Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסע הגדול הקטן שלי מתחיל מחר :) או מילות פרידה במקרה הרע.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 4666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף יש לי הזדמנות לעדכן מכיוון שעכשיו אני במושב הנוסע :)

האינטרנט קצת בעייתי פה באמצע שומקום, אין 3G, אבל לאט ובזהירות.

יצאנו בשעה 12 של יום שישי, אחרי תדלוק וארוחת בוקר מצויינת, מה הספקתי לעשות ב12 שעות?

800 מייל בערך, 3 עצירות לדלק, ארוחת ערב אחת וכוס קפה אחת. די מרשים, ברגע זה ממש אנחנו נכנסים לאלבוקרקי והשעה היא 00:15.

מה לקחתי לדרך? מזוודה עם הרבה בגדים, 4 זוגות נעליים, מגזין בלייזר ואת הספר "הכלב היהודי" שאני חייב להתחיל לקרוא אבל אני בספק אם זה יקרה בקרוב, לא לקחתי שמן, לא לקחתי מים, לא לקחתי כלום, אפילו לא משכתי כסף, בגדים וזהו, בתא המטען יש ארגז כלים על בסיס קבוע ובו יש כל מה שצריך מבחינת כלים, יש לי מנוי VIP בAAA מה שאומר שיש לי גרירה של עד 100 מייל מהמקום שבו חלילה אני נתקע, זה מספיק, גם אם אני נתקע בלי דלק הם מגיעים, אפילו להחליף גלגל אם צריך. כמו שגריר רק מקצועי :)

בערך בשעה 3 בבוקר נעצור באיזה מלונית, נרביץ שינה של כמה שעות ונצא לדרך, אני רוצה להגיע לחוף המזרחי עד יום ראשון בלילה.

תמונות אעלה ברגע שיהיה לי חיבור יציב לרשת :)

אז צירפתי רק אחת כטעימה :)

עריכה : השעה כבר 1:30, לא שמתי לב ועברנו TIME ZONE .

IMG_0234.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארבעה זוגות נעליים? אתה יותר גרוע ממני, צריך לקרוא לך אימלדה, לא בנצי.

אם אני מבין נכון אתם נוסעים באזורים מיושבים כמעט כל הנסיעה, כלומר אין הרבה סיכוי של היתקעות באמצע שומקום?

סעו בזהירות ותבלו!!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב :)

בדיוק התעוררתי אחרי 6 שעות שינה, אנחנו על הגבול בין ניו מקסיקו לטקסס, מתוך ה2900 מייל כיסינו כ1000 מייל ביום אחד, 1600 ק"מ בעברית.

עצרנו בסנטה רוזה ניו מקסיקו, 3 מוטלים הציגו שלטים של NO VACANCY על הדלתות ולבסוף מצאנו איזה חדר מסריח ב49 דולר ללילה, עשיתי טעות שאמרתי חדר למעשנים, כשפתחתי את הדלת קיבלתי כאפה של עשן לפנים, כאילו במשך 50 שנה כיבו סיגריות על הקירות או משהו, הבאתי ריחנים מהאוטו! המיטה הייתה נוחה, היה לי קצת קשה להרדם כי אבא שלי התחיל עם השטויות שלו כשראה אותי קופץ למיטה עם תחתונים, ראיתי בטלוויזיה שבכל המלונות האלה יש פרעושים במיטות, במשך שעה הלכו עליי חרקים דימיוניים ולא נתנו לי לישון :)

מה בתוכנית להיום? לכסות עוד 1000 מייל לפחות, עכשיו שותים קפה משובח שהבאנו מהבית, תדלוק ויוצאים.

אגב תדלוק, הרכב הפתיע אותי ממש לטובה, בתדלוק הראשון אחרי 276 מייל הממוצע עמד על 23 ומשהו מייל לגלון, בתדלוק השני 22.5 ובתדלוק השלישי הגעתי ל25 מייל לגלון.

הסבר :

לפני התדלוק הראשון עמדתי איזה שעה ומשהו בפקק, אבל כשהדרך נפתחה שייטתי על 80 מייל לשעה, אחרי התדלוק התחרעתי קצת עם איזו 335 וCTS, נסענו בשיירה (כשאני באמצע רוב הזמן) על 90-110 מייל לשעה רוב הדרך, אך שיוט די רגוע ועקיפות רבות בעליות, לאחר התדלוק השני, ראיתי 2 ניידות מורידות רכבים מהכביש, המהירות המרבית המותרת הייתה 75 מייל לשעה, נעלתי את הקרוז קונטרול על 82 מייל לשעה, כבר החשיך, הטמפרטורות ירדו והכביש היה יותר פתוח, 25 מייל לשעה זה לא מציאותי עבורי, בדר"כ הממוצע שלי עומד על 16.9 מייל לגלון בנסיעה משולבת.

