Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שקרה לי ביום כלשהו (השרשור ישאר פה יותר מיום אחד) פתיחת דלת על הרכב שלי.

d300
שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרה לי גם מקרה דומה לפני שנה.

הייתי בפגישה ויצאתי מאוד עצבני ואז אני עוד רואה איזה ערס צעצוע עם חברה והדלת שלהם נשענת חזק על האוטו שלי.

אמרתי לו לסגור את הדלת בצורה יפה-לא היה לי כח לריב.

הוא עונה לי מה זה מפריע לך בכלל?!

הדלת שלו קיבלה בעיטה חזקה ממש אבל אני מאמין שיותר כאב לו ברגל שקבלה את המכה.

אלימות זה לא פתרון אבל זה מה שקרה אז הודות למצב רוחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

חלק מהבעיה זה שאף אחד לא טורח להסביר שכן צריך להיות אכפת לאחרים מהרכב שלך. אם אתה תופס מישהו בשעת מעשה, תגיד לו שהרכב מאד חשוב לך ואתה לא תסכים שיתיחסו אליו כמו זבל. סביר להניח שהוא יצחק, אבל אם הוא ישמע את זה עוד כמה פעמים מעוד אנשים, המסר בסוף יקלט.

אנשים פותחים דלתות כי הם חושבים שמו שהרכב שלהם שייך לליסינג/ השכרה/ גרוטאה שבורה ולא אכפת להם ממנו גם לך לא אכפת משלך. צריך לגרום להם להבין שזה לא ככה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה טרי מאתמול. החניתי את הפונטו המבוגרת בין 2 רכבים בערך מאותו דור. לידי סוזויק בלנו אפורה וחבוטה ומשמאלי איסוזו טרופר ירוקה אליה קשור באופן לא רגיל משהו ירוק זוהר (אולי כיסא ים, לא התעמקתי)

כנראה הורה לילדים נהג/ה באיסוזו, ככל הנראה אחד שגישת ה״העולם נברא רק בשבילי ובשביל הילדים האובר מפונקים שלי״ חזקה אצלו, כי כשהילד שלו/שלה בכה שהוא לא מצליח לסיים את הקרפ שוקולד ההורה מיד גילה תושיה והורה לו שאין לחשוש, יש פיאט לבנה לידנו, והיא לא שייכת לנו, זה מעתה פח הזבל התורן, ועובד הזבל שנוהג במכונית זו כבר ינקה אחריך.

אחרי המקרה הם נכנסו לרכב שמחים וטוב על ליבם ונסעו, הקרפ נשאר לארח לפרנצ׳סקה לחברה, וגם הבלנו שעוד נשארה ורכב אחר בצד השני.

אני לא - מקנא באותו בעל רכב אם אצליח לזהות את הרכב שלו בכבישי העיר.

זוהמה מהלכת ברחובות ארצנו ויש לה גם ילדים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו שלי בת שלושה ימים וגם לי כבר הספיקו להשאיר מתנה קטנה על דלת הנהג (הרכב חונה בחניה תת קרקעית בעבודה וחניון מסודר ומקורה ביתר היום)

מעצבן מאוד, אבל כפי שנאמר, זה בלתי נמנע, השריטה/דפיקה הראשונה מרתיחה, השניה כואבת, מהשלישית והלאה, אתה מתחיל להתרגל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון!!

דלי עם חול ובקבוק מים בתא המטען, לאותו יום שאותו אדם ששואל מה זה מפריע לך, להדביק לו בוץ לשמשה ולשאול אותו מה זה מפריע לך?

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חארות.

אני עם רכב שנת 99 ומאז ומעולם לא גרמתי למגע של הדלת שלי עם רכב חונה אחר, אלא אם כן זה בלתי נמנע והוא נצמד אלי.

גם אני חטפתי ג'ננה על חרייאת אחד שפתח תדלת שלו חזק על הרכב שלי, שעמדתי בחניה ודיברתי בטלפון שהחלונות סגורים, הוא לא שם לב שאני שם. הרכב שלי אמנם ישן ולא שמור מבחינת פחחות, אבל עדיין למה לחרבן על בנאדם אחר? למה לעשות למישהו משהו שלא היית רוצה שיעשו לך? במיוחד שהוא אשכרה פתח את הדלת בפראות. פתחתי את החלון בעצבים וצעקתי עליו רותח "הלו!!! תגיד לי אתה לא מתבייש?!", הוא היה בשוק שמישהו בכלל ברכב, וזרק יציאה מטומטמת כמו אהה לא ראיתי.

אני היד הראשונה של הרכב, ואני נזכר כמה היה כואב לי שהייתי חוזר מהעבודה\לימודים ורואה את הרכב הדנדש שלי עם שריטות ופגיעות קטנות מעצבנות, זה היה מרתיח אותי ומעציב אותי כי קיבינימאט למה הוא לא יכול להשאר עוד קצת מושלם חיצונית לאחר כמה שבועות?

