Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ספייס ורסו החדשה

djsigma
שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למאזדה 2 יש חסרונות רבים ובפשטות לא בנו אותה כמכונית סופרמיני היא צפופה, זללנית ולא נוחה...

מצד שלישי יש את הפולו עם מנוע 1.4 כמו בפאביה ותיבה רובוטית 7 הילוכים (שחלק טוענים שהיא בעייתית וחלק לא) סה"כ היא לא מרווחת כמו הספייס או הפאביה או הפונטו צריכת הדלק טובה מהפאביה אך פחות טובה מהפונטו והספייס יא הכי זריזה ומהירה ביניהן אך החסרונות העיקריים הם מחיר גבוהה, מרווח קטן (צפופה), בטיחות נמוכה (4 כריות אוויר) ואיבזור עני.

תראה איך אתה סותר את עצמך, עם כל הכבוד לתגובה המלאה שלך. מצד אחד המאזדה היא כלל לא מכונית סופר מיני לדעתך, אלא סתם עוד אוטו סתמי כי היא "צפופה" (לא ממש נכון ביחס למכוניות אחרות בקטגוריה, אצלי 3 מבוגרים יושבים על בסיס קבוע מאחורה, האמנם צפוף אך לא בלתי נסבל), זללנית (תלוי ברגל שלך על הגז, אני "הצלחתי" להוציא ממנה 1ל-12.3 ק"מ לליטר בממוצע נטו 50 אחוז עירוני 50 אחוז בינעירוני, בנהיגה דיי רגועה) ולא נוחה (בזה יש משהו). מצד שני הפולו הוא רכב סופר מיני כמו שצריך להיות אבל היא גם צפופה, לא בטוחה בעליל (לפי מה שאתה כותב כמובן) והאיבזור שלה עני. אז לפני שאתה שולל בפני בן אדם רכב, אולי כדאי שתתעמק בו קצת יותר ואח"כ תגיב. נכון, הפולו החדשות בשילוב המנוע החדש הן אולי הסופר מיני הכדאיות ביותר היום (חזקות, יותר איכות בפנים, חסכוניות [חלק טוענים שלא כלכך אבל אני בספק שלא] ודיי מפנקות), אבל להגיד שהמאזדה לא סופר מיני? הגזמת.

אני לא אענה לליצנים וכן אני בעל סקודה וחי בסרט ותמיד חלמתי על מאזדה 2 אך לא יכלתי להרשות לעצמי. ועכשיו ברצינות.

ליצנים תקרא לחברים שלך, לא לנו. כשתכיר אותי, אח"כ תיתן את דעתך עליי (כמו שאני לא נתתי את דעתי עליך).

אתה תמשיך לנהוג ברכב שלך, ואני אמשיך לנהוג ברכב שלי. את הדעות הקדומות שלך (והלא מועילות בעליל לפותח השירשור) תשאיר לעצמך.

אגב המאזדה הוכיחה את עצמה במבחן האמינות (לדוגמא אצלי, דוגמאות רבות אני יכול להביא מעוד הרבה מכרים שכנים וחברים), מה עם הסקודה שלך? :-)

טויוטה, לדוגמא הקורולה, שומרת על ערכה הכי טוב בשוק (לנו יש 2005, המחיר שלה כמו של מאזדה 6 של אותה שנה).

בכל מקרה הייתי ממליץ לך לבדוק את עניין הורסו הזאת לעומק, נראה כמו קניה טובה בתור חבילה כוללת (כמובן שעדיף להשקיע באיבזור הבטיחותי).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליצנים תקרא לחברים שלך, לא לנו. כשתכיר אותי, אח"כ תיתן את דעתך עליי (כמו שאני לא נתתי את דעתי עליך).

אתה תמשיך לנהוג ברכב שלך, ואני אמשיך לנהוג ברכב שלי. את הדעות הקדומות שלך (והלא מועילות בעליל לפותח השירשור) תשאיר לעצמך.

אגב המאזדה הוכיחה את עצמה במבחן האמינות (לדוגמא אצלי, דוגמאות רבות אני יכול להביא מעוד הרבה מכרים שכנים וחברים), מה עם הסקודה שלך? :-)

טויוטה, לדוגמא הקורולה, שומרת על ערכה הכי טוב בשוק (לנו יש 2005, המחיר שלה כמו של מאזדה 6 של אותה שנה).