הנה תמונה שתראה איך רוב המסלול נראה, בחושך מבינים כמה אנחנו מבודדים שבמשך 100 מייל אין אפילו תאורה בכביש, וחוץ ממשאיות ואנטנות פה ושם לא רואים כלום.

IMG_0208.jpg

IMG_0254x.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקסימום שלי היה LA-LV ובחזרה עם יום מלא באמצע בסטריפ, ו LA-SF עם עצירת לילה במדונה אין ב SLO, אם מישהו מכיר.

חוויה שלא תשכח במהרה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נהיגות בסדר גודל דומה בארה"ב אני יכול להגיד בפה מלא שהכבישים בארה"ב זה הכבישים הכי משעממים שנהגתי בהם בחיים שלי.

הם לא שמעו שם על פניות, ישורות של מאות קילומטרים בלי שינוי בנוף, ערים שנראות אותו דבר בדיוק ושעמום על בכללי :roll:

קרה לי מספר פעמים שהתחלתי להרדם על ההגה בלילה מרוב שעמום וזה שבXM יש מוזיקה גרועה :wink:

אני לא יחזור על החוויה הזאת שלא לצורך שוב.

אני עדיין מנסה להבין את האינטרס של לעשות את זה בנהיגה ולא בטיסה שבטח עולה עשירית במחיר.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרתי לעשות את זה עם הרכב כי זה כייף, לא יודע למה בשבילך זה היה רק קו ישר ולא מרגש, אני חתכתי באמצע הדרך היום לכביש 66, הוא לא בדיוק ישורת ארוכה ויש כ"כ הרבה מה לראות, אכלתי סטייק מדהים בטקסס, וקניתי שקית ענקית של HOME MADE BEEF JERKY, חבל שלא קניתי עוד אחת. אמנם יש מקומות שבהם הכל נראה אותו הדבר ז"א כבר 5 שעות שיש שדות מסביב, אבל זה לא רע, מרגיע, יש מוזיקה טובה, אני פוגש אנשים מגניבים בכל עצירה, אתמול שתיתי בירה עם איזה אינדיאיני זקן שלא הפסיק לחפור לי על כמה הוא אוהב יהודים.

והיום בחורות בטקסס שהמיסו אותי עם המבטא המפגר שלהן, ועוד הן ניסו לשכנע אותי שיש לי את המבטא הכי סקסי שהן שמעו, אבל הן כוסיות, בלונדיניות נוצצות כאלו.

מכיוון שמדובר על 2 אנשים שצריכים להיות בניו יורק מדובר על כ1000 דולר בכרטיסי טיסה, לא רציני, להשכיר רכב בניו יורק זה לא זול, ואני צריך רכב שם, אני צריך לנסוע לפילדלפיה, ללונג איילנד ולעשות הרבה סידורים מה שמונע ממני להשתמש בתחבורה ציבורית.

והאפשרות להגיד - "עשיתי את זה" זה PRICELESS :)

אז את היום לקחנו רגוע יחסית, המהירות המירבית בROUTE 66 היא 55 מייל לשעה, הרבה עצירות ובאמת שזה כייף, כבר עברנו 2 אזורי זמן, ואנחנו חוצים את אוקלהומה ברגע זה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מקנא בך....

אבל בקרוב אצלי! (שנה הבאה) רק שאני מתכנן לעשות את זה על אופנוע.

שא ברכה, ד"ש מארץ הריקבון. :roll:

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, בדיוק התעוררתי :) אנחנו באינדיאנפוליס אשר נמצאת באינדיאנה, הגענו לפה ב8 בבוקר, נהגתי כל הלילה דרך אילינוי ומיזורי, מוזר מאוד, באמצע הלילה חם מאוד, חשוך מאוד והיו המון ברקים, זה מחזה די מגניב, אתמול נהגתי המון, נהגתי בבוקר ואז התחלפתי עם אבא שלי, אחרי 5 שעות לקחתי את ההגה בחזרה ונהגתי 11 שעות, היו לנו כמה כבישים בעייתים שהיו תחת שיפוצים, מה שמחייב נסיעה של 45-55 מייל לשעה, אנחנו יוצאים לדרך בקרוב, 720 מייל עד לניו יורק :) זה כבר פשוט מאוד.

268459_2066613777209_1000733012_32097747_6288414_n.jpg

264988_2066614257221_1000733012_32097750_2812772_n.jpg

265178_2067236312772_1000733012_32098744_2976214_n.jpg

262627_2066570376124_1000733012_32097708_4555699_n.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו הגענו :)

אבל.... עשיתי תאונה, מה שגרם לי להתעכב בדרך, קצת אחרי שנכנסנו לפנסילבניה רץ לי שועל גדול לכביש, הייתי על 75MPH וראיתי אותו שניה לפני ששמעתי בום, ואיזה בום! הנזק? הטמבון נשבר, כל בית הגלגל נשבר, הגריל של הטמבון הלך, ועוד הרבה פלסטיקים לא מוכרים, אני הולך לפרק עכשיו הכל ואעלה תמונות .

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...