Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת קרבון על פגוש הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניין להזמין את המוצר הנ"ל:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/DI-NOC-Genuine-Black-Carbon-Fiber-Vinyl-24-x-48-CF24-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4cf8c870a0QQitemZ330591400096QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

השאלה שלי האם ההדבקה נעשית אך ורק ע"י חום או שצריך גם למרוח איזה שהוא דבק?

אני מעוניין לעשות זאת לבד בחלק שסימנתי.

2011-07-07 20.02.17.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני חדש פה אז אני מצטער אם אני שואל משהו שכבר דוסקס, אבל אני לא מבין את הקטע של מדבקות קרבון.

אולי זה בגלל שאני חושב שהמדבקת קרבון לא מוסיפה ליופי של הרכב יותר מזה כמו למשל להדביק אגזוז כפול שבתכלס יש לכם רק אחד, אני לא רוצה חס וחלילה לעצבן מישהו ואומרים שעל טעם ועל איך אין למה להתווכח אבל אני פשוט לא מצליח להבין את הקטע.

האם חוץ מפוזה שכאילו יש לכם פגוש מקרבון וזה שאם תקלבלו שריטה זה יהיה על המדבקה יש לזה איזשהו יתרון אחר?

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני מדביק את זה בגלל שיש לי 2 שריטות על הפגוש.

אם לא היו לי את השריטות האלה לא הייתי מדביק את זה.

וחוץ מזה שזה יפה..אהבתי יותר איך שגירסת ה FR נראת מאחורה מאשר הכל לבן. קצת שובר את הצבע וזה יפה בעיניי.

מה גם שזה בכלל לא יקר 12 דולר ואני נותן מראה חדש וגם מסתיר את השריטות שלא נראות לי יפה בעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשום בתיאור זה גם בדבק וגם בחום

Stretchable with heat - נמתח באמצעות חום

Strong self adhesive, cross hatch design to eliminate bubbles, peel and stick application. Just trim off excess with knife - בעל דבק חזק, רק לקלף ולהדביק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי תודה רבה, לא כ"כ הבנתי את המשפט הזה

טוב שעזרת לי אז אם ככה זה מתאים לי. מקווה רק שיהיה קל להוריד את זה אחרי זה ושזה לא יפגע בצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • 10 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...