Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד סיפור על נהג אידיוט

dannyboy
שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם שאתה חושב ששמעת/ראית הכל, מגיע עוד איזה טמבל וטורף את הקלפים מחדש...

אתמול אבא שלי מטלפן אלי ומספר לי שבעודו נוסע על כביש חמש מכיוון מזרח, במחלף מורשה הוא קולט רכב פרטי שמנסה לבצע U באמצע הכביש :shock::!: אבא שלי כמעט נכנס בו צידית, מה שהיה גומר את האידיוט במקום (תאונה צידית ב100, 110 זה לא כ"כ סימפטי) אבא אמר לי שהוא בלם כ"כ חזק שהבלמים שלו ננעלו.

מה מסתבר: הנהג הגיע מכיוון רעננה והשתלב לכיוון מערב וכנראה טעה בכיוון, אז הוא החליט לבצע U. עכשיו למי שלא מכיר את הכביש, בכלל לא ניתן לבצע שם U- יש שם גדר בטון (שכחתי את השם הרשמי) ואני בכלל לא מדבר על זה שזה לא חוקי, כי כנראה שהבנאדם מספיק דפוק כדי להתעלם מהצד החוקי של האקט.

אחרי נסיעה של כ-200 מ' על השוליים השמאליים כנגד כיוון התנועה, הבין הכסיל, שמשהו לא בסדר אז הוא ביצע עוד U כדי לחזור לתנועה.

עכשיו תגידו לי אתם, פלא שיש כ"כ הרבה תאונות ונפגעים?

ממש מסקרן אותי לדעת מה עובר לאנשים כאלה בראש הקטן שלהם!

אבא שלי, שנוהג כבר 40 שנה, וגומע כ-50K כל שנה, אמר לי שבחיים שלו הוא לא ראה דבר כזה. :mad:

זהו, העיקר שאף אחד לא נפגע (לא שאיכפת לי כ"כ מהדביל), אבל לצערי ה@#%$ עדיין מסתובב אי שם על כבישי ארצנו.

סעו בזהירות ותפקחו עיניים טוב טוב כי הלא-צפוי הוא הכי צפוי (לא יודע מה זה אומר אז אל תשאלו :wink: ).

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו שחסר מטומטמים על כבישי הארץ.

אני אפילו מוכן להתערב שהדביל כשעשה את מה שעשה חשב רק על עצמו ולא עברה לו המחשבה אפילו שהוא עשוי לגרום לתאונה קשה.

העיקר שזה נגמר טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם נסעתי לכיוון דרום אחרי איילון (לא זוכר את שם הכביש)

אקיצר

הייתי צריך להגיע לשהם..לא ידעתי שצריך לעלות ביצציאה האחרונה שרשום פתח תקווה

אחרי 100 מטר בטלפון נאמר לי שפיספסתי את הפנייה !

טמבל אחר היה נוסע 100 מטר על השוליים ברברס

אבל טמבל כמו שתיארתם היה מחפש מקום לעשות פרסה

אני נסעתי עד לתחנת דלק שליפני ירושליים (50 ק'מ משם) כדי לעשות פרסה

בא נגיד שאני מאמין ש 90 אחוז מאכולוסיה לא היה עושים מה שעישתי (ה 10% זה אתם :lol: )

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקיצר

בא נגיד שאני מאמין ש 90 אחוז מאכולוסיה לא היה עושים מה שעישתי (ה 10% זה אתם :lol: )

בתור התחלה , זה 40 ק"מ משם , דבר שני -אדם חכם היה יורד מהכביש ומסתובב ב:

1. מחלף בן שמן

2. מחלף לטרון

3. מחלף שער הגיא

4. מחלף שורש

5. מחלף חמד

6. מחלף הקסטל (מבשרת ציון)

7. מחלף מוצא

8. גינות סחרוב

יש אפילו עוד אפשרות להסתובב , מול חוות שער הגיא (התחלת העליות) רק שאני לא זוכר בוודאות אם היום זה מעבר לרכב בטחון בלבד או לכל רכב, אז עשיתי לך הנחה קטנה :wink:

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפילו עוד אפשרות להסתובב , מול חוות שער הגיא (התחלת העליות) רק שאני לא זוכר בוודאות אם היום זה מעבר לרכב בטחון בלבד או לכל רכב, אז עשיתי לך הנחה קטנה

לדעתי, זה היה מיועד תמיד רק לרכב בטחון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שמעתם פעם אחת על רוורס בכביש מהיר?!

