Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיוב מופרך עבור שפשוף של רכב מושכר

שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכרתי רכב מסחרי מסוג דוקאטו עבור הפקה של סרט סטודנטים, כאשר הוחזר הרכב התברר שיש שפשוף קטן בדופן המכונית (בצד של הדלת הצדדית). השפשוף נגרם כנראה על-ידי רכב אחר, ואין דרך לאתר אותו.

חשבתי שמדובר בתיקון של כמה מאות שקלים ונדהמתי לקבל חיוב של 6200 ש"ח!

על יום השכרה, יום מוסך, החלפת דלת הרכב וירידה של אחוז אחד משווי הרכב (רק הסעיף הזה 2500 שח).

הם טענו שמדובר במעיכה, ושזה דורש החלפה של דלת ומוריד מערך הרכב.

מה ניתן לעשות?

בבקשה, כל עזרה תתקבל בברכה,

זה מצב חירום היות ומדובר בסכום מופרך, שאין לי לשלם...

car.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מופרך ומטורף.

מנסיוני עם חברות השכרה תוכל לנסות לדבר עם המנהל הטכני או מנהל הסניף, ואם תצליח לשכנע אותם אולי תוכל לקבל הנחה קטנה.

אם תרצה להוריד אותם לגמרי מן העץ תצטרך לקחת שמאי, ולהביא ממנו הוכחה כי כי העלות קטנה יותר.

יתכן גם שתצטרך להגיע לתביעות קטנות.

שמור את כל המסמכים ואת כל התצלומים.

אני לא מכונאי אבל אין מצב שזה מצריך החלפת דלת.

לא נראה לי שיש ירידת ערך.

מי החברה? כמו כן, פרט את העלויות של ההשכרה ? הביטוח ? עלות המוסך ויום התיקון .

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הושכר ב-650 ש"ח ליום, למשך 4 ימים.

לגבי יתר הפרטים, עדיף שלא אפרסם את שם החברה עד שהעניין יסגר.

הבעיה עם הבאת שמאי היא שהשמאי מוכן לראות את הרכב רק במוסך או אם מביאים את הרכב אליו, מה שכמובן גורר יום השכרה + הוצאות של שמאי, רק זה מגיע ל-1300 ש"ח בקלות, מה שלא מבטיח לי הורדה בסכום.

האם יש משהו נוסף שאפשר לעשות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר, לאחר עיון מפורט בדו"ח התלונה שהעבירו אלי - שבחוזה מצויין שההשתתפות העצמית תהיה עד לגובה של 6000 ש"ח, ולכן הם חייבו כמה שיותר והגיעו למקסימום.

850 פחחות

550 צבע

940 פס קישוט

2004 ירידת ערך

840 יום וחצי עבודה

180 שכר טרחה שמאי

אלו הסכומים בש"ח לפני מע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחו לך גם את הדו"ח של השמאי?

אני רוצה לראות שמאי מוסמך שקובע ירידת ערך כלשהי על שפשוף כזה. זה מופרך.

גם יתר הסכומים מנופחים מאוד.

לגבי עלות פס קישוט - שווה לקפוץ למוסך מורשה של היבואן ולקבל הצעת מחיר.

לגבי אבדן ימי השכרה - האם בחוזה מצויין שתחוייבו עבור עלות זו?

גם לא נראה לי שיוכלו להוכיח אבדן ימי השכרה בפועל.

הרי הם ישלחו את הרכב לפחחות כשהוא פנוי, אם יש להם הזמנה לרכב כזה הם ידחו את הפחחות, זה לא דחוף.

פחחות+צבע - אולי 800 כולל מעמ שניהם ביחד, וגם זו הגזמה.

ואגב, לגבי ירידת הערך - אמרו שזה בגלל החלפת דלת?

אבל לא הוחלפה בכלל דלת!

מנסים לעשות עליך שיטת מצליח.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת פס קישוט? הם התחרפנו? לפי איך שזה נראה מהתמונה, על פס הקישוט יש שפשופון קטן ותו לא. שום דבר שמצריך החלפה שלו.

אני חושב שהמצליח פה חוגג - שווה למצוא שמאי שיגיע עד אליהם (יש כמה שמאים בפורום), ושיתן דוח שמאות משלו. אני צנצנת אם הנזק הזה שווה יותר מכמה מאוד שקלים בודדים, בלי ירידת ערך ובלי נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד את שם חברת ההשכרה שנדע לא לחזור לשם

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו על כל שפשוף כזה היתה ירידת ערך של אחוז, במכירה של כל רכב שני בארץ המוכר היה צריך לשלם לקונה, כדי שיקח את הרכב.

מחליפים את הדלת כי רוצים להחליף (או לרשום שמחליפים) כדי להלביש עליך אלפי שקלים של ירידת ערך .

כאשר קונים רכב כזה מחברת השכרה, בבדיקה תמיד נרשם "מילוי צבע, תיקוני מרכב מסביב".

הרי ברור שלא מחליפים שום דבר - עושים תיקוני פחחות ובצע ומוכרים את הרכבים.

ואם כבר מחליפים את הדלת, דואגים לספר לך, שאין ירידת ערך על החלפת חלקים המחוברים עם ברגים.

על סמך הצילום אני אומר שזאת חוצפה החיוב הזה.

אגב, רק לי נראה מוזר המחיר של פס קישוט - 940 ש"ח?

נ.ב.

בסעיפים של החיוב יש פחחות 850 ש"ח וצביעה 550 ש"ח.

המחירים מתאימים לתיקון ולא להחלפת הדלת . (פס קישוט עולה יותר מדלת?)

יום וחצי עובדים על החלפת דלת?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא באמת מדובר בהחלפת הדלת, זה מה שנאמר לי טלפונית, בפועל הם לא כתבו את זה בדו"ח, ולכן כנראה מדובר בפחחות בלבד. מישהו מכיר שמאי רציני שאפשר לסמוך עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין החלפת הדלת, מאיפה הביאו 2500 ש"ח ירידת ערך?

הסיפור קשה לאיכול...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט שערוריה, תבקש את דו״ח השמאי, תקליט שיחות ונסה להגיע לבעל החברה ולהגיד לו שאתה הולך עם הסיפור לתקשורת, אני מאמין שאם נשאר לו שכל אחרי שהוא בזבז את כולו על נסיון להרוויח כסף מסטודנטים הוא ירד מהעץ.

פשוט איכס.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמאי שדורש שתביא אליו את הרכב?? מה זה? לא נתקלתי בכזה דבר. נסה שמאי אחר הוא יגיע אל הרכב. ונראה לי שאם תשלם לשמאי (לפחות אלפיה) אז כבר עדיף לתבוע בתביעות קטנות, כך יהיה סיכוי שתקבל חזרה את עלות השמאות. כמובן לפני הכל לשלוח לחברת ההשכרה מכתב שמזהיר על העתיד לבוא, למען יוכלו לרדת מן העץ הרם אליו טיפסו

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תשלח מכתב חתום מעורך דין שאתה מתכוון לגשת לבית משפט ולערער על הסכום המופרך.

יתר על כן שמור כל קבלה ,הקלטה או תיעוד של השיחות איתם כדי שבבוא היום תוכל להראות את הצד שלך בצורה אמינה בבימ"ש

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...