Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצות לגבי מונובלוק

silver.d
שימו לב! השרשור הזה בן 7205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המבחן שעשו למגבר של XETEC מדבר על 13.8 וולט. משמע, אם תגרע ממנו וולט או שניים ממערכת החשמל שלך (בתנאי שהיא לא תקינה ולא עומדת בעומס ותלויה כמובן בשאר הרכיבים שלך)

וכמו שמוסבר פה , מדובר במערכת חשמל UNREGULATED.. אז הכוח שהשנאי יכול להפיק .. יורד בצורה דראסטית. הם לא ציינו בכמה.. אבל עם ניסיון שלי עם מבחנים בסיגנון.. האלפיין לדוגמא מאבד משהו כמו 30 אחוז בוולט הראשון שיורדים.. ועוד 20 אחוז בוולט השני שיורדים.... (דוגמא למערכת חשמל UNREGULATED)

אז מערכת החשמל שלך צריכה לבוא פה בסימן שאלה, מדובר בפרייבט רגיל ?

ישנן עוד הגברות ברכב?

ואתה מדבר על 1500 שקל יד שניה ? אני מאמין שתוכל למצוא משהו יותר טוב.. (אל תתפוס אותי במילה)

תיקון לגבי האלפיין: יש נפילה של 50 אחוז כוח, מ14.4 וולט, ל10 וולט.

ומ14.4 וולט ל12 וולט יש נפילה של כ25-30 אחוז כוח.... שוב.. מדובר פה רק באלפיין בדגם ספציפי, אך זה נותן השערה..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז מערכת החשמל שלך צריכה לבוא פה בסימן שאלה, מדובר בפרייבט רגיל ?

ישנן עוד הגברות ברכב?

ואתה מדבר על 1500 שקל יד שניה ? אני מאמין שתוכל למצוא משהו יותר טוב.. (אל תתפוס אותי במילה)

.

יש לי פרייבט, ויש עוד מגברים...אבל הם יפורקו כאשר אני יתקין מונובלוק.

בקשר לXETEC, כן בערך 1500 ליד שניה.

אהה... יש עוד מגבר ששכחתי לציין שזהוא JBL POWER 300.1 מה אתם אומרים עליו? אני משיג כזה חדש ב1300 ש"ח.

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJBL הוא 300W ולכן חלש. בקשר לנפילת מתח אין לך מה לחשוב על זה, רוב החברות מודדות בכלל ב14.4

תכלס הXETEC הוא האופציה הטובה ביותר שיכולה להיות לך ולדעתי ההספק יהיה טוב מאוד בשביל שני הסאבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל לגבי הXETEC כמו שציינתי אין לי ניסין איתם, ואני רואה שאתה ממליץ על רכישה של המגבר מונו ב1500 שח כיד שניה.. רציתי לשאול לאיזו חברה היית משווה אותם ?

דרך אגב SILVER בהתחלה רצית לתת לסאבים בראש,עכשיו אתה רוצה לתת לכל אחד 150 וואט ?

אתה ממש תתאכזב מהתמורה, וגם חבל על ההוצאה שלך.. כי כמעט כל מגבר של 4 יציאות שמכבד את עצמו.. מגיע ל200 וואט בגישור,

אז עם מגבר של 4 יציאות שמכבד את עצמו תוכל לתת לשניהם 400 בקלות

אז לא חושב שזאת קנייה מומלצת ה JBL בגלל התמורה הנמוכה שתקבל מהסאבים. (יחסית למחיר)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוקפורד, JBL וכו'

שיברר קודם כמובן כמה עולה חדש, אבל נראה לי ש1500 ליד שניה זה מחיר טוב מה גם שהמגבר בטח לא ישן מדי כי החברה מיובאת לארץ רק בערך שנה וחצי אם אני לא טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל לי יש את הלאנזר ומגבר של פיוניר 305 ה F....

והוא ממש לא חזק משמעותית יותר ממגבר 4 יציאות הקודם שהיה לי שהוא פליטינום אדיו 1200 וואט

ככה שאין לי מושג על מה אתם מדברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

t-a-l אתה יכול לפרט איזה מגבר של לאנזר?

1200D זה המגבר שיש לו... אין מצב שהוא משתווה לפלטינים מבחינת עוצמה.

משהוא פה לא בסדר, נכון?

טל אתה בטוח שזה 1200D?

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל לי יש את הלאנזר ומגבר של פיוניר 305 ה F....

והוא ממש לא חזק משמעותית יותר ממגבר 4 יציאות הקודם שהיה לי שהוא פליטינום אדיו 1200 וואט

ככה שאין לי מושג על מה אתם מדברים

זה בגלל שאתה לא הבנת למה הוא משמש כנראה, ואיך להשתמש בו?

הפלטיניום כנראה עובד בהתנגדות נמוכה יותר בגישור, ואולם את הלנזר לא ניתן לגשר,

וכך יצא שחיברת מגבר של 1200+ וואט ב-4ohm, וקיבלת רק 400+ וואט לסאב.

את המגבר הזה מומלץ לחבר ב 1ohm ולא 4ohm.

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מה יא דעתכם על החברה MAC AUDIO בכללי?

ועל המגבר הזה של החברה?

http://www.cheaper.co.il/Product.asp?productid=23&catcode=87

ג'ניה

התחלת להתפזר... ליותר מדי כיוונים... לא? ;)

אולי תחפש לך מגבר שיעמוד בדרישות שלך?

אתה צריך הרי מגבר עם ניצול מקסימלי ב 2ohm, ולא ב 1ohm, נכון?

כל המגברים שאתה מראה כאן הם מיועדים לספק את הכוח שלהם ב 1ohm, ולך יש 2 סאבים

של 4ohm...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...