Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות - יולי-ספטמבר 2011, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזכרון יעקב, בעיצומה של קריירה שניה ואולי מחכה לקריירה שלישית?

IMG_0358.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכרון יעקב, בעיצומה של קריירה שניה ואולי מחכה לקריירה שלישית?

מדובר על שכן של ההורים שלי (הבית שלהם ברקע).

הבחור מאוד קשור לרכב שלו ומסרב להחליף, אני זוכר אותו שם משנות השמונים, כך שייתכן מאוד שמדובר על יד ראשונה.

התמונה עוד עושה לו חסד, יש לא מעט רקבונות ומעיכות.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על שכן של ההורים שלי (הבית שלהם ברקע).

הבחור מאוד קשור לרכב שלו ומסרב להחליף, אני זוכר אותו שם משנות השמונים, כך שייתכן מאוד שמדובר על יד ראשונה.

התמונה עוד עושה לו חסד, יש לא מעט רקבונות ומעיכות.

הרכב שייך לאבא של שניי חברים שלי והוא באמת בעל הנעה כפולה והוא קיים רק בזכות הצבא וחומר המילוי שמחזיקים את כל המכלולים מחוברים! הרכב לא נוסע כבר יותר משנתיים לדעתי בגלל מצב הבודי:-( יש לאדון המדובר גם מספר אופנועים משנות ה-20,30,40,50 במצב דיי קשה וגם איזה מוריס מאוד ישנה. אבל לא כדיי אפילו לנסות לשכנע אותו בטעות למכור כי הוא קשור אליהם רגשית בצורה מאוד חזקה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדבקה של מועדון החמש... מישהו אולי יודע מי הבעלים???

cid_43EAD4ED-6A81-43B7-B371-06C36A17E0DC.jpg

מחפש את כל החלקים לקפריס כולל סוויטצ' סלון וחלקי פח... 0528567439-שי, או במייל [email protected].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שייך לאבא של שניי חברים שלי והוא באמת בעל הנעה כפולה והוא קיים רק בזכות הצבא וחומר המילוי שמחזיקים את כל המכלולים מחוברים! הרכב לא נוסע כבר יותר משנתיים לדעתי בגלל מצב הבודי:-( יש לאדון המדובר גם מספר אופנועים משנות ה-20,30,40,50 במצב דיי קשה וגם איזה מוריס מאוד ישנה. אבל לא כדיי אפילו לנסות לשכנע אותו בטעות למכור כי הוא קשור אליהם רגשית בצורה מאוד חזקה!!!

באמת?!?

נראה לי שהוא מקרטע איתו מדי פעם לאיזה סיבוב.

אתה בטוח לגבי האופנועים והמוריס? אני מכיר אותו מאז שאני תינוק (כיום בן 30) ולא זכור לי שראיתי אותו עם האופנועים שציינת, בכל מקרה, הם לא נמצאים בחצר ביתו.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 127 ברמלה

נכון אבל בעצם לא נכון

מדובר על פיאט 147 תוצרת ברזיל שנמכרה כאן בישראל כפיאט 127. הדגם היה כשלון גדול ומרבית הרכבים מצאו את עצמם במגרשי ברזל\פירוקיות מהר מאד.

פיאט מכרה בשנת 1983-1984 דגם די דומה למעשה דור 3 ל 127 . היו כמה הבדלים לבין אחיו מברזיל.

בעיקר בפנסים האחורים , בצידי הרכב, ונדמה לי שבלוח שעונים היו מספר הבדלים.

אך גם דגם זה נחל כישלון חרוץ עקב הגעת אונו דור 1 לארץ באותם שנים.

כיום יש בארץ אולי מספר פרטים בודדים של 127 דור 3, ושל 147 (127 תוצרת ברזיל כמו בתמונה).

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ההפך.

שיווק האונו MK1 נחל כשלון בשנים הראשונות שלה, ופיאט הזדרזו לייבא את ה 147 מברזיל כגיבוי.

רק בשנת 86' החלו מיכרות האונו להגיע לצפי הרצוי, וייבוא ה 147 הופסק ב 87'.

בנוסף, ה 147 היתה בשעתה מכונית זולה מאד, ונמכרה לרוב לציי רכב וחברות השכרה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ההפך.

שיווק האונו MK1 נחל כשלון בשנים הראשונות שלה, ופיאט הזדרזו לייבא את ה 147 מברזיל כגיבוי.

רק בשנת 86' החלו מיכרות האונו להגיע לצפי הרצוי, וייבוא ה 147 הופסק ב 87'.

בנוסף, ה 147 היתה בשעתה מכונית זולה מאד, ונמכרה לרוב לציי רכב וחברות השכרה.

לא מדויק חן ידידי

פיאט החלה למכור בשנת 1983 דגם דור 3 ל 127 תוצרת איטליה במקביל למכירת האונו דור 1 .

בשנת 1985 עד 1988 אם אני לא טועה פיאט החלה לייבא ארצה חיקוי (די ירוד ) ל 127 דור 3 .

החיקוי היה דגם דומה שנקרא פיאט 147 (שנקרא כאן 127) והוא מה שמצולם כאן בתמונות מרמלה.

ההבדלים בין הדגם האיטלקי לחיקוי שלו שהגיע מברזיל כמו שכבר ציינתי היה בעיקר בפנסים האחורים שהיו שונים , בלוח שעונים אם אני זוכר נכון, בפסי הקישוט הצדדים (בדגם האיטלקי פס קישוט עבה בחלק התחתון של הרכב ובדגם מברזיל פס קישוט קטן ופשוט ) ובמספר פרטים קטנים. (הפגושים, דלת תא המטען)

מדגמי ה 127 האיטלקים דור 3 שרדו ממש כמה בודדים ומדי פעם אפשר לראות אותם נוסעים על כבישי ארצינו הקטנה.

בתמונות (הרכב האדום) פיאט 127 דור 3 , ואחיו (הרכב הלבן) החורג פיאט 147 (127) תוצרת ברזיל

22222.jpg

1111111.jpg

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב חן נכון מאוד.

בשנת 1983 נמכרו מעט מאוד אונו, ב 1984 - קצת יותר, ב 1985 - כמו ב 1984 או אף פחות, ורק ב 1986 התחילו למכור כמויות יפות.

היבוא של 147 היה בין השנים 84-87.

שנת 83 זה פיאט 127 דור III. בשנה זו ייצור הדגם באיטליה הופסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...