Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב בחניה של אולם אירועים,מה ניתן לעשות במקרה כזה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אתמול הייתי בחתונה באיזור בנימינה(אני מהשרון) ופתאום אשתי אמרה לי שהיא לא מצליחה לפתוח את הדלת כרגיל. הסתכלתי לראות מה קורה שם וראיתי שיש פגיעה בכנף הקדמית-ימנית. כעסתי כמובן( יותר על החוצפה שפגעו וברחו מאשר פגיעה עצמה),והסתכלתי סביב וראיתי שיש מצלמות אבטחה למגרש חניה הזה.

פניתי באותו הרגע למנהל האולם ויידעתי אותו על המקרה והוא אמר שאצור איתו קשר בבוקר.

האם ניתן לעשות משהו בעניין? יש למישהו ״ניסיון״ במקרה דומה?

תודה רבה!

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יזוהה הרכב הפוגע טוב. תפנה למשטרה עם הפרטים תקבל כתובת וכו' ועל הדרך תגיש נגדו תלונה על פגע וברח.

אם לא תצרף את עלות התיקון להצאות החתונה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב אם המצלמה המכוונת לאיזור מגרש החניה מצלמת באיכות טובה,

כך שיהיה ניתן לראות את המספר.

לא לשכח לקחת העתק של הצילום במהלך הפגיעה.

היה והצלחת להשיג את המספר גש לתחנת המשטרה הקרובה והגש תלונה.

מכיוון שמדובר בנזק ינתנו לך פרטי האדם ופרטי הרכב.

גש אל הרכב צלם את הנזקים שלו,

צור קשר עם הפוגע דווח לו על כך, במידה ואינו מעוניין לשלם על הנזק,

בימ"ש לתביעות קטנות.

ובהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז ככה:

התקשרתי לאולם והם אמרו לי שהם יבדקו את סרט האבטחה.... באותו יום אחה"צ התקשרתי שוב ומנהל האולם ענה לי "לא,לא מצאנ כלום" וזה נשמע ממש בטון של "עזוב אותי בחייאק רבאק!". כאילו הוא באמת בדק... :?

אמרו לי שאני צריך להתקשר למשטרה לדווח על "פגע וברח",השאלה שלי היא למה זה יועיל לי אם אדווח למשטרה? זה לא יגרום לכך שהנזק שלי יתוקן או משהו כזה.

אלא אם כן יש איזו שהיא דרך להכריח את בעל האולם להראות לי את סרט הצילום ואז זה קצת יותר יעיל?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לך/ חר להגיע למקום,

ניתן להבחין בקלות במצלמות אשר מותקנות.

במידה ואכן יש מצלמות המכוונות לחניה, תבקש שיבדקו שוב את סרט הצילום של אותו ערב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיזית אני יכול להגיע.

השאלה אם אני יכול לבדוק בעצמי את סרט האבטחה (כי עדיין זה רכוש שלהם) או לא.

קצת קשה לי להאמין שהם ישבו על זה כ-4 שעות... אבל אני מוכן.

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמינה שיתנו לך לבדוק את סרט הצילום לבד,

אבל כדאי לבדוק אם בחניה מותקנות מצלמות, כדי שלא תטריח את עצמך/בעל האולם לחינם.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...