Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד סיפור על נהג אידיוט

dannyboy
שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פעם נסעתי לכיוון דרום אחרי איילון (לא זוכר את שם הכביש)

אקיצר

הייתי צריך להגיע לשהם..לא ידעתי שצריך לעלות ביצציאה האחרונה שרשום פתח תקווה

אחרי 100 מטר בטלפון נאמר לי שפיספסתי את הפנייה !

טמבל אחר היה נוסע 100 מטר על השוליים ברברס

אבל טמבל כמו שתיארתם היה מחפש מקום לעשות פרסה

אני נסעתי עד לתחנת דלק שליפני ירושליים (50 ק'מ משם) כדי לעשות פרסה

בא נגיד שאני מאמין ש 90 אחוז מאכולוסיה לא היה עושים מה שעישתי (ה 10% זה אתם :lol: )

בתור התחלה , זה 40 ק"מ משם , דבר שני -אדם חכם היה יורד מהכביש ומסתובב ב:

1. מחלף בן שמן

2. מחלף לטרון

3. מחלף שער הגיא

4. מחלף שורש

5. מחלף חמד

6. מחלף הקסטל (מבשרת ציון)

7. מחלף מוצא

8. גינות סחרוב

יש אפילו עוד אפשרות להסתובב , מול חוות שער הגיא (התחלת העליות) רק שאני לא זוכר בוודאות אם היום זה מעבר לרכב בטחון בלבד או לכל רכב, אז עשיתי לך הנחה קטנה :wink:

:idea:

בכוונה לא היסתובבתי איפה שיש מעבר לרכב ביטחון

היגעתי לשלטים של בן שמן אבל לא היה שם פרסה אלא היה יציאה לכיוון עוד יותר דרומי

ואחרכך היגעתי ללטרון ושם עשיתי פרסה

זה 25 ק,מ שהייתי צריך לחזור..אז זה יוצא 50...

פשוט מגיע לי פרס לא ?

:lol:

הרעיון אינו לבצע פרסה... אלא

לפנות ימינה ביציאה ואז להסתובב חזרה וברוב היצאות הללו יש מחלף\רמזור לכיוון צפון.

קודם כל , יפה מצידך שלא עברת במעבר רכב בטחון...

לגבי מחלף בן שמן ספציצית :

בעבר היה שם מחלף נורמלי כמו כל מחלף , כלומר - יורדים ימינה במחלף , שמאלה בסופו ,פרסה ברמזור וימינה לכיוון ההפוך בכביש ממנו הגעת (1 מערבה במקרה שלך).

בגלל מחלף כפר דניאל של כביש 6 עשו שם בלגן שלם , והחזרה צריכה להתבצע באופן הבא :

1. לרדת במחלף בן שמן (שים לב לא לרדת במחלף מודיעין הסמוך שלוקח אותך ל-443 לכיוון מזרח) .

2. ברמזור שמאלה , לכביש 443 מזרחה (אני יודע שזה בסתירה לסעיף הקודם , אבל אתה יורד בנק' יותר מערבית , כך שזה מסתדר).

3. ברמזור הבא שוב שמאלה , לכביש 444 (לכיוון אלעד/שוהם/ראש העין).

שים לב שבמקרה שלך היה לך דווקא עדיף להמשיך צפונה על כביש 444 , לעבור את בית נבאללה/בית נחמיה , ובצומת לפנות שמאלה עד הכניסה הדרומית (ימינה) לשוהם או להמשיך

ישר עד הרמזור הבא ושם להיכנס שמאלה ברמזור ,לכניסה המזרחית לשוהם. אבל אני כרגע ממשיך את צורת ההגעה חזרה לכביש מס. 1 מערבה.

4. ברמזור הבא , אחרי הגשר של כביש מס. 6 , יש לך פנייה שמאלה , שמביאה אותך חזרה לכביש מס. 1 , הפעם לכיוון מערב ,וכך אתה חוזר לכיוון ת"א.

אגב , המרחק בין מחלף בן שמן ללטרון הינו 14 ק"מ , כלומר עשית 29 ק"מ , כולל המחלף 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...