Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיוב מופרך עבור שפשוף של רכב מושכר

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי בעיה לפרסם את שם החברה, אבל למען ההגינות עדיף לקבל מהם תשובה סופית על העניין, ולא להכפיש לפני בירור מעמיק. במידה ויתנו לי לתקן את הרכב עצמאית במוסך משלי, ויבטלו את ירידת הערך לא אעשה מזה סיפור, אבל אם אראה שלא זה המצב, אפרסם את זה בפורום ומחוצה לו, בכל מקום שרק יתאפשר, כדי שדבר כזה לא יחזור על עצמו ואנשים יוכלו להזהר מהחברה הזו.

אעדכן כאן בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מספר ספונסרים של הפורום מטעם חברות השכרה.

בדוק האם אחד מהם מגיע מאותה חברה ובקש ממנו\ ממנה עזרה.

הם מכירים בחשיבות הפורום ומבינים כמה הוא משפיע, אולי הם יוכלו לעזור.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודעת עד כמה זה רלוונטי, אבל אתה יכול לנסות להיעזר בלוי יצחק כדי לאמוד את הנזק.

אני מקווה בשבילך שהסיפור הזה יסתיים על הצד הטוב ביותר. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא באמת מדובר בהחלפת הדלת, זה מה שנאמר לי טלפונית, בפועל הם לא כתבו את זה בדו"ח, ולכן כנראה מדובר בפחחות בלבד. מישהו מכיר שמאי רציני שאפשר לסמוך עליו?

מצא את השמאי ויקטור עידן, הוא יעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל העובדה שהם עדיין לא תיקנו את הרכב היא לטובתך.

תשכח מעניין התיקון במוסך שלך, אין סיכוי שהם יסכימו לזה.

הסכום שהם דורשים ממך מוגזם בפראות.

למיטב זכרוני אין שום עיגון בחוק לגבי גביית אובדן ימי השכרה. בעבר אחת מחברות הליסינג ניסתה להלביש על חבר הוצאות שכירת רכב ללקוח שלהם שחבר שלי פגע קלות ברכב שלו ובנוסף ניסו לחייב אותו על החלפה של מגן לחדש על כמה שריטות קטנות.

igalr ולוקי2, העצות שלכם ממש לא יעזרו לבחור אלא רק יסבכו אותו יותר. יש דרך מסודרת ומקובלת לנהל ויכוחים כאלה על גובה הפיצוי.

לחברת הליסינג לא עלה יותר מכמה שקלים לשלוח לך את ההצעה המנופחת הזו. יש להם מוסך פחחות קבוע שעובד אתם, בשבילו זה עניין של כמה דקות להמציא איזה סכומים שהוא רוצה על תיקון של כל תאונה. כמובן שחברת הליסינג תתחשבן איתו אח"כ וזו תעשייה שמגלגלת מיליונים (ולא רק בקטע של פחחות אלא גם בצמיגים, טיפולים וכו').

תקח שמאי מטעמך (תדאג שהוא מוכר ע"י רוב חברות הביטוח כדי שיראה טוב במידה ותגיעו למשפט), תשלם לו 400-500 ש"ח על שמאות ובמידה וחברת הליסינג לא תסכים לשמאות שלו תלך אתם לבית משפט ואל תתבייש לציין שאתה תוסיף תביעת נגד על הונאה (במידה ואכן ההערכת שווי של הנזק תצא נגיד 25% לעומת ההערכה שלהם).

אין מה לעשות, חברות הליסינג חיות על פראיירים שרצים לשלם, המקרה שלך זה הלחם והחמאה שלהם.

דלת זהו חלק שמחובר עם ברגים ואין עליו ירידת ערך (וגם אם נתקלת בשמאי מחמיר לא פוסקים יותר מ-1% ירידת ערך על חלק כזה).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 שח (ללא מע"מ) זה אחוז אחד במקרה של הרכב הזה... רכב מסחרי גדול ויחסית חדש.

על זה הם כנראה בונים. איך אפשר לדעת איזה שמאי עובד עם רוב חברות הביטוח? דרך 144?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
השכרתי רכב מסחרי מסוג דוקאטו עבור הפקה של סרט סטודנטים, כאשר הוחזר הרכב התברר שיש שפשוף קטן בדופן המכונית (בצד של הדלת הצדדית). השפשוף נגרם כנראה על-ידי רכב אחר, ואין דרך לאתר אותו.

חשבתי שמדובר בתיקון של כמה מאות שקלים ונדהמתי לקבל חיוב של 6200 ש"ח!

על יום השכרה, יום מוסך, החלפת דלת הרכב וירידה של אחוז אחד משווי הרכב (רק הסעיף הזה 2500 שח).

הם טענו שמדובר במעיכה, ושזה דורש החלפה של דלת ומוריד מערך הרכב.

מה ניתן לעשות?

בבקשה, כל עזרה תתקבל בברכה,

זה מצב חירום היות ומדובר בסכום מופרך, שאין לי לשלם...

הסכום ביחס לתמונה המצורפת גדול מדי . בקש את דוח השמאי שקבע את גודל הנזק ,שלח לי אותו ואנסה לעזור לך ללא היתחייבות .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

redroze, האם הסכום הנמוך שכתבת (400-500 ש"ח) כעלות שמאי הנו כי מדובר בנזק קל? כשחיפשתי שמאי לא מזמן להערכת נזקי תאונה לא מצאתי אף אחד (מתוך לא הרבה, 3-4 ידועים) שעובד בסכומים כאלו. גם מקריאה בפורום עולה כי הסכומים הנם אלפיה וצפונה (שוב מקרים רציניים יותר).

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאני לא מעודכן בסכומים, פעם אחרונה שנזקקתי לשמאי היה לפני 3 שנים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...