Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים - קליאו ספורט MK2

yairba
שימו לב! השרשור הזה בן 4430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שאני עושה..

אני לא יכול לפרסם מחירים ואיפה שמבקשים מידע חוץ ממחירים אני גם מנסה לעזור.

ירון-צמיגי גודייר

מקובל- מה שכן נשמח לדעת איזה דגם אתה מציע לו?

מה הנתונים של הדגם הזה?

ואיזה דגמים יש לכם?

ואם יש לכם משהו במידה 185/55-14 שהוא נטו לאחיזה[ לא מעניין רעש/אורך חיים]

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצאתי את הטויו בני חצי שנה במחיר מעולה, אבל הבטחתי לתמיר (pingaloca) שאשמור על הרכב אז אני יורד מהם..

ועכשיו ברצינות, ממש לא בא לי "סיפורי צמיגים 2" ואני מכיר את הסיפור של תמיר עוד כשחבר עם MK1 גם החליף לטויו וגם הוא סובל ממשיכה קטנה (מאז ההחלפה).

S. DRIVE הם האופציה הבאה אבל בהפרש קטן מ 400 שח אוכל לקבל את הקונטי'.

על היוקוהמה רוצים 580 ש"ח ועל הקונטי 670 ש"ח.

אחרון ברשימה הוא המישלין PS3 (ולא PE2) ב 725 ש"ח. אגב מה ההבדל בין PS3 ל PE2 ?

אני מתלבט בין ה S.DRIVE ל קונטי', שממש לא ביררתי איזה "דור" הוא..

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל- מה שכן נשמח לדעת איזה דגם אתה מציע לו?

מה הנתונים של הדגם הזה?

ואיזה דגמים יש לכם?

ואם יש לכם משהו במידה 185/55-14 שהוא נטו לאחיזה[ לא מעניין רעש/אורך חיים]

בוקר טוב,

בעניין ה 195/45R16 יש את האפישינטגירפ

ואפשרי לפי הזמנה להביא את ה F1 GSD3 (כיוון נסיעה בצורת V)

בעניין ה 185/55R14 יש SAVA שהיא חברת בת של גודייר (מיוצר בפולין) דגם INTENSA HP במחיר אטרקטיבי

intensa_hp.jpg

יום טוב

ירון-צמיגי גודייר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני הGSD F1 צמיג מעולה, בזמנו עלה לי 1K ליחידה (225/45/17) והוחלף אחרי 30K ק"מ של נסיעה אגרסיבית לפרקים.

הטויו R1R שהחליף אותו הוא זול יותר, אוחז יותר ביבש (גם בזכות דופן קשיחה יותר), אוחז (הרבה) פחות ברטוב וכמובן רועש יותר מהF1.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני הGSD F1 צמיג מעולה, בזמנו עלה לי 1K ליחידה (225/45/17) והוחלף אחרי 30K ק"מ של נסיעה אגרסיבית לפרקים.

הטויו R1R שהחליף אותו הוא זול יותר, אוחז יותר ביבש (גם בזכות דופן קשיחה יותר), אוחז (הרבה) פחות ברטוב וכמובן רועש יותר מהF1.

היי,

בעניין ה 195/45R16

הסיבה האמיתית שלא החזקנו את ה F1 ותתפלא זה העיצוב..

הלקוחות שנתקלנו הרגישו מאויימים :-D מהמראה הספורטיבי שלו וכן הם באמת אומנם TREAWEAR

אז להחזיק במלאי?יש שוק לזה?

בקשר ל225/45R17 יש את ה F1 האסימטריכ וכרגע גם באסימטריכ 2..

ירון-צמיגי גודייר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי קניתי בזמנו מתוצרת גרמניה, אח"כ כשהביאו אותם מתאילנד (נדמה לי) הם קיבלו ביקורות, איך לומר, בעייתיות.

במחיר הנמוך בכ25% רכשתי את הR1R שאם לשפוט לפי מניסיוני עד כה (25K ק"מ) הם בהחלט ווליו פור מאני והטריידאוף בצורת אחיזה גבולית על רטוב גורמת לי לנהוג רגוע ולESP להיות ערני ודרוך...

