Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ברכב שהטסט פקע לפני 3 ימים, מה הדין? מה ההשלכות?

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מסתכן אם אני זוכר נכון בקנס של 250 ש"ח + 4 נקודות.

אין בעיה עם הביטוח.

תעשה לעצמך טובה ותסדיר את הטסט בהקדם.

אפשר להוציא אישור נסיעה זמני ל48 שעות ממשרד הרישוי, כדי להגיע למכון הטסטים בלי להסתכן בקנס.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באיזור של מכוני רישוי בישובים ערביים הכל עובד שם מחר.

בקשר לביטוח , אפשר לנסוע , גם אם חלף הטסט , בתנאי שהביטוח עצמו בתוקף.

רשיון נהיגה לא בתוקף עד חצי שנה קנס . מעבר לכך הזמנה למשפט עברה שנה , גם הביטוח לא בתוקף.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ישה עכשיו אני רגוע, ומצטער אני לא גר הכי קרוב לישוביים ערביים, נראלי הכי ערבי שקרוב אליי זה עזה חחח.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים בערך לפני השביתה במשק קניתי אוטו ובדיוק נגמר לו הטסט.התקשרתי למשרד הרישוי כי שמעתי שאפשר לנהוג עד חודשיים בלי טסט, שם נאמר לי כי מהרגע בו פקע תוקף הטסט,אסור לחלוטין לנהוג באוטו ואין שום ביטוח עליו(עבירה בפני עצמה).מאחר שהשביתה עמדה להיכנס לתוקף נסעתי למשרד הרישוי ונתנו לי הארכה לטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא עבריין סדרתי .

אני נוהג בלי ביטוח כבר 3 שנים חסכתי את ה10 אלף שקל בשקט יותר אפילו מה אני מדבר ..

כרגע אני נוהג יום יום בלי ביטוח בלי טסט כבר 3 חודשים סתם עצלנות ללכת ולהעביר. בקרוב העשה טסט וגם ביטוח רק שירד קצת המחירים ביטוח לנהג צעיר זה שחיטה . דברים פה לא אגיונים ולא אוגנים מצד המדינה . לילד שאין לו כסף מעלים את המחיר של הביטוח ולמבוגר שיש כסף מורידים איפה ההיגיון פה ? שיחמירו עם העונשים יורידו מחירים אני בטוח ב100 אחוז שזה יעזור . גם נהנה ממחירי ביטוח זולים וגם פחות עברייני תנועה בכביש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בחור אמיץ, זה אחד הסיכונים הכי מפחידים לקחת,

בהתחשב במה שמסכנים ומה צפוי לאחר מכן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רלוונטי כבר עשיתי טסט לאוטו, אבל שוב זה תלוי מה סוג הרכב שאתה נוהג עליו ומה שוויו גם, יכול להיות שהייתי נוהג כמוך אם היה לי רכב שלא שווה יותר מ10 אלף ש''ח, אבל בו נאמר שאני מפחד יותר על הרכב מאשר על עצמי וזה הסיבה שאני מבטח את הרכב.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא עבריין סדרתי .

אני נוהג בלי ביטוח כבר 3 שנים חסכתי את ה10 אלף שקל בשקט יותר אפילו מה אני מדבר ..

כרגע אני נוהג יום יום בלי ביטוח בלי טסט כבר 3 חודשים סתם עצלנות ללכת ולהעביר. בקרוב העשה טסט וגם ביטוח רק שירד קצת המחירים ביטוח לנהג צעיר זה שחיטה . דברים פה לא אגיונים ולא אוגנים מצד המדינה . לילד שאין לו כסף מעלים את המחיר של הביטוח ולמבוגר שיש כסף מורידים איפה ההיגיון פה ? שיחמירו עם העונשים יורידו מחירים אני בטוח ב100 אחוז שזה יעזור . גם נהנה ממחירי ביטוח זולים וגם פחות עברייני תנועה בכביש .