אז ככה זה היה בדרך לראשון לציון

ואיזה פוסטמה אחת פספסה יציאה אז היא החליטה לעשות רוורס (כ 200 מטר אחרוה)

למזלה כל הרכבים עצרו

ולא נגרמה תאונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסה בכביש מהיר עם הפרדה בנויה זה :shock:

אבל אם ברוורסים מדובר - הכי גרוע שאני ראיתי זה איזה גאון שלקח את רמפת הכניסה לאיילון דרום ברוקח (כשמגיעים ממזרח - מדובר בסיבוב בעל רדיוס משתנה, כאשר הנתיבים מתמזגים בדיוק בשיא הסיבוב) ברוורס.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מטורף שאני ראיתי קרה באמצע כביש בחיפה, כביש ראשי ורוב התנועה שעוברת לכיוון הצפון נוסעת שם. למרות שזה כביש עירוני המכוניות שם מגיעות אפילו ל-100 קמ"ש, כי הוא מאוד רחב ומרכזי.

זה קרה בשעות הבין-ערביים כשאני נוסע עם 2 חברים ומשוחח איתם בשלווה, כשלפתע אני קולט באמצע הכביש רכב נוסע מולי ועוד בנתיב המרכזי שלי.

אני בודק במראה ושובר הגה לנתיב אחר כדי להימנע מתאונה חזיתית. הדבר הזה הפתיע אותי, כי אני רגיל לנסוע באותו הכביש ופתאום אני רואה משהו שנוסע לעברי (זה כמו לראות משהו מהסרטים). האמת שנכנסתי להלם, כי הראש שלי לא קלט שמשהו כזה לא הגיוני יכול לקרות (כמו שאתם רואים משהו מוזר ומתחילים להתקע בחשיבה על זה).

סטיתי מהרכב כמה שניות לפני שפגעתי בו, ובמזל הבחנתי בו למרות שהשעה הייתה בין הערביים וראיתי את הפנסים שלו מולי (תחשבו מה זה?! באמצע הכביש לראות פנסים).

מה באמת קרה? הייתה מהכביש פנייה לתחנת דלק, וביציאה מתחנת הדלק צריך בחזרה להשתלב עם התנועה, האידיוט/דביל הגמור הזה התחיל לנסוע נגד כיוון התנועה ועוד בנתיב המרכזי מבין השלושה.

למרבה האירוניה, תחנת משטרת התנועה נמצאת ממש ליד הכביש הזה בדיוק מול המקום שאותו אדם (קוף) עשה את מה שעשה (אולי הוא רצה להגיע לתחנת המשטרה ולערער על עבירות התנועה שלו :mad: ).

מי שמכיר את חיפה, אז זה בעיר התחתית ליד גשר פז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקיצר

1. מחלף בן שמן

2. מחלף לטרון

3. מחלף שער הגיא

4. מחלף שורש

5. מחלף חמד

7. מחלף מוצא

8. גינות סחרוב

יש אפילו עוד אפשרות להסתובב , מול חוות שער הגיא (התחלת העליות) רק שאני לא זוכר בוודאות אם היום זה מעבר לרכב בטחון בלבד או לכל רכב, אז עשיתי לך הנחה קטנה :wink:

בכוונה לא היסתובבתי איפה שיש מעבר לרכב ביטחון

היגעתי לשלטים של בן שמן אבל לא היה שם פרסה אלא היה יציאה לכיוון עוד יותר דרומי

ואחרכך היגעתי ללטרון ושם עשיתי פרסה

זה 25 ק,מ שהייתי צריך לחזור..אז זה יוצא 50...