בכל מקרה הייתי ממליץ לך לבדוק את עניין הורסו הזאת לעומק, נראה כמו קניה טובה בתור חבילה כוללת (כמובן שעדיף להשקיע באיבזור הבטיחותי).

צודק.:wink: ב100 אחוז(או שלא, אבל רק בשביל לסגור את הנושא.....). רק חבל שכל פעם מחדש אתם מכניסים את נושא הסקודה לנושא. כי לא דיברתי על הסקודה בכלל דיברתי על המאזדה 2 מול הוורסו החדשה.

ומאזדה 3 ומאזדה 6 מכוניות טובות רק חבל שמאזדה 2 מתומחרת בצורה שערוריתית לעומת מה שמציעה (אמינות נטו). אבל מצד שני יש את האנשים שמחפשים את זה ( כולל אנחנו , 5 מכוניות סוזוקי בעשור האחרון) ככה שכל אחד ירכוש מה שעושה לו טוב אבל נראה לי שבמדינת ישראל אפשר להביע דיעה .ואוטו לא קונים לפי המלצות בפורום, הפורום מיועד להכוונה לדעתי ורכישת ידע ולאחר מכן הולכים לעשות נסיעות מבחן ורואים אם האוטו מתאים לך מבחינת אבזור נוחות וכו'...

ואם אתה רוצה להתווכח על הסקודה אשמח לעשות זאת בפרטי אני חושב שהפורום לא צריך לסבול בגלל זה (בפעם ה מיליון)

נ.ב.

אם נפגעת שקראתי למאזדה 2 פחנוע אני מתנצל מעומק נשמתי.

מדובר באוטו שמתומחר לא נכון ויש מכוניות אמינות ממנו ועדיפות עליו בכל פרמטר אפשרי לטעמי (ראה ערך אחות תאומה של מאזדה 2 - פורד פיאסטה)

מדובר באוטו לחובבי מאזדה כמו שאני לא מאמין שמישהו שפוי ילך לקנות פאסאט ב 190 אלף שקל (חוץ ממרוצי וחובבי VW)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות נטו? זה מה שיש במאזדה? אני לא הייתי חובב מאזדה וכנראה לא אהיה חובב מאזדה לעולם (הכוונה לאלו שמהללים שה-3 היא המשפחתומטית הטובה ביותר, אני לא מאלו), אך להגיד שהיא אמינות נטו אז אתה טועה ומטעה. נכון, אולם הוא לא הכי חסכוני, אבל מי שרוצה סופר מיני עם מנוע נמרץ ומספיק חזק, ורוצה להנות מהרכב שלו הוא יעדיף את המאזדה, גם על חשבון טיפה פחות נוחות וגם עם עוד כמה אלפים (ואת זה תקרא ממבחני רכב שונים שיש בין כלל המתחרות). נכון שהרוב קונים את הרכב כי הם עדר, אבל יש כאלו שלא. אני בעברי (מודה ומתוודה), קניתי אותה כי היא הייתה "מאזדה" ונראתה לי טוב בעין וכקניה הטובה והמשתלמת על הנייר (תוסיף לזה גם גיל - 19). היום, בדיעבד (לאחר 3+ שנים איתה), לא מתחרט שקניתי אותה, ואני מאוד מאוד נהנה איתה (ולא, לא הכוונה לנסיעות שגרתיות כמו שכנראה הבנת).

בכל אופן, איש איש לדרכו ילך, כמו שרשמתי לפני כן.

נ.ב

אני לא נעלב מביטויים כמו "פחנוע", אלא מתערב ישר משום שאתה נותן דעה (ולא עובדה. והדעה שלך לא נכונה בעליל, ראה 5 כוכבי בטיחות שיש למאזדה לעומת ה-4 לפאביה[אולי כיום גם לה יש 5 ואני טועה]) שעלולה להטעות את פותח השירשור, וחבל. לא באנו להטעות כאן אנשים, וזה מה שעשית בתגובה שלך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה 2 יש כמה יתרונות גדולים על המתחרות: קודם כל, היא הסופרמיני המהנה ביותר לנהיגה בישראל.

