Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצות לגבי מונובלוק

silver.d
שימו לב! השרשור הזה בן 7205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גל...אין דבר כזה מושלום שיתאים בדיוק לדרישות, וגם אם כן אז הוא בטוח לא בתקציב.

אני מחפש בין 600-800WRMS ב שני אוהם.

בכל אופן מה אתה אומר על הצגבר הזה?

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול לקחת מגבר של soundstream את סדרת ה tarntulla יש להם מגבר מונו בלוק של 2 יציאות מובנה לשני סאבים כל יציאה 240 וואט אר אמ אס.... כדי לך מאוד חזק ונותן בראש.... אם אתה מעוניין אני יכול להשיג לך חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת מגבר של soundstream את סדרת ה tarntulla יש להם מגבר מונו בלוק של 2 יציאות מובנה לשני סאבים כל יציאה 240 וואט אר אמ אס.... כדי לך מאוד חזק ונותן בראש.... אם אתה מעוניין אני יכול להשיג לך חדש

אתה רומז ש240 אר אמ אס זה הרבה בשביל כל סאב שיכול לקבל 400?

ותן לי לנחש, התקציב הוא "קצת" מעל 2500 ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טיפה טועה שאתה חושב שאם רשום לך על הסאב שהוא מקבל נומינל שלו איזה 300-400 אר אמ אס אז רק מגבר שהוא 300 400 אר אמ אס יכול לפתוח אותו אז זוהי טעות! כי אתה לא צריך להביא את אותה כמות של אר אמ אס... לכן 240 וואט אר אמ אס של סאונדסטרים יכולים בקלות להעיף לו את הסאבים מהתיבה... נסיון אישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טיפה טועה שאתה חושב שאם רשום לך על הסאב שהוא מקבל נומינל שלו איזה 300-400 אר אמ אס אז רק מגבר שהוא 300 400 אר אמ אס יכול לפתוח אותו אז זוהי טעות! כי אתה לא צריך להביא את אותה כמות של אר אמ אס... לכן 240 וואט אר אמ אס של סאונדסטרים יכולים בקלות להעיף לו את הסאבים מהתיבה... נסיון אישי

המממםםם, אולי אני אקנה כמה וואטים RMS של סאונדסטרים, כי כנראה הם חזקים יותר

מהוואטים RMS של hifonics...

תסלח לי... פשוט מצחיק... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אך מה כ"כ מצחיק בדבריו של Ca$pi?

כי אם שני מגברים (האחד בעל מוניטין, והשני לא) מצהירים ומוציאים את אותו הספק,

אותו מגבר בעל מוניטין לא יהיה יותר חזק.

watt זה watt, ולא משנה מאיזה מוצר הוא מגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשוות את הוואטים של california boom ללעומת מוצרים של rockford עזוב לא נלך יותר מידי רחוק של pionner \ kenwod

כנראה שאנחנו מדברים על 2 דברים שונים.

אתה מתכוון לזה ש california boom יצהירו על המגבר 1000 וואט נניח ובפועל יוציא 70 וואט?

לעומת רוקפורד שמצהירים כי המגבר מוציא 1000 וואט ובפועל מוציא 1000 וואט?

אם לזה התכוונת, אז לא לזה אני התכוונתי.

התכוונתי לכך, שהוואט עצמו שנמדד, ואכן כבר יוצא מהמגבר (ולא משנה איזה סוג) הוא שווה

ערך לוואט שייצא ממגבר אחר (ושוב, לא משנה איזה מגבר)

זה שהחברות מקשקשות מה שבא להם על הספקים, זה לא מעניין... מעניין תכל'ס כמה ההספק

האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדבר הראשון התכוונתי וגם אל הדבר השני הערך בוואט הוא לא אותו הערך שיוצא כי לא כל איכות וואט אר אמ אס שיוצא מהמגבר הוא דומה בין החברות השונות ואתה יכול שוב לראות את זה בהקצנה לפי מגברי קליפורניה בוום לעומת רוקפורד ששניהם רושמים שהם מוציאים מהמגבר 80 וואט אר אמ אס....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההספק הוא אותו הספק אבל רמת העוות היא שונה ואולי המגברים כן יגיעו ל הספק זהה אבל במגבר של קליפורניה יהיה 3%THD ובמגבר של סאונדסטרים פחות מ1% חוץ מזה גם DF יכול להשפיע. מגברים בעלי DF יותר גבוהה יכולים להתמודד עם הספק גבוה לאורך זמן ממושך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות, אם אתה מעוניין בביצועים ולא לרכוש שם של חברה מאוד טובה עם איכות חומרים מאוד איכותיים,

אל תלך על חברה כמו SOUNDSTREAM, כי התמורה שתקבל לא תהייה שווה למחיר (מבחינת הביצועים)

תחפש משהו יותר עממי שהתמורה של הביצועים יותר טובה מבחינת הכסף שתשקיע....

וכמובן וכמובן ש240 אר אמ אס לא מעיפים את הפיוניר 305..

ואם זה מה שאתה חושב, כניראה שלא שמעת אותו עם JBL שנותן לו 350.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...