Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע הגדול הקטן שלי מתחיל מחר :) או מילות פרידה במקרה הרע.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 4667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמונות מאוד יפות, במיוחד אהבתי את המשאית המחלידה בסוף.

אפרופו סיפור השועל.

פעם פגעתי בחוגלה במהירות של כ90-100 קמ"ש, היצור הקטנטן הזה פירק את האמאמא של הטמבון ביונדאי אקסנט 09.

טוב נו, זה מה שמקבלים כשנוסעים ביונדאי אקסנט.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זאת הייתה הפעם הראשונה בחייי שדרסתי יונק, פעם נכנסתי במשאית חונה כי רץ לי חתול לכביש.

לגביי הלוחית, בקליפורניה מותר לשים לוחית רישוי קדמית מכל סוג, נגיד לוחית מגרמניה עם המספר של הרכב שלך, העיקר הוא שפקחי החניה יוכלו לראות את המספר, מכיוון שלא היה לי מספר כלל קיבלתי 2 דוחות ע"ס 25 דולר כל אחד. היום המספר דבוק לשמשה הקדמית, פקחים יכולים לראות ובזה נגמר הסיפור. אני יכול גם לכתוב את המספר עם טוש.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תמונות... תהנה בשביל כולם..

ושאלה לי אליך לא כל כך קשורה.אם תוכל בבקשה לענות..

איך המצב הכלכלי בארצות הברית?באמת מרגישים את המשבר הכלכלי שכל כך הרבה מדברים עליו פה בישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצלם עם קנון קטנה ובסיסית, ואני עורך את התמונות כשיש לי קצת זמן, מוסיף להם קצת תבלון.

המצב הכלכלי בארצות הברית הוא טוב, מי שרוצה לעבוד עובד, בתחום שלי הייתה ירידה בכמות העבודה ובמחירים אך העבודה קיימת, רוב הבכי שאני נתקלתי בו הגיע מאנשים שחיו ברמה מאוד גבוהה והביאו כ20K$ בחודש, פתאום עושים 10K$ או 12K$ בחודש, ההוצאות עדיין מאוד גבוהות ויש סיבה להתלונן, הדבר היה גם בשוק הנדל"ן הניו יורקי, חלה ירידה בעבודה, אבל לפי מה שזה נראה עכשיו המצב פורח.

ברמת העקרון עבודות יש, הזדמנויות יש ואנשים חיים, הבעיה היא כשאנשים קפצו מעל הפופיק, וקשה להם לרדת ברמת החיים אז הם מנסים לתחזק את אותה הרמה עם הכנסה קצת יותר נמוכה.

אני לגמרי ההפך, אני חי על מינימום התחייבויות, למעט 3 תשלומים קטנים בחודש אין לי כלום, מה שמאפשר לי לבזבז על מותרויות כאוות נפשי מבלי להכנס לבלאגן.

ד"א אני שוב בניו יורק, הגעתי היום בבוקר, במטוס של VIRGIN וראבק, מעולם לא נהנתי כ"כ מטיסה קטנה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער שאני פותח תגובה נוספת אבל זה יהיה יותר פשוט מעריכה מה גם שההסבר מגיע בנפרד.

בתחום שלי יש אינטרקציה רבה עם מגוון רחב של אנשים, אתה רואה שאנשים נזהרים יותר וחושבים יותר אבל הם כן משלמים, התמונה שמצטיירת בעיני רבים היא שהמצב הכלכלי בארה"ב רעוע, לפחות במרכזי הערים שבהם אני נמצא מרגישים "עסקים כרגיל" הייתה ירידה אבל בשנה האחרונה המצב השפתר פלאים, בתחום המשכנתאות לדוגמא, יש שינוי מגמתי מצד הבנקים, ואנשים קונים בתים ומקבלים אישור למשכנתאות, אם תסתכלו על כמות המסירות של רכבים חדשים, גם שם ניתן לראות שהמצב לא נוראי, הרי פה לא מוכרים מאסות לשוק הליסינג, כאן הליסינג הוא פרטי ומתבצע אל מול החברה, הכל נמדד לפי ציון הקרדיט שלך, לפי זה נקבע שיעור הריבית והאם אתה יכול לקבל הלוואה.