פותח השרשור אני מבין לליבך, אבל אין מה לעשות נגד זה, פשוט אין. מעניין איך התרבות האת במדינות אחרות.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרא נחמד מהיום..

אני היום הייתי בקניון קרית אונו חניתי ליד עמוד מצד אחד של הרכב, הכל היה בסדר. בסיום הסידורים שלי בקניון אני רואה שחונה לידי ברלינגו עם אבא שמרכיב סלקל ברכב במושב הקדמי. האבא פתח את הדלת הקדמית על המראה השמאלית שלי וכתוצאה מכך המראה נסגרה לכיוון הדלת. והאבא ישר אמר לי " אחי מה אתה מתרגש, כולה פלסטיק, כולה אוטו, תראה את הברלינגו החבוטה שלי זה רכב קרב!" למראה לא קרה כלום, אפילו לא שריטה האבא מפגר שככה הוא מזלזל ברכוש של אחרים. ומה לעשות גם הדלת של הנהג והנוסע מאחור מרוססת בדפיקות קלות תודות לשכנה שלי עם אודי A7 ובימי חג עם סדרה 5. וגם לה שכשאמרתי לה שתזהר כשהיא פותחת את הדלת היא אמרה לי "זה כולה פח וזה יונדאי) ואמרתי לה שאני נשבע שאני יבוא עם הלגאסי החבוטה של חבר ואדפוק לה את כל הרכב שתרגיש מה זה רק שתודיע לי מתי היא מגיעה עם הA7, היא יותר קורצת לי :twisted:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זו פעם ראשונה שאתה מחנה רכב בארץ? ה"מקרה" הזה נדיר כמו שמש באוגוסט.

ב. בתגובה למה ש"הגברת הנכבדה" ענתה לך, הייתי משעין את העגלה שלי עם הקניות על הרכב שלה, כי זו דרכן של עגלות להישען על מכוניות.

ג. אם הייתי במצב רוח הנכון, הייתי גם צורח עליה מול כל הרחוב כדי שהיא תתפדח מול אנשים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנה וחצי עם רכב חדש כמות העצבים שחוויתי בגלל העניין הזה כל כך גדולה שקשה לי כבר לזכור מקרים ספציפים...

מה שכן, יש כמה סימני דלתות על הרכב(שאת רובם רק אני רואה...) שכל פעם שאני מגיע לרכב דואגים להזכיר לי אותם :)

בכל מקרה נהיה לי כבר "חוקים" לגביי חניית הרכב,

תמיד אני אחפש את המקום בו מכוניות נוספות לא יכולות להחנות בצדדים, במידה ואין אחפש לפחות להחנות ליד קיר\עמוד - ככה הסיכויים לדפיקה יורדים ב50 אחוז.

אבל הרבה יותר חשוב מהמקום בו אתם חונים (בייחוד אם זה חניה לזמן קצר) זה ליד מי אתם חונים

תמיד אני מחפש את המכוניות השמורות ולעומת זאת נזהר להחנות ליד רכבי החברה\ליסינג למינהם.

בנוסף לזה אם אתם מזהים כיסא תינוק במושב האחורי - חפשו חנייה אחרת :)

אני יודע שזה נשמע חולני אבל זה כבר נהיה אצלי הרגל, ואם יש מקום שאנשים יכולים להבין אותי בו - זה פה. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה כמו בפרסומת הזאת: http://www.glatube.com/Watch.aspx?vid=2805

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים בעל הונדה SUV חומה פתח עליי דלת. לא טרחתי לדבר איתו, למזלי ולרעתו צבע לבן על רכב חום רואים יותר בבירור והפיאט גם ככה לא תקינה מבחינה קוסמטית יוצר מדי.. את הפיאט שלי הוא יזכור עד יום מכירתו את הרכב ובייחוד את צבעה הלבן.

וכך צריך לעשות לכל אותם אנשים שפותחים דלתות על מכוניות של אחרים.

היומדאי של ההורים שלי נראית כאילו היא עברה תאונה מרוב מכות של אחרים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה תרבות.

אין פה כבוד לרכוש.

לכל אחד אכפת מהתחת שלו בלבד.

אני מחזיק רשיון כבר ארבעה שנים, מעולם לא מגעתי עם הדלת שלי ברכב אחר מחשש שאפגע שנשמתו של הבעלים.

זה כל כך מעצבן אותי שאחרים מרשים לעצמם לעשות את זה.

אבא שלי אמר לי פעם "מה אתה מתרגש? כולה פח!"

אמרתי לו "הפח הזה זה הרגליים שלי!"

אבל עזבו, כשאין תרבות , כשכל אחד חושב שהוא מלך ושמגיע לו הכל , אז ככה המצב נראה.

ליבי איתך פותח השרשור.

סיאט מי - בציר 2014

----------------

הבלוג שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...