before blowing although it probably wouldn't take a full 5 minutes to blow. The times for other fuses will be slightly different.

%of amp rating Opening time

110% 4 hours minimum

135% 1 hour maximum

200% 5 minutes maximum

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הבאתם לי אותה..אני פורש!!

אבל.. זה עדיין תלוי בהתנגדות הסגולית של החומר שממנו עשוי הפיוז וכמו שהיה כתוב הזמנים משתנים בין פיוז לפיוז.

לדעתי בקטע הזה.. הכל טוב ויפה בתיאוריה אבל זה לא ככה במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דוגמאות של מגברים שיש לי את הנתונים שלהם:

מגבר 1, פיוז 25+30, צריכה מקסימלית 80A

מגבר 2, פיוז 25+25, צריכה מקסימלית 75A

מגבר 3, פיוז 25+25, צריכה מקסימלית 58A

מגבר 4, פיוז 25, צריכה מקסימלית 37A

מגבר 5, פיוז 25+25, צריכה מקסימלית 80A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...