אם אתה נוסע ללא ביטוח חובה בתוקף אתה פושע רציני ביותר וגם אידיוט גדול

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא עבריין סדרתי .

כמעט הצלחת לעבוד עלי. אני קורא את ההודעה והדם מתחיל לעלות לראש ואני חושב על תגובה חריפה אבל מחליט לקרוא שוב את ההודעה ואז נופל האסימון... זו סתם הלצה, עבודה בעיניים... סחתן עליך, כמעט והצלחת. אם היית קצת פחות קיצוני אולי זה היה מצליח אבל ביננו, אני לא מאמין שיש אנשים כל כך מטומטמים, דפוקים, עם שכל בגודל של צימוק שיסעו שלוש שנים בלי ביטוח, בלי טסט וחושבים שזה בסדר.

סחתן עליך.

זה לא רלוונטי כבר עשיתי טסט לאוטו, אבל שוב זה תלוי מה סוג הרכב שאתה נוהג עליו ומה שוויו גם, יכול להיות שהייתי נוהג כמוך אם היה לי רכב שלא שווה יותר מ10 אלף ש''ח, אבל בו נאמר שאני מפחד יותר על הרכב מאשר על עצמי וזה הסיבה שאני מבטח את הרכב.

עשית איתו יד אחת, אהה...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט הצלחת לעבוד עלי. אני קורא את ההודעה והדם מתחיל לעלות לראש ואני חושב על תגובה חריפה אבל מחליט לקרוא שוב את ההודעה ואז נופל האסימון... זו סתם הלצה, עבודה בעיניים... סחתן עליך, כמעט והצלחת. אם היית קצת פחות קיצוני אולי זה היה מצליח אבל ביננו, אני לא מאמין שיש אנשים כל כך מטומטמים, דפוקים, עם שכל בגודל של צימוק שיסעו שלוש שנים בלי ביטוח, בלי טסט וחושבים שזה בסדר.

סחתן עליך.

עשית איתו יד אחת, אהה...

עלית עלינו ארז...

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, ושבת שלום!.

יש ממה לחשוש באם עוצר אותי שוטר?.

תודה מראש ושבת שלום.!

שאין לך קופסה של וזילין עלייך ....

אם פסלו לך בטסט את הרכב ואמרו לך לטפל ולחזור יש לך שבוע בלי טסט.

דרך אחרת שאתה יכול לפעול בה זה לזייף מסמכים / לשנות תאריכים בצורה חכמה , אם יש לך קצת ידע במחשבים וגרפיקה זאת לא בעיה . הבעיה בשיטה הזאת היא שאם תתיפס על זה - גם וזילין לא יעזור לך .

אבל תאכלס, צריך לחשוב על דרך לנצל את האזור האפור בחוק בנושא הזה,לו רק ידעתי את החוק ...

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, כתוב בעל רישוי או שהיה רישוי ב-12 חודשים לפני ובתנאי שלא הורד מהכביש או משהו כזה.

תצטט את הפסקה ותראה.

גם רישיון נהיגה בתוקף לא חובה דרך אגב. (רק אסור להיות בשלילה) - אם נגיד לא שילמת את אגרת הרישיון עד שנתיים זה עוד בסדר.

עזוב גוגל , יש איזה מסמך שמגדיר את החוק בנושא ?

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא מאוחר לחזור בתשובה/שאלה

אין מה לחזור בתשובה, ברוב עוונותי בכבישי ישראל העבירה הכי גדולה שעשיתי זה לסוע ללא טסט בתוקף במשך 9 ימים שלמים!, ומתוך ה9 ימים האלה האוטו עמד ללא תזוזה בערך 6 ימים בבסיס מול המגורים שלי ונמנע מלחטוף פצמרים שנורו מרצועת עזה.

שחזרתי הביתה חזרתי ישירות למכון הטסטים הקרוב לביתי והעברתי את הרכב טסט, אינני עבריין תנועה סדרתי, אתה יכול לישון בשקט :lol:.

שבת שלום!.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...