פשוט מגיע לי פרס לא ?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקיצר

1. מחלף בן שמן

2. מחלף לטרון

3. מחלף שער הגיא

4. מחלף שורש

5. מחלף חמד

7. מחלף מוצא

8. גינות סחרוב

בכוונה לא היסתובבתי איפה שיש מעבר לרכב ביטחון

היגעתי לשלטים של בן שמן אבל לא היה שם פרסה אלא היה יציאה לכיוון עוד יותר דרומי

ואחרכך היגעתי ללטרון ושם עשיתי פרסה

זה 25 ק,מ שהייתי צריך לחזור..אז זה יוצא 50...

פשוט מגיע לי פרס לא ?

:lol:

הרעיון אינו לבצע פרסה... אלא

לפנות ימינה ביציאה ואז להסתובב חזרה וברוב היצאות הללו יש מחלף\רמזור לכיוון צפון.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו אשהיו איתי עוד 3 באותו ואף אחד לא ראה דבר כזה..עד לטרון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאתה חושב ששמעת/ראית הכל, מגיע עוד איזה טמבל וטורף את הקלפים מחדש...

אתמול אבא שלי מטלפן אלי ומספר לי שבעודו נוסע על כביש חמש מכיוון מזרח, במחלף מורשה הוא קולט רכב פרטי שמנסה לבצע U באמצע הכביש :shock::!: אבא שלי כמעט נכנס בו צידית, מה שהיה גומר את האידיוט במקום (תאונה צידית ב100, 110 זה לא כ"כ סימפטי) אבא אמר לי שהוא בלם כ"כ חזק שהבלמים שלו ננעלו.

מה מסתבר: הנהג הגיע מכיוון רעננה והשתלב לכיוון מערב וכנראה טעה בכיוון, אז הוא החליט לבצע U. עכשיו למי שלא מכיר את הכביש, בכלל לא ניתן לבצע שם U- יש שם גדר בטון (שכחתי את השם הרשמי) ואני בכלל לא מדבר על זה שזה לא חוקי, כי כנראה שהבנאדם מספיק דפוק כדי להתעלם מהצד החוקי של האקט.

אחרי נסיעה של כ-200 מ' על השוליים השמאליים כנגד כיוון התנועה, הבין הכסיל, שמשהו לא בסדר אז הוא ביצע עוד U כדי לחזור לתנועה.

עכשיו תגידו לי אתם, פלא שיש כ"כ הרבה תאונות ונפגעים?

ממש מסקרן אותי לדעת מה עובר לאנשים כאלה בראש הקטן שלהם!

אבא שלי, שנוהג כבר 40 שנה, וגומע כ-50K כל שנה, אמר לי שבחיים שלו הוא לא ראה דבר כזה. :mad:

זהו, העיקר שאף אחד לא נפגע (לא שאיכפת לי כ"כ מהדביל), אבל לצערי ה@#%$ עדיין מסתובב אי שם על כבישי ארצנו.

סעו בזהירות ותפקחו עיניים טוב טוב כי הלא-צפוי הוא הכי צפוי (לא יודע מה זה אומר אז אל תשאלו :wink: ).

דני.

כמה שזה מוכר לי...

אני גר באריאל, ושיוצאים מאריאל לכיוון המרכז יש רק כביש אחד לעבור דרכו, כביש 5...

והקטע של חוצה שומרון זה קטע שאין בו איפה להסתובב [חוץ מאשר לרדת באחד היציאוצ שעל הדרך ולהסתובב שם]. תמיד, אבל תמיד! חייב להיות אדיוט שעושה U Turn באמצע הכביש הזה וכמעט כל פעם מישהו חייב להיכנס בו...

פעם זה אני, פעם זה חבר שלי ופעם זה לא יודע מי...

פשוט להרוג את הנהגים האלא !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...