המצב כפי שאני רואה אותו בעיני הוא די טוב, זה לא שאנשים פה פושטי יד, באמת, הכל עניין פסיכולוגי, אני מסתכל על אנשים רבים ולמעשה אני רואה שהמאבק החודשי הוא ע"מ לשמור על אורח חיים די גבוה בהשוואה להכנסה, אנשים עדיין יוצאים לחופשות, עדיין משלמים משכנתא, נוהגים על רכב חדש ומתבכיינים, לפחות בזה הציבור האמריקאי לא שונה ממש מהישראלי.

אני לא מבין מדוע זוג עם 2 ילדים צריך לגור בבית של 320 מטר מרובע, כשהמשכנתא היא חצי מההכנסה, אני נתקל במצבים שכאלו כל הזמן, יש 2 מכוניות חדשות בתשלומים, הוצאות מסביב וכד', לדעתי זאת טעות גדולה.

אני מאמין שהכל תלוי באדם עצמו, מי שרוצה לעבוד עובד, מי שרוצה להתקדם מתקדם, מי שרוצה לפרוח פורח, זה הכל עניין של גישה, אבל רוב האנשים פחדנים. אז יותר קל להתלונן מאשר להזיז את התחת.

יש לי חברים בני גילי (26) שעושים משכורת שנתית של 6 ספרות (בדולרים), בארץ? הם יכלו רק לחלום.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים שיש לי כרגע על הרכב הם מישלין פיילוט פראמסי, בערך 300 דולר לזוג.

סט של BBS LM 19 יעלה לי 950, עם צמיגים 1150, זה המבצע. זה אומר שאני מקבל רביעייה של HANKOOK VENTUS ב200 דולר.

הפיילוט פרימסי הם לא צמיגים מדהימים, אפילו די ביינוניים הייתי אומר. הונטוס זה שם של משפחת צמיגים שלמה - החל מהונטוס Z222 הנהדר ועד לונטוס י437 שהוא לא משהו בכלל.

אני לא ממש יודע מה השימושים שלך ברכב אבל כדי לפחות שאתה תדע מה נותנים לך לפני שאתה מחליף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התחום שלך בנצי?

אני מתעסק בבניה.

ולגביי הצמיגים, אני צריך צמיגי קיץ, הנהיגה די אינטנסיבית, הרבה כבישים מפותלים אבל אני נהנה מחוסר אחיזה.

בינתיים זה יחכה קצת, גיליתי שהרזרבי שלי הוא חדש, והוא זהה לרביעייה, את הכסף להשקיע אני הולך לשים על הפורש כרגע, יש כמה נקודות שאני רוצה לגעת בהם.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין "שיפוצניק" לרנובייטור - לא במקצועיות, לא בתדמית ולא בתגמול.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל לקוחות, אני לא מלכלך את הידיים, אני לבוש יפה, מתכנן, מוכר, מעצב ומנהל את העבודה, דואג שהכל עובד כמו שצריך, שכל האישורים קיימים ושהכל עובר INSPECTION, אוסף צ'קים ודי נהנה מזמני.

בבית, אצל חברים ולפעמים כשממש בא לי אז אני גם עובד לבד, הדברים שאני עושה לבד : plumbing, framing, a bit of electrical, dry walls, plaster, paint, casing ועוד, מצטער על האנדלית אבל הרבה יותר נוח לי להסביר ככה.

אני אישית מאמין שכל דבר ניתן לעשות לבד, אני פדנט ואין לי בעיה לעשות משהו כמה פעמים עד שהוא קולע לטעמי.

זוגתי (המדהימה שלקחה את הרכב שלי לדיטלניג עצבני שלשום כאשר הייתי בניו יורק) נוהגת על קיימן.

אתמול החלטנו שאנחנו צריכים לרכוש רכב קלאסי ולשפץ אותו ביחד :) חלום!

אני לא מאמין שנסעתי ככה :

250133_2117367606023_1000733012_32164304_5980118_n.jpg

והנה מה שקרה לכנף הפנימית, מכיוון שהטמבון נכנס פנימה הכל פשוט נגע בגלגל :

251709_2117367486020_1000733012_32164303_3947595_n.jpg

הנופים, הצבעים, האוויר, הכל היה כ"כ מעניין וכייפי, זה מה שיכולתי לצלם בקולורדו, אחרי הסיבוב הזה לא ממש יכולתי לאחוז במצלמה ובהגה ולהישאר שלם :)

285354_2117365405968_1000733012_32164292_7876309_n.jpg

222495_2117394606698_1000733012_32164342_4372719_n.jpg

283874_2117395446719_1000733012_32164348_6088347_n.jpg

IMG_20110701_151243.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...