אם לשפוט לפי המכירות ומלאים שנמכרים לפני שהם מגיעים לבונדד, הלקוחות הפוטנציאלים לא נרתעים מאסימטריות (או כמו שקראת לזה "עיצוב"). הלקוחות כנראה יתפשרו על מקדם שחיקה/רעש לטובת מחיר נמוך.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש או S.DRIVE או T1R

היוקוהומה S.DRIVE יותר שקטים ורכים

שני הדגמים יתנו לך אחיזה טובה מאד ברטוב וביבש.

היוקו לא יותר רכים - ההיפך הוא הנכון. היוקו קשיחים, וגם לא נגמרים בקלילות כמו הטויו. יש שאומרים (כאן בפורום) שהיוקו אוחזים יותר מהטויו, הן ביבש הן ברטוב.

בכל מקרה, גם אני ממליץ בחום רב על היוקו S.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי קניתי בזמנו מתוצרת גרמניה, אח"כ כשהביאו אותם מתאילנד (נדמה לי) הם קיבלו ביקורות, איך לומר, בעייתיות.

מסכים בהחלט - אין שום קשר בין הגרמניים - המקוריים לבין הדבר הזה שהביאו מתאילנד....חוץ מהשם..וחבל.

לגבי הסיפור עם המשיכות , מנסיון אישי+נסיון של המון חברי מועדון , 2 הסיפורים שאתה מביא כאן ובמיוחד של בעל הרכב הקודם שלך היו חד פעמיים ואין סיבה שייקרו ספציפית על קליאו ספורט, הרי את אותו הצמיג נועלות עוד כמה ספורטיביות..מה עוד שעם היכרות הדוקה עם היבואן כבר שנים - באותה תקופה נעשו נסיונות מעבר לסבירים לפתור את הבעיה , העניין היה סדרה דפוקה....אל תעשה מזה סרט שלא קיים.

הייתי גם עד להעברה של אותם 2 צמיגים בעייתיים לקליאו אחרת , והיא לא משכה...אז מה זה אומר?

ואם בגלל סיפור שקרה ב 2009 אתה נמנע מלרכוש מוצר שעובד מצויין , אז אין לי הרבה מה להוסיף...

המלצות ביקשת? קיבלת- לך על ה S DRIVE . גם יחזיק לך הרבה יותר זמן מעמד אם אתה לא מתגרזן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי קניתי בזמנו מתוצרת גרמניה, אח"כ כשהביאו אותם מתאילנד (נדמה לי) הם קיבלו ביקורות,

היי ,

כן מכיר את הסיפור - אלו צמיגים שהגיעו ביבוא מקביל לא דרכנו..וכן הם היו זולים יותר בגלל שהם היו עשויים מגומי לעיסה :lol:

כן האסימטריכ הוא מעוצב אחרת פחות ספורטיבי אם אפשר לקרוא לזה מ ה F1 GSD3

כפי שתוכלו לראות עדיין מאותה סדרה-F1

Asymmetric 2

1040.jpg

F1 GSD3 :

goodyear-eagle-f1-gs-d3.jpg

יאללה הפועל :evil:

ערב טוב

ירון-צמיגי גודייר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל השורה האחרונה שלך (יאללה הפועל) לא אקנה מכם צמיגים, לעולם! :-P

YAIRBA

כלכך הרבה המליצו על היוקו SDRIVE, ולא סתם. לשיקולך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההפרש במחיר בין ה-T1R ל-SDRIVE לא משחק אצלך תפקיד אז עדיף SDRIVE. הדופן יותר קשיחה, הוא מתייבש פחות לעומת הטויו אבל לפי מה ששמעתי אין מלאי טרי בארץ.

אני רכשתי למיאטה השבוע רביעיית T1R כי פשוט אין אלטרנטיבות במידה המחורבת של המיאטה, לשמחתי הצלחתי לשים את היד על סט טרי (בן חצי שנה) אחרי שהרבה זמן כל מה שהיה במלאי אלו צמיגים מתחילת 2011 (ינואר-פברואר).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...