זריזה, עם ניהוג טוב והתנהגות כביש מצוינת, שמזכירה יותר ספורטיבית חמימה של פעם מסופרמיני משמימה מודרנית.

תצרוכת הדלק שלה יותר מסבירה לרכב מסוגה, ונוחות הנסיעה עדיפה גם על חלק מהמכוניות שהיא מתנהגת טוב יותר מהן,

כך שאפילו לא נענשים בנוחות על היכולת הדינמית הגבוהה. למעשה, רק הפיאסטה מציעה שילוב נוחות-התנהגות עדיף,

אם כי היא מזיזה את המשוואה מעט יותר לכיוון הנוחות, על חשבון זריזות וחדות.

לרעתה של ה-2: תא נוסעים שנראה ומרגיש פשוט, אבזור סביר רק בדגם הבכיר ותג מחיר גבוה עכשיו כשחלק מהמתחרות

הוזלו. אבל עדיין אם הייתי צריך לקנות סופרמיני אוטומטית לעצמי (ולשמחתי אני ממש לא צריך :wink:) אין לי ספק במה הייתי בוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה 2 יש כמה יתרונות גדולים על המתחרות: קודם כל, היא הסופרמיני המהנה ביותר לנהיגה בישראל.

זריזה, עם ניהוג טוב והתנהגות כביש מצוינת, שמזכירה יותר ספורטיבית חמימה של פעם מסופרמיני משמימה מודרנית.

תצרוכת הדלק שלה יותר מסבירה לרכב מסוגה, ונוחות הנסיעה עדיפה גם על חלק מהמכוניות שהיא מתנהגת טוב יותר מהן,

כך שאפילו לא נענשים בנוחות על היכולת הדינמית הגבוהה. למעשה, רק הפיאסטה מציעה שילוב נוחות-התנהגות עדיף,

אם כי היא מזיזה את המשוואה מעט יותר לכיוון הנוחות, על חשבון זריזות וחדות.

לרעתה של ה-2: תא נוסעים שנראה ומרגיש פשוט, אבזור סביר רק בדגם הבכיר ותג מחיר גבוה עכשיו כשחלק מהמתחרות

הוזלו. אבל עדיין אם הייתי צריך לקנות סופרמיני אוטומטית לעצמי (ולשמחתי אני ממש לא צריך :wink:) אין לי ספק במה הייתי בוחר.

נו באמת.....

קטונתי, תיהיו בריאים כולכם. שיהיה סופ"ש מהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ועכשיו תתווכח עם אדם שנהג על רכב או שניים בחייו (או פי כמה יותר למען האמת). סופ"ש מהנה, בתקווה שפותח השירשור יחזור לעדכן אותנו על מה הוא החליט ללכת :-D

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על טויוטה!

כשמאזדה תהיה המובילה במכירות בעולם נדבר, עד עכשיו עוד חברה בינונית שישראלים אוהבים.

לעומת זאת, טויוטה זאת טויוטה!

יום טוב שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על טויוטה!

כשמאזדה תהיה המובילה במכירות בעולם נדבר, עד עכשיו עוד חברה בינונית שישראלים אוהבים.

לעומת זאת, טויוטה זאת טויוטה!

יום טוב שיהיה.

תתחדש, בחירה נבונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הי

אני חושב על האוטו הזה (ספייס-פרסו) כרכב משפחתי (בנוסף ל...פאביה 8) ).

כמובן שהזמנתי נסיעת מבחן ואני ממתין שיצרו איתי קשר.

בינתיים, רציתי להעלות שתי שאלות

1. הראשונה לפותח השרשור - האם אתה מרוצה מהרכישה? האם הציעו לך תכנית מימון?

2. השני לכלל הפורום (כולל בעלי ספייס-ורסו באשר הם), אשר מתייחסת לצורת הרכב הגבוהה:

לאחרנה הייתי בחו"ל ונסענו על opel Meriva שהיא גם סוג של ספייס-ורסן (אולי קצת גדולה יותר). בכל הנסיעות הרגשנו בחילה (הבן שלי הקיא כמעט בכל בוקר). האם זו תופעה של הישיבה הגבוהה יותר? האם זה קורה גם בספייס-ורסו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...